Тренировки  • Товары и услуги  • Аренда  • Соревнования  • Правила  • Статьи  • Анонсы  • Спарринги  • Барахолка  • Обои  • За компанию  • розыск  • Ссылки

14-15.10 Чемпионат Украины по козацкому поединку 2017

14 та 15 жовтня 2017 року в Києві відбудеться чемпіонат України з козацького двобою серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей.

Змагання – особисто-командні. Програма змагань з козацького двобою включає наступні види змагань, що проводяться у відповідних вікових та вагових категоріях, зокрема:

Однотан (довільні та формальні технічні комплекси);
Тан-двобій (технічні поєдинки, демонстрація прийомів самозахисту, селфдефенс);
Забава-1 (рукопаш з дозованим дотиком обмежений, аналог семі-контакт);
Борня-1 (рукопаш з легким дотиком обмежений, аналог лайт-контакт);
Борня-2 (рукопаш з легким дотиком основний, аналог кік-лайт з лоукіком та кидками);
Борня-3 (рукопаш з легким дотиком вільний, аналог MMA Light);
Герць-1 (рукопаш із справжнім дотиком основний, фул-контакт);
Герць-2 (рукопаш із справжнім дотиком основний, аналог К-1 з кидками);
Герць-3 (рукопаш із справжнім дотиком вільний, MMA).

Вікові категорії учасників змагань:
дорослі (чоловіки або жінки) - 19 років і старші.

Юніори, юнаки, діти – не нижче 2-го розряду

Змагання проходитимуть в спортивному комплексі Інституту фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, 3/9.

15 жовтня:
09:00 - початок змагань, фінальні двобої у всіх розділах, нагородження переможців змагань.

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у особистому заліку на чемпіонаті України, нагороджуються медалями та дипломами Федерації відповідних ступенів.
Команди, які посіли 1, 2, 3 місця у командному заліку на чемпіонаті України, нагороджуються кубками та дипломами Федерації відповідних ступенів.

Організатор змагань - Українська спортивна федерація "Козацький Двобій"
Контактні телефони: +38 097 954 52 09