Назва |
Строк початку/ закінчення |
Три- вал. |
Місце-провед. |
Орган.-учасники |
Организації, відповідальні за проведення |
|
|
|
|
|
Міжнародний турнір Гран-Прі FILA (жінки,чоловіки) (ІІ ранг) |
23.01.13
30.01.13 |
8 |
Росія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів (1993-1995 рр.н.) та дівчат (1996-1997 рр.н.) ЗТ УРСР Л.О.Дуная (ІV ранг) |
24.01.13
26.01.13 |
3 |
Харків
Харківський ОСК |
За запрошенням |
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби Сергія Каналюка серед юнаків (1996-1998 рр.н.) (ІV ранг) |
26.01.13
28.01.13 |
3 |
Севастополь
Севастоп. ОСК |
Області,ФСТ |
Міжнародний турнір Девіда Шульца (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
30.01.13
05.02.13 |
7 |
США
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір "Флатц" серед дорослих, юніорів та юнаків (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) |
01.02.13
03.02.13 |
3 |
Австpія
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір "Гран-Прі" жінки (ІІ ранг) |
02.02.13
05.02.13 |
4 |
Фpанція
|
Укpаїна |
Всеукраїнський турнір серед юніорок (1993-95р.н.) та дівчат (1996-98 рр.н.) (ІV ранг) |
06.02.13
08.02.13 |
3 |
Кривий Ріг
Дніпропетровс. ОСК |
За запрошенням |
Міжнародний турнір Яшар Догу (чол., жін.) (ІІ ранг) |
08.02.13
11.02.13 |
4 |
Туpеччина
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір FILA з вільної боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
13.02.13
19.02.13 |
7 |
Київ "Палац спорту"
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Міжнародний турнір Дана Колова та Ніколи Петрова (чол., жін.) (ІІ ранг) |
13.02.13
18.02.13 |
6 |
Болгаpія
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір Голден "Гран-Прі" (Кліппан Леді Опен) жінки (ІІ ранг) |
14.02.13
18.02.13 |
5 |
Швеція
|
Укpаїна |
Кубок світу серед чоловіків (ІІ ранг) |
19.02.13
25.02.13 |
7 |
Іpан
|
Укpаїна |
Всеукраїнський турнір О.Оніщука (юніори 1993-1995 рр.н., жінки) (ІІІ ранг) |
28.02.13
02.03.13 |
3 |
Хмельницький
Хмельницький ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір О. Медведя серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
28.02.13
03.03.13 |
4 |
Білорусь
|
Укpаїна |
Відкритий Всеукраїнський турнір І.Шемякіна серед юнаків(1996-1997 рр.н.) (ІV ранг) |
01.03.13
03.03.13 |
3 |
Полтава
Полтавський ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Кубок світу серед жінок (ІІ ранг) |
01.03.13
05.03.13 |
5 |
Монголія
|
Укpаїна |
Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір на призи олімпійської чемпіонки І.Мерлені (ІІІ ранг) |
08.03.13
10.03.13 |
3 |
Київ НУФВСУ
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (чоловіки та жінки) (ІІІ ранг) |
09.03.13
11.03.13 |
3 |
Мелітополь
Запоріз. ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір В.Фрайденфельда (юніори., юніорки) (ІІ ранг) |
14.03.13
19.03.13 |
6 |
Латвія
|
Укpаїна |
Чемпіонат Європи серед жінок (ІІ ранг) |
14.03.13
25.03.13 |
12 |
Грузія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат Європи серед чоловіків (ІІ ранг) |
14.03.13
25.03.13 |
12 |
Грузія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Відкритий всеукраїнський турнір О. Саакяна серед чоловіків (ІІI ранг) |
27.03.13
30.03.13 |
4 |
Харків
Харківський ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір В.Смирнова юнаки та дівчата (1996-1997 рр.н.) (ІV ранг) |
28.03.13
30.03.13 |
3 |
Ковель
Волинський ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір Петко Сираков серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) |
28.03.13
01.04.13 |
5 |
Болгаpія
|
Укpаїна |
Всеукраїнський турнір , присвячений ветеранам "Боротьба Прикарпаття" (1996-1997 рр.н.) (ІV ранг) |
01.04.13
05.04.13 |
5 |
Івано-Франківськ
Iвано-Франк. ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір "Олімпійські надії" серед юнаків і дівчат (1996-1997 рр.н.) (ІV ранг) |
04.04.13
06.04.13 |
3 |
Біла Церква
Біла Церква МСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір на призи Михайла Харачури (юнаки) 1996-1997 рр.н. (ІV ранг) |
11.04.13
13.04.13 |
3 |
Маріуполь
Маріупольский МСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
ІІІ Всеукраїнський турнір пам'яті видатних борців-ветеранів Дніпропетровської області серед юнаків та дівчат (2001-2002 рр.н.) (ІV ранг) |
17.04.13
19.04.13 |
3 |
Дніпропетровськ
Дніпропетровс. ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір Кубок Федерації Азербайджану з вільної боротьби (юніори, кадети) (ІІ ранг) |
17.04.13
22.04.13 |
6 |
Азербайджан
|
Укpаїна |
Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (1993-94 р.н.) (ІІІ ранг) |
22.04.13
25.04.13 |
4 |
Біла Церква
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна, області, ФСТ |
Відкритий Всеукраїнський турнір В.Сердюка (юнаки 1998-99рр.н.) (ІV ранг) |
23.04.13
25.04.13 |
3 |
Макіївка
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Відкритий всеукраїнський турнір Л.Ф.Литвинова (1997-1999 р.н.) (ІV ранг) |
25.04.13
30.04.13 |
6 |
Єнакієве
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір "Вікритий чемпіонат Австрії" (жінки, дівчата) (ІІ ранг) |
01.05.13
02.05.13 |
2 |
Австpія
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір FILA ІІ Голден "Гран-Прі" (Тахті Кап) чоловіки (ІІ ранг) |
08.05.13
12.05.13 |
5 |
Іpан
|
Укpаїна |
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1996-97 р.н.) (ІV ранг) |
12.05.13
16.05.13 |
5 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір FILA з вільної боротьби "Чорне море" (ІІ ранг) |
15.05.13
19.05.13 |
5 |
Одеса
Одеський ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір FILA "Гран-Прі Німеччини" (жінки, юніорки, дівчата) (ІІ ранг) |
16.05.13
20.05.13 |
5 |
Німеччина
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір серед юнаків та дівчат "Кубок перемоги" (ІІ ранг) |
16.05.13
20.05.13 |
5 |
Туpеччина
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір Алі Алієва чоловіки (ІІ ранг) |
22.05.13
28.05.13 |
7 |
Росія
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір серед юніорів і юніорок (ІІ ранг) |
23.05.13
27.05.13 |
5 |
Румунія
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір серед юніорів і юніорок (ІІ ранг) |
30.05.13
03.06.13 |
5 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Міжнародний турнір 2 Голден Гран-Прі FILA (жінки,чоловіки) (ІІ ранг) |
31.05.13
03.06.13 |
4 |
Італія
|
Укpаїна |
Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат (ІV ранг) |
06.06.13
08.06.13 |
3 |
Львів
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір FILA В.Балавадзе і Д.Картозія з вільної боротьби серед чоловіків (ІІ ранг) |
06.06.13
13.06.13 |
8 |
Грузія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат Європи серед юнаків (ІІ ранг) |
16.06.13
24.06.13 |
9 |
Чорногорія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат Європи серед дівчат (ІІ ранг) |
16.06.13
24.06.13 |
9 |
Чорногорія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Міжнародний турнір FILA "Гран-Прі Німеччини" (чоловіки) (ІІ ранг) |
27.06.13
01.07.13 |
5 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат Європи серед юніорів (ІІ ранг) |
30.06.13
08.07.13 |
9 |
Македонія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат Європи серед юніорок (ІІ ранг) |
30.06.13
08.07.13 |
9 |
Македонія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) |
01.07.13
04.07.13 |
5 |
Одеса
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір "Гран-Прі Іспанія" (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) |
11.07.13
15.07.13 |
5 |
Іспанія
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір серед чоловіків та жінок "Олімпіа" (ІІ ранг) |
19.07.13
22.07.13 |
4 |
Гpеція
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір FILA Зіолковського серед чоловіків (ІІ ранг) |
08.08.13
13.08.13 |
6 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Міжнародний турнір FILA "Поленд Опен" серед жінок (ІІ ранг) |
08.08.13
13.08.13 |
6 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат світу серед юніорок (ІІ ранг) |
11.08.13
19.08.13 |
9 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат світу серед юніорів (ІІ ранг) |
11.08.13
19.08.13 |
9 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат світу серед юнаків (ІІ ранг) |
18.08.13
26.08.13 |
9 |
Сербія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат світу серед дівчат (ІІ ранг) |
18.08.13
26.08.13 |
9 |
Сербія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Кубок козацької слави, присвячений борцям за волю України (юнаки 1996-97 р.н.) (м.Здвижівка) (ІV ранг) |
27.08.13
28.08.13 |
2 |
Київська
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір МС СССР В.Г.Кайди серед юнаків 1998-2000 рр.н. (ІV ранг) |
06.09.13
08.09.13 |
3 |
Здолбунів
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Чемпіонат світу серед жінок (ІІ ранг) |
14.09.13
23.09.13 |
10 |
Угоpщина
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Чемпіонат світу серед чоловіків (ІІ ранг) |
14.09.13
23.09.13 |
10 |
Угоpщина
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
XVIII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (1998-1999 рр.н.) Героя Радянського Союзу П.І.Матюха (ІV ранг) |
20.09.13
22.09.13 |
3 |
Токмак
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Відкритий Всеукраїнський турнір "Довбуша" серед юніорів 1993-1995 рр.н. (ІII ранг) |
20.09.13
22.09.13 |
3 |
Коломия
Iвано-Франк. ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір, присвячений Дню м.Виноградова (дівчата 1997-1998 рр.н.) (ІV ранг) |
21.09.13
23.09.13 |
3 |
Виноградів
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір (юнаки, дівчата 1997-98 р.н.) (ІV ранг) |
22.09.13
25.09.13 |
4 |
Болград
|
Укpаїна, області, ФСТ |
VIIІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи Таврічеського Державного Агротехнологічного університету, присвяченого святкуванню Дня м.Мелітополя (юнаки 1996-1998 рр.н.) (ІV ранг) |
26.09.13
28.09.13 |
3 |
Мелітополь
Запоріз. ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір ЗТУ В. Рідченка (юнаки та дівчата) 1998-1999 рр.н. (ІV ранг) |
27.09.13
29.09.13 |
3 |
Бровари
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір І.Муромець (юніори 1993-1995 рр.н.) (ІІІ ранг) |
27.09.13
29.09.13 |
3 |
Чернігів
Чернігівський ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Кубок світу серед юніорів (ІІ ранг) |
03.10.13
08.10.13 |
6 |
Албанія
|
Укpаїна |
Кубок світу серед юніорок (ІІ ранг) |
03.10.13
08.10.13 |
6 |
Албанія
Укрспортзабезпечення |
Укpаїна |
Міжнародний турнір "Дмітрій Коркін" (чоловіки) м.Якутськ (Росія) (ІІ ранг) |
03.10.13
07.10.13 |
5 |
Росія
|
Укpаїна |
Чемпіонат України серед молоді (1991-1992 р.н.) (ІІI ранг) |
09.10.13
12.10.13 |
4 |
Івано-Франківськ
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір Гейдара Алієв Фінал "Голден Гран-Прі" чоловіки та жінки (ІІ ранг) |
09.10.13
14.10.13 |
6 |
Азербайджан
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір Рамзана Кадирова і Адлана Вараєва, м. Грозний (Росія) (ІІ ранг) |
10.10.13
15.10.13 |
6 |
Росія
|
Укpаїна |
Всеукраїнський турнір "Тернове поле" (чоловіки та жінки) (ІІІ ранг) |
11.10.13
13.10.13 |
3 |
Тернопіль
Тернопільський ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжконтинентальний Кубок - чоловіки, Хасавьюрт (Росія) (ІІ ранг) |
17.10.13
22.10.13 |
6 |
Росія
|
Укpаїна |
ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств - чоловіки, жінки Санкт-Петербург (Росія) (ІІ ранг) |
17.10.13
27.10.13 |
11 |
Росія
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір "Степана Саргсяна" (чоловіки) м.Вананзор (Вірменія) (ІІ ранг) |
20.10.13
24.10.13 |
5 |
Вірменія
|
Укpаїна |
Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 1998-1999 р.н. (ІV ранг) |
22.10.13
25.10.13 |
4 |
Чернівці
|
Області,ФСТ |
Міжнародний турнір "Кубок Туреччини" (чоловіки, юніори) (ІІ ранг) |
24.10.13
28.10.13 |
5 |
Туpеччина
|
Укpаїна |
Всеукраїнський турнір пам'яті Є. Бусловича (1998-1999 рр.н.) (ІV ранг) |
28.10.13
30.10.13 |
3 |
Київ
Київ ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір серед чоловіків "Кубок Мовахед і Хабібі" (ІІ ранг) |
31.10.13
01.11.13 |
2 |
Іpан
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір з вільної боротьби дворазового Олімпійського чемпіона Сослана Андієва (ІІ ранг) |
01.11.13
03.11.13 |
3 |
Росія
|
Укpаїна |
Відкритий всеукраїнський командний турнір Е.Асхарова (1997-98рр.н.)(ІІІ ранг) |
01.11.13
03.11.13 |
3 |
Харків
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Фестиваль боротьби пам'яті І.Яригіна (юнаки) (ІІ ранг) |
01.11.13
02.11.13 |
2 |
Москва
|
Укpаїна |
ХІ міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів та юніорок О.Медведя (1994-19945р.н.) (ІІ ранг) |
01.11.13
03.11.13 |
3 |
Б Церква
Біла Церква МСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Кубок Древліян (юнаки, дівчата) 1995-1997 рр.н. (ІV ранг) |
01.11.13
03.11.13 |
3 |
Коростень
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір І.Мате (дорослі від1993 рр.н.) (ІІІ ранг) |
04.11.13
06.11.13 |
3 |
Макіївка
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Кубок Європи серед чоловіків та жінок ("Вогні Москви") (ІІ ранг) |
06.11.13
13.11.13 |
8 |
Росія
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір "Нью-Йорк Атлетік Кап" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
06.11.13
11.11.13 |
6 |
США
|
Укpаїна |
Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби Героя Радянського Союзу І.Кулика (юніори, юніорки) 1993-1995 рр.н. (ІІІ ранг) |
08.11.13
10.11.13 |
3 |
Херсон
Херсонський ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Відкритий Всеукраїнський турнір В.Ужовського (юнаки 1998-99 рр.н.) (ІV ранг) |
13.11.13
15.11.13 |
3 |
Єнакієве
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Відкритий всеукраїнський турнір "Солідарність" (юніори) (ІІІ ранг) |
14.11.13
17.11.13 |
4 |
Дніпропетровськ
Дніпропетровс. ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір FILA з вільної боротьби на Кубок Спілки вірмен України (ІІ ранг) |
20.11.13
24.11.13 |
5 |
Київ "Палац спорту"
|
Укpаїна |
Відкритий Всеукраїнський турнір Б.Сцибайло (1997-1998 рр.н.) (ІV ранг) |
22.11.13
24.11.13 |
3 |
Тернопіль
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір - "Генрі Деглан" (чоловіки та юніори) (ІІ ранг) |
27.11.13
01.12.13 |
5 |
Фpанція
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір - "Кубок Бразілії (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
28.11.13
01.12.13 |
4 |
Бpазилія
|
Укpаїна |
Відкритий Всеукраїнський турнір "Торські ігри" (юнаки 1996-97 р.н., юніори ) (ІV ранг) |
28.11.13
30.11.13 |
3 |
Слав'янськ
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Кубок України серед чоловіків, жінок (ІІІ ранг) |
02.12.13
06.12.13 |
5 |
Бровари
|
Укpаїна, області, ФСТ |
VІІІ всеукраїнський турнір МС Пушкіна О.П. (юніори) 1996-1997 рр.н. (III ранг) |
06.12.13
08.12.13 |
3 |
Куп'янськ
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Всеукраїнський турнір ім.Б.Хмельницького серед юнаків та дівчат 1997-1998 рр.н. (ІV ранг) |
12.12.13
14.12.13 |
3 |
Хмельницький
|
Укpаїна, області, ФСТ |
Міжнародний турнір "Відкритий Кубок Росії серед жінок" (ІІ ранг) |
13.12.13
15.12.13 |
3 |
Росія
|
Укpаїна |
Міжнародний турнір серед юніорів "Кубок Мартирс" (ІІ ранг) |
18.12.13
22.12.13 |
5 |
Іpан
|
Укpаїна |
Відкритий всеукраїнський турнір І.Нікіфорова (жінки) (ІІІ ранг) |
20.12.13
22.12.13 |
3 |
Донецьк
Донецький ОСК |
Укpаїна, області, ФСТ |