Чемпіонат України (дорослі, юніори, нічне), Кубок України (етапи), всеукраїнські змагання (бігом, ІІІ-IV ранг) |
04-08.01. |
Херсонська о |
Чемпіонат міста (дорослі, юніори та юнаки), Кубок міста зі спортивного орієнтування на лижах. |
20.01.19 27.01.19 10.02.19 |
м. Київ |
Відкрита першість КПДЮ «Полярна зірка» |
17.02.2019 |
м. Київ |
Чемпіонат України (на окремих дистанціях, командний, дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (етапи сезону 2018-2019, фінал) зі спортивного орієнтування (на лижах, ІІІ-IV ранг) |
21-24.02. |
Сумська о. |
Змагання посвячені „8 березня” |
08.03. |
м. Київ |
Відкритий Кубок клубу «Север» |
6,13,20.03. |
М.Київ |
Юнацька Першість КЦДЮТ |
10.03. |
м. Київ |
Особист. чемпіонат міста (дорослі, юніори, юнаки, бігом) |
16-17.03. |
м. Київ |
Особистий чемпіонат України, Кубок України (етапи, бігом), Рангові змагання IOF (2 етапи), Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів (бігом) (ІІІ-IV ранг) |
27.03-01.04. |
Львівська о. |
V Відкриті змагання Святошинського району м. Києва зі спортивного орієнтування на спринтерській дистанції |
4, 9, 16, 23.04 |
м. Київ |
Відкр. чемпіонат міста (дорослі, юніори, юнаки, бігом) |
06-07.04. |
м. Київ |
Відкритий чемпіонат Київської області. Кубок клубу "Київ Регіон", присвячений пам'яті А.М.Литвинчука |
13-14.04. |
Київ, Київ. обл.. |
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, бігом), Кубок України (етапи, бігом, ІІІ-ІV ранг) |
17-24.04. |
Сумська о. |
Відкрита Першість учнівської молоді Оболон.р-ну |
25.04. |
Оболон. р-н |
Відкритий чемпіонат міста (дорослі, юніори, юнаки, командний, на окремих дистанціях) |
Квітень-травень |
Київ, Київ. обл. |
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, командний, на окремих дистанціях), Кубок України (етапи), Рангові змагання IOF (1 етап) (бігом, ІІІ-IV ранг) |
08-13.05. |
Чернівецька о |
Всесвітній тиждень орієнтування |
15-21.05. |
м.Київ |
ХІV Відкрита першість Святошинського району |
19.05. |
м. Київ |
Відкритий чемпіонат міста присвячений „Дню Києва”. Всеукраїнські змагання «Кубок столиці», Етапи Кубку України (2), Рангові змагання IOF (2 етапи) |
23-27.05. |
|
Командний чемпіонат України (юнаки, бігом, IV ранг) |
16-22.07. |
Черкаська о |
Відкритий чемпіонат міста присвячений „Дню фізичної культури та спорту” |
07-08.09. |
м. Київ |
Міські змагання присвячені „Дню туризму” |
Вересень |
м. Київ |
Чемпіонат України, Кубок України, Рангові змагання IOF (2 етапи) СОБ |
19-23.09. |
м. Київ |
Першість Оболонського р-ну серед школярів |
25.09. |
|
Відкритий чемпіонат міста (дорослі, юніори, юнаки) |
Вересень-жовтень |
м. Київ |
Всеукраїнські змагання „KIEV OPEN” |
5-6.10. |
м.Київ, Київ.обл. |
XXІ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті Героя – афганця Олега Оніщука та Героя України Олега Міхнюка |
18-20.10. |
м. Київ, |
|
Київська область |
Всеукраїнські змагання „Голосіївська осінь” |
12-13.10. |
м.Київ, Київ.обл. |
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України Трейл- О, ІІІ-IV ранг |
12-13.10. |
м.Київ, Київ.обл. |
Першість школярів Києва |
10.11. |
м.Київ |
Міські змагання у закритих приміщеннях „Новорічна естафета” |
01.12. |
КПДЮ |
Відкритий чемпіонат міста (дорослі, юніори, юнаки, на лижах) |
Грудень |
м. Київ |
VІІ відкриті змагання з орієнтування в приміщеннях присвячені Дню Святого Миколая |
14-15.12. |
м. Київ |
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, на лижах), Кубок України (сезон 2019-2020, етапи, на лижах, ІІІ-IV ранг) |
19-23.12. |
Сумська о. |
|