Тренировки  • Товары и услуги  • Аренда  • Соревнования  • Правила  • Статьи  • Анонсы  • Спарринги  • Барахолка  • Обои  • За компанию  • розыск  • Ссылки

Календарь соревнований Федерации тенниса Украины 2017


3.02.2017 - 16.02.2017 Зимовий Трускавець Трускавець
13.02.2017 - 16.02.2017 Регіональний турнір до 10 років "Фортуна 2" (13-16.02) Одесса
13.02.2017 - 16.02.2017 Grand Tour 4 до 12 Київ
14.02.2017 - 17.02.2017 Forehand cup 5 на призи TRUST.UA by Babolat Київ
18.02.2017 - 19.02.2017 Регіональний турнір до 10 років Premier Кременчук
18.02.2017 - 19.02.2017 UTC CUP by Babolat - 1 (вікенд-турнір) Святопетрівське
18.02.2017 - 19.02.2017 Superior tour 2017 by Head 2 (ВІДМІНЕНО) Харків
18.02.2017 - 19.02.2017 Ледяная ракетка (вікенд-турнір) Маріуполь
19.02.2017 - 19.02.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри Київ
20.02.2017 - 23.02.2017 Кубок Русановки 4 by Babolat Київ
20.02.2017 - 23.02.2017 Фортуна 2 Одесса
24.02.2017 - 24.02.2017 Регіональний турнір Joma cup до 6 років 24.02 Красилівка
25.02.2017 - 26.02.2017 Premier cup 4 (вікенд-турнір) Кременчук
25.02.2017 - 26.02.2017 Регіональний турнір Joma cup до 9 років 25-26.02 Красилівка
26.02.2017 - 26.02.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри Львів
27.02.2017 - 02.03.2017 Регіональний турнір до 10 років "Наталка 2" Одеса
27.02.2017 - 02.03.2017 Forehand cup 6 на призи TRUST.UA by Babolat Київ
04.03.2017 - 05.03.2017 Superior tour 2017 by Head 3 (вікенд-турнір) Харків
04.03.2017 - 05.03.2017 Grand Tour 5 до 12 (вікенд-турнір) Київ
04.03.2017 - 05.03.2017 Кубок Русановки 5 by Babolat (вікенд-турнір) Київ
04.03.2017 - 05.03.2017 Ананас - 3 (ВІДМІНЕНО) Київ
05.03.2017 - 05.03.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри Київ
06.03.2017 - 09.03.2017 Forehand cup 7 на призи TRUST.UA by Babolat Київ
06.03.2017 - 09.03.2017 Фортуна 3 Одесса
06.03.2017 - 09.03.2017 Кубок Олімпу 4 Київ
11.03.2017 - 12.03.2017 Прометей (вікенд-турнір) Камянське
13.03.2017 - 16.03.2017 Кубок Русановки 6 by Babolat Київ
13.03.2017 - 16.03.2017 Кубок Олімпу 5 Київ
13.03.2017 - 16.03.2017 Spring Premier cup 2017 Кременчук
18.03.2017 - 19.03.2017 UTC CUP by Babolat - 2 (вікенд-турнір) Святопетрівське

18.03.2017 - 19.03.2017 UTC CUP by Babolat - 2 (вікенд-турнір) Святопетрівське
19.03.2017 - 19.03.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри Київ
20.03.2017 - 23.03.2017 Forehand cup 8 на призи TRUST.UA by Babolat Київ
24.03.2017 - 24.03.2017 Регіональний турнір Joma cup до 6 років 24.03 Красиловка
25.03.2017 - 26.03.2017 Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open" Івано-Франківськ
25.03.2017 - 26.03.2017 Регіональний турнір Joma cup до 9 років 25-26.03 Красилівка
25.03.2017 - 26.03.2017 Мартовський мяч (вікенд-турнір) Маріуполь
25.03.2017 - 26.03.2017 Alias cup 1 (вікенд-турнір) Івано-Франківськ
26.03.2017 - 26.03.2017 Регіональний турнір - "Детская лига МТА до 9 лет (Красный мяч)" Київ
26.03.2017 - 26.03.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри Харків
27.03.2017 - 30.03.2017 Регіональний турнір до 10 років Forehand cup by Babolat Київ
27.03.2017 - 30.03.2017 Фортуна 4 Одесса
27.03.2017 - 30.03.2017 Forehand cup 9 на призи TRUST.UA by Babolat Київ
27.03.2017 - 02.04.2017 Кубок ХТЗ Харків
27.03.2017 - 30.03.2017 Кубок Олімпу 6 Київ
28.03.2017 - 03.04.2017 Кубок Прем'єр до 14 років Кременчук
01.04.2017 - 02.04.2017 Відкрита першість Ужгорода (вікенд-турнір) Ужгород
01.04.2017 - 02.04.2017 Кубок Русановки 7 by Babolat (вікенд-турнір) Київ
03.04.2017 - 09.04.2017 Фортуна 6 Одесса
03.04.2017 - 06.04.2017 Кубок Олімпу 7 Київ
03.04.2017 - 06.04.2017 Регіональний турнір до 10 років Олімп Київ
03.04.2017 - 06.04.2017 Forehand cup 10 на призи TRUST.UA by Babolat Київ
03.04.2017 - 09.04.2017 Western Star Івано-Франківськ
08.04.2017 - 09.04.2017 Superior tour 2017 by Head 4 (вікенд-турнір) Харків
08.04.2017 - 09.04.2017 Кубок Русановки 8 by Babolat (вікенд-турнір) Київ
08.04.2017 - 09.04.2017 Premier cup 5 (вікенд-турнір) Кременчук
10.04.2017 - 16.04.2017 Всеукраїнські змагання до 14 років Черкаси
10.04.2017 - 16.04.2017 Панська гора 1 Львів-Сокільники
10.04.2017 - 13.04.2017 Фортуна 7 Одесса
15.04.2017 - 16.04.2017 Кубок Олімпу 8 (вікенд-турнір) Ірпінь

15.04.2017 - 16.04.2017 UTC CUP by Babolat - 3 (вікенд-турнір) Святопетрівське
15.04.2017 - 16.04.2017 Дюсш 17 Альпина Кап (вікенд-турнір) Київ
17.04.2017 - 20.04.2017 Регіональний турнір до 10 років Відкрита першість ДЮСШ-1 Львів
17.04.2017 - 20.04.2017 Відкрита першість ДЮСШ-1 Львів
17.04.2017 - 20.04.2017 Регіональний турнір до 10 років "Наталка 3" Одеса
17.04.2017 - 20.04.2017 Forehand cup 11 на призи TRUST.UA by Babolat Київ
17.04.2017 - 20.04.2017 Babolat Cup 1 Харків
17.04.2017 - 20.04.2017 Регіональний турнір до 10 років Дюсш 17 Альпина Кап Київ
17.04.2017 - 20.04.2017 МАКС-ТУР Стрий
17.04.2017 - 23.04.2017 Всеукраїнські змагання до 12 років Черкаси
17.04.2017 - 20.04.2017 Наталка 3 Одеса
17.04.2017 - 20.04.2017 Кубок Олімпу 9 Київ
22.04.2017 - 23.04.2017 Апрельский подснежник (вікенд-турнір) Маріуполь
22.04.2017 - 23.04.2017 Весняна першість міста 1 (вікенд-турнір) Полтава
22.04.2017 - 23.04.2017 Ананас - 4 (вікенд-турнір) Київ
22.04.2017 - 23.04.2017 Відкрита першість ДЮСШ-1 (вікенд-турнір) Львів
22.04.2017 - 23.04.2017 На Великдень (вікенд-турнір) Стрий
22.04.2017 - 23.04.2017 Мукачівський замок (Вікенд-турнір) Мукачево
22.04.2017 - 23.04.2017 SmashWeekend18 (вікенд-турнір) Нова Каховка
22.04.2017 - 22.04.2017 Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open" Івано-Франківськ
24.04.2017 - 27.04.2017 Відкрита першість Тячівської ДЮСШ (регіональний турнір) Тячів
24.04.2017 - 30.04.2017 Кубок ЕТК до 12 років Чорноморськ
24.04.2017 - 30.04.2017 Відкритий чемпіонат Львівської області Львів
24.04.2017 - 27.04.2017 Кубок олімпу 10 Київ
24.04.2017 - 27.04.2017 Регіональний турнір до 10 років Premier kids cup Кременчук
24.04.2017 - 30.04.2017 Відкрита першість Тячівської ДЮСШ Тячів
24.04.2017 - 27.04.2017 Відкритий чемпіонат Львівської області Львів
24.04.2017 - 30.04.2017 Турнір присвячений памяті Запорожченко Херсон
28.04.2017 - 28.04.2017 Регіональний турнір Joma cup U 6 років 28.04 Красилівка
29.04.2017 - 30.04.2017 Регіональний турнір Joma cup U 9 років 29-30.04 Красилівка

29.04.2017 - 30.04.2017 Alias cup 2 (вікенд-турнір) Івано-Франківськ
29.04.2017 - 30.04.2017 Регіональний турнір Joma cup U 9 років 29-30.04 Красилівка
01.05.2017 - 04.05.2017 Регіональний турнір до 10 років "Фортуна 8" Одесса
01.05.2017 - 04.05.2017 Кубок памяті Кулечка Львів
01.05.2017 - 04.05.2017 Forehand cup 12 на призи TRUST.UA by Babolat Київ
01.05.2017 - 04.05.2017 Кубок Федерації м.Нової Каховки Нова Каховка
01.05.2017 - 07.05.2017 Чемпіонат України до 14 років Буча
01.05.2017 - 04.05.2017 Фортуна 8 Одесса
01.05.2017 - 07.05.2017 Кубок памяті Кулечка Львів
06.05.2017 - 07.05.2017 Турнір вихідного дня (вікенд-турнір) Виноградів
08.05.2017 - 11.05.2017 Ананас - 5 Київ
08.05.2017 - 14.05.2017 UTC CUP by Babolat - 4 Святопетрівське
08.05.2017 - 11.05.2017 Iron Cup Івано-Франківськ
08.05.2017 - 14.05.2017 Турнір на призи Херсонської обласної Ради Херсон
08.05.2017 - 14.05.2017 Регіональний Смотр-Конкурс до 10 років Рівне,Дніпро,Чорноморськ,Київ
08.05.2017 - 08.05.2017 Ukraine F1 - Futures буде оголошено
08.05.2017 - 11.05.2017 Babolat Cup 2 Харків
08.05.2017 - 14.05.2017 Iron Cup Івано-Франківськ
08.05.2017 - 11.05.2017 Карпатська весна до 14 років Івано-Франківськ
08.05.2017 - 11.05.2017 На призи Premier club Кременчук
13.05.2017 - 14.05.2017 Весняна першість міста 2 (вікенд-турнір) Полтава
13.05.2017 - 14.05.2017 Турнір на призи Херсонської обласної Ради(вікенд-турнір) Херсон
15.05.2017 - 18.05.2017 Forehand cup 13 на призи TRUST.UA by Babolat Київ
15.05.2017 - 21.05.2017 Шоколадная ракетка Харків
15.05.2017 - 21.05.2017 Відкритий Кубок Львівської області Львів
15.05.2017 - 18.05.2017 Червона Рута Ізмаїл
15.05.2017 - 21.05.2017 Червона Рута Ізмаїл
15.05.2017 - 18.05.2017 Шоколадная ракетка Харків
15.05.2017 - 15.05.2017 21th KINETIK CUP BY PRINCE Київ
15.05.2017 - 21.05.2017 Ukraine F2 - Futures буде оголошено

20.05.2017 - 21.05.2017 UTC CUP by Babolat - 5 (вікенд-турнір) Святопетрівське
20.05.2017 - 21.05.2017 Червона Рута (вікенд-турнір) Ізмаїл
20.05.2017 - 21.05.2017 Premier cup 7 (вікенд-турнір) Кременчук
20.05.2017 - 21.05.2017 Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open" Івано-Франківськ
22.05.2017 - 28.05.2017 NASHI DITY U12 Київ
22.05.2017 - 28.05.2017 Ukraine F3 - Futures буде оголошено
22.05.2017 - 28.05.2017 Чемпіонат України до 16 років Святопетрівське
22.05.2017 - 25.05.2017 Карпатська весна до 14 років Івано-Франківськ
26.05.2017 - 26.05.2017 Регіональний турнір Joma cup U 6 років 26.05 Красилівка
27.05.2017 - 28.05.2017 Регіональний турнір Joma cup U 9 років 27-28.05 Красилівка
27.05.2017 - 28.05.2017 Park Residence Spring Cup U10 (вікенд-турнір) Одеса
27.05.2017 - 28.05.2017 Майская гроза (вікенд-турнір) Маріуполь
27.05.2017 - 28.05.2017 Памяті В. Лакотоша до 12 років (вікенд-турнір) Ужгород
27.05.2017 - 28.05.2017 SmashWeekend до 14 (вікенд-турнір) Нова Каховка
29.05.2017 - 01.06.2017 Кубок памяті С. Дмитріва Львів
29.05.2017 - 04.06.2017 Кубок України Святопетрівське
29.05.2017 - 01.06.2017 На призи МТА 12 16 Київ
29.05.2017 - 04.06.2017 Superior tour 2017 by Head 5 Харків
29.05.2017 - 01.06.2017 Alias cup 3 Івано-Франківськ
29.05.2017 - 04.06.2017 Park Residence Spring Cup U14 Одеса
29.05.2017 - 01.06.2017 Прометей 2 Камянське
29.05.2017 - 01.06.2017 Регіональний турнір до 10 років Подільська Надія 3-4.06 Хмельницький
03.06.2017 - 04.06.2017 Прометей 3 (вікенд-турнір) Камянське
03.06.2017 - 04.06.2017 Ананас - 6 (вікенд-турнір) Київ
03.06.2017 - 04.06.2017 Alias cup 3 (вікенд-турнір) Івано-Франківськ
03.06.2017 - 04.06.2017 День міста (вікенд-турнір) Стрий
03.06.2017 - 04.06.2017 Літня першість області (вікенд-турнір) Полтава
03.06.2017 - 04.06.2017 UTC CUP by Babolat - 6 (вікенд-турнір) Святопетрівське
05.06.2017 - 11.06.2017 Турнір до 12 ркоів памяті Бальви Київ
05.06.2017 - 08.06.2017 Регіональний турнір Victory Summer Cup 17 Одеса

05.06.2017 - 11.06.2017 Турнір до 12 ркоів памяті Бальви Київ
05.06.2017 - 11.06.2017 Chernitskaya Memorial U14 Харків
05.06.2017 - 08.06.2017 Регіональний турнір до 10 років Forehand cup Київ
05.06.2017 - 11.06.2017 Joma Cup Харків
05.06.2017 - 08.06.2017 Відкритий чемпіонат Миколаївської області Миколаїв
05.06.2017 - 11.06.2017 Турнір до 12 ркоів памяті Калмикової Київ
10.06.2017 - 11.06.2017 Park Residence Summer Weekend U10 (вікенд-турнір) Одеса
10.06.2017 - 11.06.2017 Памяті В. Лакотоша до 14 років (вікенд-турнір) Ужгород
10.06.2017 - 11.06.2017 Joma Cup (вікенд-турнір) Харків
10.06.2017 - 11.06.2017 Літній Кубок ТК Скітенс 1 (вікенд-турнір) Полтава
10.06.2017 - 11.06.2017 Кубок Русановки 9 by Babolat (вікенд-турнір) Київ
12.06.2017 - 18.06.2017 Категорія А пам'яті Карпенко Київ
12.06.2017 - 18.06.2017 Forehand cup 14 на призи TRUST.UA by Babolat Київ
12.06.2017 - 18.06.2017 Кубок Восходу Дніпро
12.06.2017 - 15.06.2017 Хрустальная ракетка Харків
12.06.2017 - 15.06.2017 Буковинське літо Чернівці
12.06.2017 - 15.06.2017 Alias cup 4 Івано-Франківськ
12.06.2017 - 18.06.2017 Хрустальная ракетка Харків
12.06.2017 - 15.06.2017 Регіональний турнір до 10 років Буковинське літо Чернівці
17.06.2017 - 18.06.2017 Кубок ВАТ Іскра (вікенд-турнір) Львів
17.06.2017 - 18.06.2017 SmashWeekend12 (вікенд-турнір) Нова Каховка
17.06.2017 - 18.06.2017 UTC CUP by Babolat - 7 (вікенд-турнір) Святопетрівське
17.06.2017 - 18.06.2017 Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open" Івано-Франківськ
17.06.2017 - 18.06.2017 Alias cup 4 (вікенд-турнір) Івано-Франківськ
17.06.2017 - 18.06.2017 День Трускавця (Вікенд турнір) Трускавець
19.06.2017 - 25.06.2017 ANTEI CUP 2017 U14 U16 Київ
19.06.2017 - 22.06.2017 Park Residence Summer Cup U12 Одеса
19.06.2017 - 22.06.2017 Літній Кубок МТА до 12 років Київ
19.06.2017 - 22.06.2017 Premier cup 8 Кременчук
23.06.2017 - 23.06.2017 Регіональний турнір Joma cup U 6 років 23.06 Красилівка

24.06.2017 - 25.06.2017 Premier cup 9 (вікенд-турнір) Кременчук
24.06.2017 - 25.06.2017 Регіональний турнір Joma cup U 9 років 24-25.06 Красилівка
26.06.2017 - 29.06.2017 Карпатське літо Івано-Франківськ
26.06.2017 - 02.07.2017 Кубок СОК Євроспорт Львів
26.06.2017 - 26.06.2017 Чемпіонат України до 12 років Київ
26.06.2017 - 02.07.2017 ITF Juniors BABOLAT CUP 2017 Святопетрівське
01.07.2017 - 02.07.2017 Кубок СОК Євроспорт (вікенд-турнір) Львів
03.07.2017 - 09.07.2017 Чемпіонат України до 18 років Буча
10.07.2017 - 16.07.2017 ITF Juniors LION CUP Львів
17.07.2017 - 23.07.2017 Всеукраїнські змагання до 18 років Черкаси
31.07.2017 - 06.08.2017 ITF Seniors Ukrainian Open 2017 Буча
07.08.2017 - 13.08.2017 Чемпіонат України Буча
14.08.2017 - 20.08.2017 Кубок Alias до 14 років Івано-Франківськ
28.08.2017 - 03.09.2017 Категорія А пам'яті Бабія Київ
28.08.2017 - 03.09.2017 Категорія А до 12 років Харків
18.09.2017 - 18.09.2017 Всеукраїнський Огляд-Конкурс до 10 років Київ
25.09.2017 - 25.09.2017 Підсумковий турнір Мастерс 2017 Буча
02.10.2017 - 08.10.2017 Всеукраїнські змагання до 16 років на призизи першого президента ФТУ... Буча


Комментарии
Нет комментариев
* для добавления комментариев необходимо войти или зарегистрироваться
меню вид спорта календарь

добавить информацию на сайт

вопрос-ответ
  Вопрос:  Что шуршит внутри теннисного мяча?

Ответ: Если потрясти возле уха теннисным мячиком, иногда слышен шорох, словно там перекатываются крупинки песка. Объясняют это часто тем, что от ударов ракеткой кусочки резины внутри мяча отслаиваются, они-то и превращают мяч в погремушку. На самом деле это не так, этот звук — неизбежное следствие технологии производства. Теннисный мяч накачивают не извне, как футбольный, а, так сказать, изнутри. Перед тем как сплавить две его резиновые половинки, между ними закладывают таблетку, состоящую из нитрита натрия и нашатыря. При нагревании два этих вещества вступают в реакцию с образованием азота, паров воды и поваренной соли. Азот и водяной пар распирают мячик изнутри. А шорох внутри мяча мы слышим, когда кристаллики соли получаются сравнительно крупными. Надо заметить, что не все современные мячи производятся таким способом, поэтому шуршит не каждый мяч.
www.vokrugsveta.ru
  • О сайте
  • Сотрудничество
  • Контакты
  • Добавление инфо
  • Отзывы
  • Статистика
  • Прочее