Тренировки  • Товары и услуги  • Аренда  • Соревнования  • Правила  • Статьи  • Анонсы  • Спарринги  • Барахолка  • Обои  • За компанию  • розыск  • Ссылки

Календарь соревнований Ассоциации спортивной борьбы Украины 2018


Січень
пн, 01 - пн, 15 Міжнародний турнір "Indian Pro-League" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) Індія
чт, 18 - сб, 20 Відкритий всеукраїнський турнір ЗТ УРСР Л.О.Дуная з вільної боротьби серед кадетів та кадеток (2001-2002 рр.н.) (ІV ранг) Харків
вт, 23 - пн, 29 Кваліфікаційний Міжнародний турнір "Grand Prix Ivan Yariguin " (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) Росія
сб, 27 - нд, 04 Міжнародний турнір "Dave Schultz Memorial" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) США
Лютий
чт, 01 - нд, 04 Міжнародний турнір "Flatz Open" жінки, юніорки (ІІ ранг) Австрія
пн, 05 - чт, 08 Чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІІ ранг) Полтава
вт, 06 - сб, 10 Міжнародний турнір "Takhti Cup" серед чоловіків (ІІ ранг) Іран
ср, 14 - пн, 19 Кваліфікаційний Міжнародний турнір "Klippan Lady Open" серед жінок, юніорок (ІІ ранг) Швеція
чт, 22 - нд, 25 Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам (чоловіки) (ІІ ранг) Київ
Березень
пн, 05 - пт, 09 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (2001-2002 р.н.) (ІV ранг) Донецька обл
ср, 14 - пн, 19 Кубок світу серед жінок (ІІ ранг) Японія
чт, 15 - пн, 19 Міжнародний турнір "V. Freidenfelds Cup" (юніори., юніорки) (ІІ ранг) Латвія
нд, 18 - пн, 19 Відкритий всеукраїнський турнір О. Саакяна серед чоловіків (ІІI ранг) Харків
вт, 20 - пн, 26 Міжнародний турнір "Dan Kolov & Nikola Petrov" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) Болгарія
пн, 26 - пт, 30 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (1998-00 р.н.) (ІІІ ранг) Одеса
вт, 27 - вт, 03 Міжнародний турнір "Bill Farrell" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) США
Квітень
пт, 06 - нд, 08 Кубок України з боротьби вільної серед ветеранів (ІV ранг) Дніпро
чт, 12 - ср, 18 Міжнародний турнір "Azerbaijan Wrestling Federation Cup" з боротьби вільної (юніори, кадети) (ІІ ранг) Азербайджан
чт, 12 - пн, 16 Міжнародний турнір "Jovenes Promesas" серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Іспанія
ср, 18 - нд, 22 Міжнародний турнір "Yadegar Imam Cup" серед юнаків (ІІ ранг) Іран
чт, 19 - пн, 23 Міжнародний турнір "Petko Sirakov & Ivan Iliev" серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Болгарія
сб, 21 - пн, 30 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат (ІІ ранг) Київ
сб, 28 - пн, 07 Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Росія
Травень
ср, 02 - пн, 07 Міжнародний турнір "Кубок Нахичевань" серед юніорів (ІІ ранг) Азербайджан
сб, 05 - нд, 06 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Чорне море" (ІІI ранг) Одеса
пн, 07 - пт, 11 Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 2003-2004 р.н. (ІV ранг) Миколаїв
ср, 16 - пн, 21 Міжнародний турнір UWW "Grand Prix of Germany" (жінки) (ІІ ранг) Німеччина
ср, 16 - сб, 19 Міжнародний турнір "Відкритий чемпіонат Австрії" (жінки, дівчата) (ІІ ранг) Австрія
чт, 17 - вт, 22 Міжнародний турнір "Champions" серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Туреччина
ср, 23 - нд, 27 Міжнародний турнір UWW "Sassari City Matteo Pellicone Memorial" (жінки та чоловіки) (ІІ ранг) Італія
чт, 24 - пн, 28 Міжнародний турнір "Nordhagen Classic" (жінки та чоловіки до 23 років, юніори та юніорки) (ІІ ранг) Канада
ср, 30 - пн, 04 Міжнародний турнір "S. Rusu, Ioan W. Popovici and G. Berceanu, V. Iorga" серед юніорів і юніорок (ІІ ранг) Румунія
Червень
сб, 02 - пн, 11 Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІ ранг) Туреччина
вт, 05 - пт, 08 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (чоловіки та жінки) (ІІІ ранг) Мелітополь
чт, 07 - вт, 12 Кваліфікаційний Міжнародний турнір "Mongolia Open" (жінки) (ІІ ранг) Монголія
ср, 20 - пн, 25 Кваліфікаційний Міжнародний турнір "China Open" (жінки) (ІІ ранг) Китай
ср, 20 - пн, 25 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат (2003-2005 рр.н.) (ІІ ранг) Угорщина
сб, 23 - сб, 30 Кваліфікаційний Міжнародний турнір "Grand Prix of Tbilisi" серед чоловіків (ІІ ранг) Грузія
сб, 30 - ср, 04 Міжнародний турнір "Stepan Sargsyan Cup" серед чоловіків (ІІ ранг) Вірменія
сб, 30 - пн, 09 Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат (ІІ ранг) Хорватія
Липень
чт, 12 - вт, 17 Міжнародний турнір "Golden Grand Prix" чоловіки та жінки (ІІ ранг) Азербайджан
чт, 12 - пн, 16 Міжнародний турнір "Grand Prix of Spain" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Іспанія
ср, 25 - пн, 30 Міжнародний турнір "Yasar Dogu" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) Туреччина
сб, 28 - пн, 06 Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Італія
Серпень
пн, 06 - пт, 10 Чемпіонат України серед жінок, Кубок України серед чоловіків та юніорів (ІІІ ранг) Івано-Франківськ
ср, 22 - пн, 27 Міжнародний турнір UWW "Grand Prix of Germany" (чоловіки) (ІІ ранг) Німеччина
Вересень
ср, 05 - пн, 10 Кваліфікаційний Міжнародний турнір "Ziolkowski" серед чоловіків, "Poland Open" серед жінок (ІІ ранг) Польща
ср, 12 - пн, 17 Класіфікаційний Міжнародний турнір О. Медведя серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Білорусь
сб, 15 - пн, 24 Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) Словаччина
ср, 19 - пн, 24 Міжнародний турнір "Ion Cornianu & Ladislau Simon" (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) Румунія
чт, 27 - сб, 29 Всеукраїнський турнір ЗТУ В. Рідченка (юнаки та дівчата) 2003-2004 рр.н. (ІV ранг) Бровари
сб, 29 - пн, 01 Відкритий Всеукраїнський турнір "Довбуша" серед юніорів 1998-2000 рр.н. (ІII ранг) Коломия
Жовтень
сб, 06 - чт, 18 IІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри (II ранг) Аргентина
вт, 09 - пт, 12 Всеукраїнський турнір "Тернове поле" (чоловіки) (ІІІ ранг) Тернопіль
сб, 20 - пн, 29 Чемпіонат світу серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Угорщина
нд, 21 - пт, 26 Міжнародний турнір "Кубок Туреччини" (юніори) (ІІ ранг) Туреччина
Листопад
пн, 05 - вт, 13 Відкритий Кубок Європи серед чоловіків та жінок "ALROSA CUP" (ІІ ранг) Росія
пт, 09 - нд, 11 Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби Героя Радянського Союзу І.Кулика серед юніорів 1998-2001 рр.н. та жінок (ІII ранг) Херсон
сб, 10 - пн, 19 Чемпіонат світу серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІ ранг) Румунія
нд, 18 - нд, 25 Міжнародний турнір "Day of Children" серед юнаків (ІІ ранг) Іран
пн, 19 - вт, 23 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н. (ІV ранг) Хмельницький
ср, 21 - вт, 27 Міжнародний турнір "Brazil Cup" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) Бразилія
ср, 21 - пн, 26 Міжнародний турнір "Kunayev D.A." серед чоловіків (ІІ ранг) Казахстан
сб, 24 - пн, 26 ХVI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби О.Медведя серед юніорів (1998-2000 рр.н.) (ІІІ ранг) Біла Церква
нд, 25 - нд, 02 Міжнародний турнір серед юніорів "Martyrs Cup" (ІІ ранг) Іран
пн, 26 - пт, 30 Чемпіонат України серед чоловіків, Кубок України серед жінок та юніорок (ІІІ ранг) Бровари
пт, 30 - вт, 04 Чемпіонат світу серед клубних команд (чоловіки) (ІІ ранг) Іран
Грудень
нд, 02 - вт, 04 Чемпіонат України серед клубних команд з вільної, жіночої та греко-римської боротьби (юнаки, дівчата) (ІVранг) Бровари

Комментарии
Нет комментариев
* для добавления комментариев необходимо войти или зарегистрироваться
меню вид спорта календарь

добавить информацию на сайт

вопрос-ответ
Вопрос:  Каким должно быть напольное покрытие для борьбы?

Ответ: Маты должны быть чистыми и подвергаться ежедневной дезинфекции. Грязные маты могут стать причиной различных дерматологических заболеваний, а так же инфекционных заболеваний глаз (конъюнктивиты).
Вокруг ковра обязательно должно быть защитное пространство не менее 2м и обязательно иного цвета, чем ковер. Мягкость ковра должна соответствовать установленным требованиям - чрезмерно мягкий ковер также травмоопасен. Поверхность ковра (покрышка) должна быть цельная, туго натянутая. Не допустимо образование на ковре складок, дыр или неровностей. Маты под покрышкой должны быть плотно сбиты и не разъезжаться. Недопустимо использование составных матов не покрытых покрышкой. Все это может привести к травмам ног, особенно стопы.
www.wrestlingua.com
  • О сайте
  • Сотрудничество
  • Контакты
  • Добавление инфо
  • Отзывы
  • Статистика
  • Прочее