Тренировки  • Товары и услуги  • Аренда  • Соревнования  • Правила  • Статьи  • Анонсы  • Спарринги  • Барахолка  • Обои  • За компанию  • розыск  • Ссылки

24-25.03 Чемпионат Украины по таэквон-до ITF 2018

24 та 25 березня 2018 року в Києві відбудеться Чемпіонат України з таеквон-До ІТФ.

Змагання особисто-командні, проводяться за правилами ІТФ серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей. Проводяться з чотирьох видів програм: формальні вправи (туль), спаринг, спеціальна техніка, силовий тест.

Формула поєдинку – згідно з вимогами Правил спортивних змагань з Таеквон-До.
Двобої в особистих спарингах складаються з 2-х раундів по 1,5 хв. у дітей та юнаків з перервою 30 сек., та по 2 хв. у юніорів та дорослих з перервою 60 сек.

У видах змагань Формальні вправи та Спаринг відбудеться також розподіл спортсменів по Дивізіонах А та Б, залежно від кваліфікації спортсменів.

5 куп і вище Не має розподілу Не має розподілу

Учасники змагань, які посіли 1, 2, 3 місце в особистому заліку, нагороджуються дипломами та медалями Союзу відповідних ступенів.
Команди, які посіли 1, 2, 3 місця, нагороджуються кубками та дипломами Союзу відповідних ступенів.

Місце проведення змагань - вул. Глушкова, буд. 2-в, спортивий комплекс Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.
Вхід вільний.

Програма змагань:

24.03.2018
09.00 – 13.00 – Змагання з формальних вправ та спеціальній техніки, попередні поєдинки зі спарингу.
13.00 – 14.00 – Парад. Урочисте відкриття змагань. Нагородження призерів першої частини змагань.
15.00 – 19.00 – Змагання зі спарингу та силового розбивання.