19 та 20 травня 2017 року в столиці відбудеться Чемпіонат Києва серед юніорів з легкої атлетики та командний Чемпіонат присвячений Дню Києва.
Місце проведення змагань: стадіон СДЮШОР №6, вул. Туполєва 22-д
Змагання особисті-командні.
До участі у змаганнях допускаються члени Федерації легкої атлетики України ФЛАУ, які заявлені від команд спортклубів, спортивних шкіл, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, відомств, ФСТ. У змаганнях, згідно з Конституцією ІААФ, можуть брати участь іноземні спортсмени тільки за згодою з ФЛАУ. Чисельний склад команд та кількість учасників в кожній дисципліні - не обмежуються.
Програма змагань:
Дівчата: біг (100м, 200м, 400м, 800м, 1500м, 3000м, 100з/б, 400з/б, с/х 3000м), стрибки (у висоту, з жердиною, довжину, потрійним), метання (ядро, диск, спис).
Юнаки: біг (100м, 200м, 400м, 800м, 1500м, 3000м, 110з/б, 400з/б, с/х 3000м), стрибки (у висоту, з жердиною, довжину, потрійним), метання (ядро, диск, спис).
Особиста першість у кожній дисципліні програми визначається у відповідності до Правил ІААФ. Учасники, які посіли 1-е, 2-е; 3-є місця у кожній спортивній дисципліні нагороджуються дипломами.
Розклад змагань:
19 травня, П'ятниця |
Відкриття змагань |
|
14:30 |
|
|
|
Біг на 100 м.з/б |
Юніорки |
Фінал |
14:45 |
Стрибок у довжину |
Юніорки, Жінки |
Фінал |
|
|
|
14:45 |
Стрибок у висоту |
Юніорки, Жінки |
Фінал |
|
|
|
14:45 |
Штовхання ядра |
Юніорки, Жінки |
Фінал |
|
|
|
14:45 |
Стрибок з жердиною |
Юніорки, Жінки |
Фінал |
Біг на 100 м.з/б |
Жінки |
Фінал |
14:50 |
|
|
|
Біг на 110 м.з/б |
Юніори |
Фінал |
15:15 |
|
|
|
Біг на 110 м.з/б |
Чоловіки |
Фінал |
15:25 |
|
|
|
Біг на 100 м. |
Юніорки |
Фінал |
15:35 |
|
|
|
Біг на 100 м. |
Жінки |
Фінал |
15:45 |
|
|
|
Біг на 100 м. |
Юніори |
Фінал |
15:55 |
|
|
|
Біг на 100 м. |
Чоловіки |
Фінал |
16:05 |
|
|
|
Біг на 400 м. |
Юніорки |
Фінал |
16:15 |
Штовхання ядра |
Юніори |
Фінал |
Біг на 400 м. |
Жінки |
Фінал |
16:25 |
Стрибок у висоту |
Юніори, Чоловіки |
Фінал |
Біг на 400 м. |
Юніори |
Фінал |
16:35 |
Стрибок з жердиною |
Юніори, Чоловіки |
Фінал |
Біг на 400 м. |
Чоловіки |
Фінал |
16:45 |
|
|
|
|
|
|
16:45 |
Стрибок у довжину |
Юніори, Чоловіки |
Фінал |
Біг на 1500 м. |
Юніорки, Жінки |
Фінал |
16:55 |
|
|
|
Біг на 1500 м. |
Юніори, Чоловіки |
Фінал |
17:05 |
Штовхання ядра |
Чоловіки |
Фінал |
Біг на 800 м. |
Юніорки, Жінки |
Фінал |
17:15 |
|
|
|
Біг на 800 м. |
Юніори, Чоловіки |
Фінал |
17:30 |
|
|
|
Біг на 3000 м. |
Юніорки, Жінки |
Фінал |
17:45 |
|
|
|
Біг на 3000 м. |
Юніори, Чоловіки |
Фінал |
18:05 |
|
|
|
20 травня, Субота |
|
|
|
15:00 |
Потрійний стрибок |
Юніорки, Жінки |
Фінал |
|
|
|
15:00 |
Метання списа |
Юніорки, Жінки |
Фінал |
|
|
|
16:00 |
Метання списа |
Юніори |
Фінал |
|
|
|
16:00 |
Потрійний стрибок |
Юніори, Чоловіки |
Фінал |
|
|
|
17:00 |
Метання диска |
Юніорки, Жінки |
Фінал |
|
|
|
17:15 |
Метання списа |
Чоловіки |
Фінал |
|
|
|
17:30 |
Метання диска |
Юніори |
Фінал |
|
|
|
18:00 |
Метання диска |
Чоловіки |
Фінал |
|