Мотокрос |
Чемпіонат України гр. М - І етап |
30.03-01.04 |
Олешки, Херсонська |
- ІІ етап |
19-20.05 |
Олександрія |
- ІII етап |
01-03.06 |
Ромни |
- ІV етап |
08-10.06 |
Карлівка |
- V етап |
29.06-01.07 |
Суми |
- VI етап |
24-26.08 |
Київ |
- VII етап |
21-23.09 |
Кропивницький |
Командний Кубок України (клубні команди гр.Д, М) |
жовтень |
Оріхів, Запорізька |
Чемпіонат України гр. Д: - І етап |
30.03-01.04 |
Олешки, Херсонська |
- ІІ етап |
19-20.05 |
Олександрія |
- ІII етап |
01-03.06 |
Ромни |
- ІV етап |
08-10.06 |
Карлівка |
- V етап |
29.06-01.07 |
Суми |
- VI етап |
24-26.08 |
Київ |
- VII етап |
21-23.09 |
Кропивницький |
Чемпіонат України серед жінок, мотоциклах з колясками, квадроцикли,: - І етап |
30.03-01.04 |
Олешки, Херсонська |
- ІІ етап |
19-20.05 |
Олександрія |
- ІII етап |
01-03.06 |
Ромни |
- ІV етап |
08-10.06 |
Карлівка |
- V етап |
29.06-01.07 |
Суми |
- VI етап |
24-26.08 |
Київ |
- VII етап |
21-23.09 |
Кропивницький |
Чемпіонат України та чемпіонат ТСОУ (гр. Б): - І етап |
04.05.2005 |
Корець |
- ІІ етап |
25-26.08 |
В. Березний, Закарпатська |
- ІІІ етап |
13-14.10 |
Буча |
Чемпіонат України з суперкросу: - І етап |
01-02.09 |
Білопілля, Сумська обл. |
- ІІ етап |
20.окт |
В. Знам’янка |
- ІІІ етап |
21.окт |
Мелітополь |
Кубок України: - західний регіон |
28-29.04 |
Ковель |
- західний регіон |
16-17.06 |
Голубине, Закарпатська |
- західний регіон |
07.-08.07 |
Рогатин |
- західний регіон |
06.07.2010 |
Хуст |
- західний регіон |
25-26.08 |
В. Березний, Закарпатська |
- західний регіон |
26-27.05 |
Мукачево |
- східний регіон |
24.мар |
Нова Каховка |
- східний регіон |
28-29.04 |
Краматорськ |
- східний регіон |
вересень |
Красноград |
- східний регіон |
04.05.2008 |
В.Знам’янка |
- центральний регіон |
17-18.03 |
Бортнічи |
- центральний регіон |
28.29.04 |
Чернігівська |
- центральний регіон |
23-24.06 |
Радомишль |
- центральний регіон |
08 -09.09 |
Охтирка |
- центральний регіон |
15-16.09 |
Житомир |
- фінал |
13-14.10 |
Буча |
Кубок ФМСУ серед аматорів та ветеранів: - І етап |
21-22.04 |
Конотоп |
- ІІ етап |
04-05.05 |
Корець |
- ІІІ етап |
15-16.09 |
Житомир |
- IV етап |
23-24.06 |
Радомишиль |
- V етап |
04.-05.08 |
В.Знам’янка |
- VI етап |
28.10 |
Київ |
Традиційні змагання: - І етап Першість СТК «Голосієво-MX» |
25.03 |
Київ |
- ІІ етап |
20.05 |
Київ |
- ІІІ етап |
10.06 |
Київ |
- IV етап |
09.09 |
Київ |
- V етап |
28.окт |
Київ |
«Командний Кубок Голови Луганської ОДА пам`яті загиблих в АТО» та VIII традиційний міжнародний мотокрос пам’яті воїнів-інтернаціоналістів |
06.07.2010 |
Кремінна, Луганська |
Традиційний мотокрос Кубок Львова |
|
Львів |
Чемпіонат Європи (ЕМХ – 65, 85 куб.см): - І етап |
11-13.05 |
Ковель, Україна |
- ІІ етап |
15-17.06 |
Латвія |
- ІІІ етап |
22-24.06 |
Польща |
- фінал ЕМХ 65, 85 |
20-22.07 |
Чехія |
Чемпіонат Європи серед жінок - І етап |
01-02.04 |
Наєствід, Данія |
- ІІ етап |
20-21.05 |
Щецин, Польща |
- ІІІ етап |
17-18.06 |
Шведт, Німеччина |
- ІV етап |
08-09.07 |
Стелпе, Латвія |
Чемпіонат Європи (EMX Open): - І етап |
20-22.04 |
Словенія |
- ІІ етап |
27-29.04 |
Угорщина |
- ІІІ етап |
11-13.05 |
Ковель |
- ІV етап |
15-17.06 |
Хорватія |
- V етап |
23-24.06 |
Сербія |
Чемпіонат Європи EMX Quad - І етап |
24-25.03 |
Нідерланди |
- ІІ етап |
07-08.04 |
Франція |
- ІІІ етап |
05.06. |
Чернівці |
- ІV етап |
26-27.05 |
Польша |
- V етап |
16-17.06 |
Естонія |
-VI етап |
28-29.07 |
Латвія |
Командний чемпіонат Європи “Крос Націй” на мотоциклах з колясками та квадроциклах |
21-23.09 |
Данія |
Командний чемпіонат Європи серед юніорів, жінок |
07-09.09 |
Польща |
Командний Чемпіонат світу “Крос Націй” |
05-07.10 |
США |
Етап чемпіонату світу на мотоциклах з колясками |
05-06.05 |
Чернівці |
Командний Кубок МАЦЄД |
жовтень |
Ковель |
Кантрі-крос |
Чемпіонат України (мотоцикли М,Д): - І етап |
21-22.04 |
Житомир |
- ІІ етап |
19-20.05 |
Косів |
-ІІІ етап |
15-16.06 |
Київ |
- ІV етап |
20-21.10 |
Київська обл. |
Чемпіонат України з GPS-орієнтування (Quad) - І етап |
14.апр |
Запорізька |
- ІІ етап |
12.05 |
Дніпропетровська |
-ІІІ етап |
26.05 |
Харківська |
- ІV етап |
07.июл |
Закарпатська |
- V етап |
21.июл |
Львівська |
-VI етап |
11.08 |
Житомирська |
-VII етап |
08.09 |
Київська |
-VIII етап |
13.10 |
Черкаська |
- IX етап |
03.11 |
Херсонська |
- X етап |
01.12 |
Одеська |
Чемпіонат України з кантрі-кросу для квадроциклів серед дорослих: - І етап |
27.01 |
Київська |
- ІІ етап |
21.04 |
Київська |
-ІІІ етап |
29.09 |
Донецька |
- ІV етап |
17.ноя |
Харківська |
Чемпіонат України з бах - І етап |
24-25.03 |
Чернігівська |
Чемпіонат України з бах - ІІ етап |
22-24.06 |
Черсонська |
Чемпіонат України з бах - Ш етап |
20-21.10. |
Харківська |
Чемпіонат Європи з бах - І етап |
22-24.06 |
Україна |
- ІІ етап |
28-29.07 |
Болгарія |
-ІІІ етап |
07-08.09 |
Португалія |
Кубок Світу з бах - І етап |
08-10.03 |
ОАЄ |
- ІІ етап |
20-22.07 |
Іспанія |
-ІІІ етап |
10-12.08 |
Угорщина |
- ІV етап |
09.11.2009 |
Португалія |
Ендуро |
Чемпіонат України : - І етап |
25-27.05 |
Голубине |
(Кубок MACEC) - ІІ етап |
10.12.2008 |
Шешори |
Традиційні змагання з екстремального ендуро: |
|
Київ |
Трекові перегони |
Міжнародний Кубок на Приз Відкриття Сезону |
01.май |
Рівне |
Відкритий особистий чемпіонат України |
01.май |
Рівне |
Тест-матч : Збірна України - збірна Німеччини |
10.июн |
Рівне |
Міжнародний турнір на Кубок Авто-Мото-Ревю |
28.июн |
Рівне |
Міжнародна Ліга Спідвею «SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP» (2-й етап) |
24.авг |
Рівне |
Кубок до дня Незалежності |
24.авг |
Рівне |
Відкритий Кубок зі спідвею на «Приз закриття сезону» |
22.окт |
Рівне |
Відкритий Чемпіонат України серед пар |
22.окт |
Рівне |
Чемпіонат України 125 см.куб. |
22.окт |
Рівне |
Турнір до Дня шахтаря |
26.авг |
Червоноград |
Відкритий Кубок зі спідвею на честь Ігоря Марко |
28.июн |
Рівне |
Кубок України зі спідвею серед ветеранів - І етап |
24.июн |
Червоноград |
- ІІ етап |
22.09 |
Вознесенськ |
Чемпіонат України зі спідвею серед пар |
23.06 |
Львів |
Чемпіонат, кубок України з флет-треку |
|
Вознесенськ |
Чемпіонат Європи зі спідвею серед дорослих: - 1/2 фіналу |
28.04 |
Угорщина |
- 1/2 фіналу |
28.04 |
Хорватія |
- челендж |
05.05 |
Італія |
- фінал № 1 |
23.06 |
Польща |
- фінал № 2 |
14.07 |
Німеччина |
- фінал № 3 |
18.08 |
Латвія |
- фінал № 4 |
15.09 |
Польща |
Чемпіонат Європи серед юніорів(до 21 року): - SF 1 |
19.05 |
Рівне |
- фінал |
15.09 |
Німеччина |
Командний Чемпіонат Європи серед юніорів - SF 1 |
30.06 |
Польща |
- F |
01.09 |
Латвія |
Кубок Європи зі спідвею серед юніорів (до 19 року): - SF 1&2 |
28.07 |
Чехія |
- F |
11.08 |
Фінляндія |
Кубок Європи серед юнаків (клас 250 куб.см.) - F |
09-10.06 |
Данія |
Чемпіонат Європи серед пар: - SF 1 |
30.06 |
Угорщина |
- фінал |
01.09 |
Данія |
Чемпіонат світу серед дорослих:- 1/4 |
19.05 |
Данія |
- челендж |
28.07 |
Німеччина |
Чемпіонат світу серед юніорів: - 1/4 фіналу |
16.06 |
Польща |
- фінал № 1 |
29.06 |
Данія |
- фінал № 2 |
22.07 |
Польща |
- фінал № 3 |
28.09 |
Чехія |
Кубок МАСЕС (Кубок Міжнародної Європейської Асоцціації) |
06.10 |
Львів |
Кубок Міжнародної Європейської Асоцціації |
|
Польша |
Кубок Міжнародної Європейської Асоцціації |
|
Румунія |
Кубок Міжнародної Європейської Асоцціації |
|
Словакія |
Мотобол |
Кубок України з мотоболу серед дорослих |
19-20.05 |
Вознесенськ |
1-ше коло Чемпіонату України з мотоболу серед дорослих |
05.05-02.06 |
На місцях |
2-ге коло Чемпіонату України з мотоболу серед дорослих |
18.08-16.09 |
На місцях |
Чемпіонат України з мотоболу Мотобол серед юніорів |
вересень |
На місцях |
Чемпіонат Європи з мотоболу серед дорослих |
06-12.08 |
Росія |
Супермото |
Чемпіонат України з супермото - І етап |
|
СК «Чайка», Київська |
- ІІ етап |
|
СК «Чайка», Київська |
- ІІІ етап |
|
СК «Чайка», Київська |
- ІV етап |
|
СК «Чайка», Київська |
- V етап |
|
СК «Чайка», Київська |
Шосейно-кільцеві мотоциклетні перегони |
Чемпіонат України, Кубок України: - І етап |
16-17.06 |
СК «Чайка», Київська |
- ІІ етап |
30.06-01.07 |
СК «Чайка», Київська |
- ІІІ етап |
21-22.07 |
СК «Чайка», Київська |
- ІV етап |
25-26.08 |
СК «Чайка», Київська |
- V етап |
08-09.09 |
СК «Чайка», Київська |
Драг-рейсинг |
Чемпіонат України - І етап |
26-27.05 |
Одеса |
- ІІ етап |
16-17.06 |
Київ |
- ІІІ етап |
23-24.06 |
Львів |
- ІV етап |
04-05.08 |
Вінниця |
-V етап |
15-16.09 |
Київ |