Тренировки  • Товары и услуги  • Аренда  • Соревнования  • Правила  • Статьи  • Анонсы  • Спарринги  • Барахолка  • Обои  • За компанию  • розыск  • Ссылки

20/12 Зимний Кубок SAM Roller Club. 1 этап

Київська міська незалежна федерація роликового спорту всіх видів та напрямків запрошує на традиційні змагання зимового періоду - Зимовий Кубок SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей.

Змагання складається з трьох етапів, перший з яких відбудеться 20 грудня 2015 року  за адресою: пр-т Оболонський 1-б, ТРЦ « Dream town », 3-й поверх, ролер-трек.
Початок о 10-00.

Змагання особисті.
На кожному з етапів будуть визначатись переможці та призери в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією по сумі балів, набраних на двох дистанціях (короткій та довгій). За остаточними результатами трьох етапів розігруються Кубки в кожній віковій категорії.

В цьому році у програму змагання включено категорію Фітнес. Всі бажаючі любителі роликового спорту мають змогу показати свої досягнення та виборювати нагороди, адже у категорію Фітнес допускаються учасники лише на фітнесових роликах з колесами діаметром не більше 90 мм.