Тренировки  • Товары и услуги  • Аренда  • Соревнования  • Правила  • Статьи  • Анонсы  • Спарринги  • Барахолка  • Обои  • За компанию  • розыск  • Ссылки

Календарь соревнований Федерации греко-римской борьбы Украины 2018


НТЗ із загальної підготовки до міжнародного турніру (дорослі) 12.01.18
26.01.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір Herman Kare (ІІ ранг) 13.01.18
13.01.18
Фінляндія
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір пам'яті Є.Трухіна  (ІІІ ранг) 23.01.18
25.01.18
Запоріжжя
Міжнародний турнір "Tahti Cup" (ІІ ранг) 25.01.18
26.01.18
Іpан
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Paris tournament " (дорослі) (ІІ ранг) 27.01.18
28.01.18
Фpанція
Укрспортзабезпечення
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнародного турніру (дорослі) 28.01.18
10.02.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед кадетів (ІV ранг) 01.02.18
03.02.18
Черкаси КП СК "Будівельник"
Укрспортзабезпечення
Зональні змагання до чемпіонату України серед кадетів (Східна - , Захід - Жмеринка, північна - Полтава, південна - Миколаїв) (ІV ранг) 01.02.18
03.03.18
На місцях
Зональні змагання до чемпіонату України серед молодших юнаків. (Північ - Київ, Південь - Кропивницький, Схід -  Каменське, Захід - Тячів) (ІV ранг) 01.02.18
03.02.18
На місцях
Всеукраїнський турнір пам"яті ЗТУ В.М.Жменько (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) 01.02.18
02.02.18
Харків
Міжнародний турнір  "Grand Prix Zagreb Open" (дорослі) (ІІ ранг) 02.02.18
04.04.18
Хоpватія
Укрспортзабезпечення
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнародного турніру (дорослі) 07.02.18
21.02.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Відкритий всеукраїнський турнір пам'яті І.Г.Толмачьова ( молодші юнаки) (ІV ранг) 18.02.18
19.02.18
Одеса
Всеукраїнський турнір пам'яті О.Колчинського (юнаки, юніори) (ІV ранг) 19.02.18
21.02.18
Київ
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір   (кадети) (ІІ ранг) 20.02.18
22.02.18
Білорусь
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам  (ІІ ранг) 21.02.18
25.02.18
Київ "Палац спорту"
Укрспортзабезпечення
ІХ Всеукраїнський турнір на призи олімп.чемпіона                 І.Г. Богдана (дорослі) (ІІІ ранг) 27.02.18
01.03.18
Миколаїів
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір "Надія" (юнаки, юніори) (ІV ранг) 03.03.18
05.03.18
Костопіль
Чемпіонат  України  серед юніорів   (ІV ранг) 04.03.18
06.03.18
Кривий Ріг
Укрспортзабезпечення
НТЗ із загальної  підготовки до міжнародного турніру (юнаки)  05.03.18
20.03.18
Рівненська
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Yedegar Imam Cup" (кадети) (II ранг) 14.03.18
15.03.18
Іpан
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат  України  серед дорослих до 23 років  (ІІІ ранг) 20.03.18
22.03.18
Харків
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір   (кадети) (ІІ ранг) 20.03.18
22.03.18
Угоpщина
Міжнародний турнір  "Dan Kolov & Nikola Petrov" серед дорослих (ІІ ранг) 21.03.18
25.03.18
Болгаpія
Укрспортзабезпечення
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (кадети) 25.03.18
07.04.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (дорослі) 25.03.18
06.04.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнародного турніру (юніори) 25.03.18
07.04.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Bill Farrel" (ІІ ранг) 29.03.18
01.04.18
США
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед молодших юнаків  (IV ранг) 01.04.18
04.04.18
Рівне
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір "Орлятко 2018 (юнаки, молодші юнаки)  (IV ранг) 01.04.18
30.04.18
Тернопіль
Всеукраїнський турнір пам"яті О.Вакуленко (юнаки) (ІV ранг) 05.04.18
07.04.18
Краматорськ
Міжнародний турнір "Kristjan Palusalu Memorial" (дорослі)  (ІІ ранг) 06.04.18
07.04.18
Естонія
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  "Aarhus open" (кадети, юніори (ІІ ранг) 07.04.18
09.04.18
Данія
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Ibrahim Mustafa" (дорослі)  (ІІ ранг) 07.04.18
09.04.18
Єгипет
Укрспортзабезпечення
Відкритий всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ К.К.Пульчо (юніори) (ІV ранг) 07.04.18
09.04.18
Одеса
Заключний НТЗ  зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи  (кадети) 11.04.18
22.04.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Azerbaijan wrestling Federation cup" (кадети, юніори) (II ранг) 13.04.18
16.04.18
Азербайджан
Укрспортзабезпечення
Заключний НТЗ  зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (дорослі)  17.04.18
30.04.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  "Petko Sirakov & Ivan Iliev" (юніори) (ІІ ранг) 20.04.18
22.04.18
Болгаpія
Укрспортзабезпечення
Перший відкритий турнір на призи Української переробної компанії шкіри (м.Вознесенськ) (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) 20.04.18
20.04.18
Миколаївська
Чемпіонат Європи  (кадети) (II ранг) 23.04.18
29.04.18
Київ "Палац спорту"
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат Європи  (дорослі ) (II ранг) 30.04.18
06.05.18
Росія
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір пам"яті М.І.Вепрєнцова (юнаки) (ІV ранг) 01.05.18
31.05.18
Константинівка
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи  (дорослі до 23) 02.05.18
16.05.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір пам'яті А.М.Панасюка (юнаки) (ІV ранг) 05.05.18
06.05.18
Угледар
Всеукраїнський відкритий турнір  пам"яті ЗТУ С.Коваля (юнаки, молодші юнаки) (IV ранг) 05.05.18
07.05.18
Рівненська
Всеукраїнський турнір на призи Харківського обласного відділення НОК (молодші юнаки) (ІV ранг) 05.05.18
06.05.18
Харків
Міжнародний турнір  "Adriatic Trphy"  (юніори) (II ранг) 06.05.18
07.05.18
Хоpватія
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  М.Вахтангадзе (юніори) (II ранг) 06.05.18
07.05.18
Грузія
Укрспортзабезпечення
НТЗ до міжнародного турніру (дорослі) 07.05.18
14.05.18
Єгипет
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір "Kharkiv Open 2018" (молодші юнаки) (ІV ранг) 11.05.18
13.05.18
Харків
Всеукраїнський турнір на призи директора ТОВ "Племзавод ім.Шмідта"  (юнаки, молодші юнаки) (смт Рівне)(ІV ранг) 12.05.18
13.05.18
Миколаївська
Чемпіонат світу серед військовослужбовців (дорослі) (II ранг) 20.05.18
27.05.18
Росія
Заключний НТЗ  зі спеціальної підготовки до  чемпіонату Європи серед дорослих до 23 років (дорослі )  20.05.18
03.06.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір пам'яті В.Геппи (юнаки)  (ІV ранг) 20.05.18
22.05.18
Конотоп
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  "Matteo Pellicone memorial" (дорослі, юніори, кадети) (II ранг) 24.05.18
26.05.18
Італія
Укрспортзабезпечення
Відкритий турнір присвячений Дню м.Вознесенська (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) 26.05.18
27.05.18
Миколаївська
Міжнародний турнір  "GRAND PRIX CHOMUTOV  2018" (кадети) (ІІ ранг) 27.05.18
28.05.18
Чехія
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  (юніори, кадети) (II ранг) 31.05.18
03.06.18
Румунія
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір Т.Казарашвілі (кадети) (II ранг) 01.06.18
03.06.18
Грузія
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат Європи  (дорослі до 23 років) (II ранг) 04.06.18
10.06.18
Євpопа
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  "Refik Memisevic Brale" (кадети) (ІІ ранг) 08.06.18
10.06.18
Сербія
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір на призи В.Н.Сербіна, В.А.Старченко (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) 08.06.18
10.06.18
Новий Буг
Заключний НТЗ  зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (молодші юнаки)  10.06.18
20.06.18
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Hungarian Grand Prix " (ІІ ранг) 15.06.18
17.06.18
Угоpщина
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  "Croatia Open" (кадети) (ІІ ранг) 15.06.18
16.06.18
Хоpватія
Укрспортзабезпечення
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу  (кадети) 18.06.18
02.07.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Champions" (юніори) (II ранг) 21.06.18
24.06.18
Туpеччина
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат Європи  (молодші юнаки) (II ранг) 22.06.18
24.06.18
Угоpщина
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України (дорослі) (ІІІ ранг)  22.06.18
24.06.18
Черкаси КП СК "Будівельник"
Укрспортзабезпечення
НТЗ із загальної підготовки до чемпіонату Європи (юніори)  24.06.18
10.07.18
Запоріжжя
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  "Tbilisi Grand Prix" (дорослі) (ІІ ранг) 24.06.18
30.06.18
Грузія
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат  світу  (кадети) (IІ ранг) 02.07.18
08.07.18
Хоpватія
Укрспортзабезпечення
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнарордного турніру (дорослі) 08.07.18
21.07.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Гран Прі Іспанії" (ІІ ранг) 14.07.18
15.07.18
Іспанія
Укрспортзабезпечення
Заключний НТЗ  зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (юніори)  14.07.18
30.07.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Vehbi Emre" (ІІ ранг) 20.07.18
22.07.18
Туpеччина
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат  Європи  (юніори) (II ранг) 30.07.18
05.08.18
Італія
Укрспортзабезпечення
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнародго турніру (дорослі)  02.08.18
11.08.18
Одеська
Укрспортзабезпечення
НТЗ зі спеціальної  підготовки до чемпіонату світу (юніори)  12.08.18
26.08.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір пам"яті Є.Ворка (юніори)  (IV ранг) 13.08.18
15.08.18
Тернопіль
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір пам'яті І.М.Піддубного (дорослі) (ІV ранг) 17.08.18
18.08.18
Черкаська
НТЗ  із загальної фізичної підготовки до міжнародного турніру (дорослі)  19.08.18
05.09.18
Ів-Фр. НСБ "Заросляк"
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  "Grand Prix of Germany" (дорослі) (ІІ ранг) 24.08.18
26.08.18
Німеччина
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  "Brandenburg Cup"(юніори) (II ранг) 31.08.18
02.09.18
Німеччина
Укрспортзабезпечення
Заключний НТЗ  зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу  (юніори) 03.09.18
17.09.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір  (дорослі) (II ранг) 07.09.18
09.09.18
Польща
Укрспортзабезпечення
Командний чемпіонат України, дорослі (ІІІ ранг) 14.09.18
16.09.18
Миколаїв ПС
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір пам"яті Г. Узуна (юнаки, молодші юнаки) (IV ранг) 15.09.18
17.09.18
Маріуполь
Всеукраїнський турнір пам"яті ЗТУ М.І.Романенка (юніори, юнаки) ( IV ранг) 15.09.18
17.09.18
Кропивницький
Відкритий турнір на призи м.Баштанки (молодь, юніори, юнаки) (ІV ранг) 15.09.18
15.09.18
Баштанка
Чемпіонат  світу  (юніори) (IІ ранг) 17.09.18
23.09.18
Словаччина
Укрспортзабезпечення
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (дорослі) 19.09.18
04.10.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Командний чемпіонат України, молодші юнаки (ІV ранг) 21.09.18
23.09.18
Харків
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Ion Cornianu&ladislau Simon" (дорослі)  (ІІ ранг) 21.09.18
23.09.18
Румунія
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Кубок Б.Турлиханова" (дорослі)  (ІІ ранг) 23.09.18
24.09.18
Казахстан
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "L.Gedza memorial" (дорослі) (ІІ ранг) 28.09.18
29.09.18
Сербія
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір "Надія 2018" (юнаки) (ІV ранг) 29.09.18
01.10.18
Полтава
Всеукраїнський турнір пам"яті МС С.Козлова (юніори, юнаки) (ІV ранг) 02.10.18
04.10.18
Харків
Всеукраїнський відкритий турнір  пам"яті МСУ, кавалера ордену "За мужність ІІІ ступеня" В.Ставського (юнаки, молодші юнаки) (IV ранг) 05.10.18
07.10.18
Рівненська
Всеукраїнський турнір присвячений видатним борцям Житомирщини (юніори) (ІV ранг) 06.10.18
08.10.18
Житомир
Всеукраїнський турнір "Золота осінь" (юнаки, молодші юнаки) (смт Рівне)(ІV ранг) 06.10.18
07.10.18
Миколаївська
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу  (дорослі) 07.10.18
20.10.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір "Фестиваль з видів боротьби" з нагоди Дня захисника України  (юнаки) (IV ранг) 13.10.18
15.10.18
Маріуполь
Перший Відкритий турнір присвячений пам'яті воїнам АТО  м.Вознесенська (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) 14.10.18
14.10.18
Миколаївська
НТЗ  зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (дорослі до 23)  15.10.18
30.10.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір пам"яті ЗТУ Л.Г.Гайріяна (дорослі) (ІІІ ранг) 19.10.18
21.10.18
Київ  ЦСК ЗСУ
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат світу  (дорослі) (ІІ ранг) 20.10.18
28.10.18
Угоpщина
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед юнаків (2002-2003 р.н.) (ІV ранг)  26.10.18
29.10.18
Харків
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Republic Cup"  (юніори) (ІІ ранг) 26.10.18
28.10.18
Туpеччина
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір пам"яті Б.Д.Тимошенка (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) 02.11.18
04.11.18
Харків
Всеукраїнський турнір, присвячений майстрам спорту Гайсинщини (кадети, мол. юнаки)  (ІV ранг) 02.11.18
04.11.18
Гайсин
Міжнародний турнір "Martyrs Cup" (юніори) (ІІ ранг) 02.11.18
03.11.18
Іpан
Укрспортзабезпечення
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнарордного турніру (дорослі) 07.11.18
16.11.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Відкритий Кубок Європейських націй "Alrpsa Cup" (дорослі) (II ранг) 07.11.18
12.11.18
Росія
Укрспортзабезпечення
Заключний НТЗ  зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (дорослі до 23)  08.11.18
20.11.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання "Кубок України серед юніорів" (1999-2001 р.н.) (ІV ранг) 09.11.18
11.11.18
Миколаїв
Укрспортзабезпечення
Відкритий турнір присвячений 6-й річниці ФОК "Водограй" (м.Вознесенськ) (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) 10.11.18
11.11.18
Миколаївська
Всеукраїнський турнір памяті М.Токаря  (юнаки) (III ранг) 15.11.18
17.11.18
Мукачево
Міжнародний турнір О.Караваєва (дорослі)  (II ранг) 15.11.18
16.11.18
Білорусь
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір "Вінниця-2018" (кадети, мол. юнаки)  (ІV ранг) 17.11.18
19.11.18
Вінниця
Міжнародні турніри "Вантаа Кап" (дорослі) (II ранг) 18.11.18
18.11.18
Фінляндія
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Day of Children" (молодші юнаки) (II ранг) 20.11.18
24.11.18
Іpан
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат  світу  (дорослі до 23 років) (IІ ранг) 21.11.18
26.11.18
Зарубіжні країни
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Martyrs Cup" (юніори) (ІІ ранг) 27.11.18
01.12.18
Іpан
Укрспортзабезпечення
Кубок України (III ранг) 30.11.18
02.12.18
Запоріжжя
Укрспортзабезпечення
Кубок світу 01.12.18
02.12.18
Іpан
Укрспортзабезпечення
Міжнародний турнір "Haparanda Cup" (дорослі)  (ІІ ранг) 01.12.18
02.12.18
Швеція
Укрспортзабезпечення
18 Всеукраїнський турнір пам"яті МС В.Д.Дем'яного  (юнаки)  (IV ранг) 01.12.18
30.12.18
Тернопіль
Міжнародний турнір "Arvo Haavisto" (II ранг) 08.12.18
08.12.18
Фінляндія
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір пам'яті П.Барашковського  (ІV ранг) 08.12.18
09.12.18
Миколаїв
НТЗ з загальної фізичної підготовки до міжнародних турнірів (юніори)  09.12.18
23.12.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
НТЗ  з загальної фізичної підготовки до міжнародних турнірів (дорослі)  09.12.18
23.12.18
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Відкритий турнір присвячений Дню енегретика (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) 12.12.18
12.12.18
Южноукраїнськ
Чемпіонат світу серед спортивних клубів (дорослі) (II ранг) 20.12.18
21.12.18
Іpан
Укрспортзабезпечення
Відкритий турнір "Сніжинка" (юнаки) (ІV ранг) 21.12.18
23.12.18
Миколаїв ПС

Комментарии
Нет комментариев
* для добавления комментариев необходимо войти или зарегистрироваться
меню вид спорта календарь

добавить информацию на сайт

вопрос-ответ
Вопрос:  Каким должно быть напольное покрытие для борьбы?

Ответ: Маты должны быть чистыми и подвергаться ежедневной дезинфекции. Грязные маты могут стать причиной различных дерматологических заболеваний, а так же инфекционных заболеваний глаз (конъюнктивиты).
Вокруг ковра обязательно должно быть защитное пространство не менее 2м и обязательно иного цвета, чем ковер. Мягкость ковра должна соответствовать установленным требованиям - чрезмерно мягкий ковер также травмоопасен. Поверхность ковра (покрышка) должна быть цельная, туго натянутая. Не допустимо образование на ковре складок, дыр или неровностей. Маты под покрышкой должны быть плотно сбиты и не разъезжаться. Недопустимо использование составных матов не покрытых покрышкой. Все это может привести к травмам ног, особенно стопы.
www.wrestlingua.com
  • О сайте
  • Сотрудничество
  • Контакты
  • Добавление инфо
  • Отзывы
  • Статистика
  • Прочее