НТЗ із загальної фізічної підготовки до ІІ етапу світової серії та чемпіонату Європи в приміщенні |
04.01.19
17.01.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізічної підготовки до ІІ етапу світової серії в приміщенні |
09.01.19
16.01.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
Відкритe всеукраїнське змагання "Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана" (III ранг) |
10.01.19
13.01.19 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Світова серія в приміщенні, ІІІ-й етап (ІІ ранг) |
17.01.19
20.01.19 |
Фpанція
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів (ІІІ, IV ранг) |
25.01.19
31.01.19 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Заключний НТЗ із загальної фізічної підготовки до чемпіонату Європи в приміщенні |
07.02.19
21.02.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізічної підготовки до чемпіонату Європи в приміщенні серед юніорів |
07.02.19
11.02.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір зі стрільби з лука (II ранг) |
07.02.19
11.02.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України в приміщенні серед кадетів 2002-2004, 2005 року народження та молодших (IVранг) |
09.02.19
12.02.19 |
Черкаси
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізічної підготовки до чемпіонату Європи в приміщенні серед юніорів |
11.02.19
25.02.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної фізичної підготовки до чемпіонату Європи в приміщенні |
22.02.19
25.02.19 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи в приміщенні серед дорослих та юніорів (ІІ ранг) |
26.02.19
02.03.19 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнське змагання серед сильніших спортсменів (ІІІ ранг) |
09.03.19
13.03.19 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної фізичної підготовки до Гран-прі Європи |
20.03.19
04.04.19 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної фізичної підготовки до міжнародного турніру "Кахраман Богатир" |
25.03.19
04.04.19 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір Кахраман Багатір (II ранг) |
29.03.19
31.03.19 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної фізичної підготовки до Гран-прі Європи |
05.04.19
08.04.19 |
Румунія
Укрспортзабезпечення |
Гран-Прі Європи (ІІ ранг) |
09.04.19
13.04.19 |
Румунія
Укрспортзабезпечення |
Командний чемпіонат України серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК (ІІІ ранг) |
15.04.19
18.04.19 |
Херсонська
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед дорослих (IІІ ранг) |
19.04.19
25.04.19 |
Нова Каховка
Укрспортзабезпечення |
І етап Кубку світу (ІІ ранг) |
22.04.19
28.04.19 |
Колумбія
Укрспортзабезпечення |
Відкрите всеукраїнське змагання "Олімпійські надії" серед юніорів та кадетів (IV ранг) |
30.04.19
05.05.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної фізичної підготовки до ІІІ етапу Кубку світу |
01.05.19
15.05.19 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізічної підготовки до І етапу Кубку Європи серед юніорів та кадетів |
04.05.19
12.05.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
ІІ етап Кубку світу (ІІ ранг) |
06.05.19
12.05.19 |
Китай
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнське змагання "Кубок міського голови м. Харкова" серед дорослих (ІІІ ранг) |
09.05.19
12.05.19 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
І етап кубок Європи серед юніорів та кадетів (II ранг) |
13.05.19
19.05.19 |
Словенія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної фізичної підготовки до ІІІ етапу Кубку світу |
16.05.19
19.05.19 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
ІІІ етап Кубку світу (ІІ ранг) |
20.05.19
26.05.19 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки до чемпіонату світу |
30.05.19
05.06.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної фізичної підготовки до чемпіонату світу |
06.06.19
09.06.19 |
Нідеpланди
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу (II ранг) |
10.06.19
16.06.19 |
Нідеpланди
Укрспортзабезпечення |
І етап Кубку України "Кубок м. Чернівці" (ІІІ ранг) |
11.06.19
14.06.19 |
Чернівці
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед кадетів 2002 р.н. та молодших (IV ранг) |
15.06.19
18.06.19 |
Чернівці
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед юніорів 1999 р.н. та молодших (IV ранг) |
23.06.19
27.06.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки до тестових змагань |
23.06.19
03.07.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
ІІ етап Кубку України присвячене пам'яті Заслуженого тренера України Б.З. Кокота (ІІІ ранг) |
26.06.19
30.06.19 |
Львів СДЮШОР "Електрон"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальноїї фізичної підготовки до ІІ етапу Кубку Європи серед юніорів та кадетів |
29.06.19
14.07.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
IV етап Кубку світу (ІІ ранг) |
01.07.19
07.07.19 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної фізичної підготовки до тестових змагань |
04.07.19
10.07.19 |
Японія
Укрспортзабезпечення |
Тестові змагання до Олімпійських ігор (ІІ ранг) |
11.07.19
18.07.19 |
Японія
Укрспортзабезпечення |
ІІ етап кубок Європи серед юніорів та кадетів (II ранг) |
15.07.19
20.07.19 |
Румунія
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський кадетьский турнір "Кубок Сівершіни" (III ранг) |
18.07.19
21.07.19 |
Чернігів
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки до Чемпіонату світу серед юніорів та кадетів |
31.07.19
13.08.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної фізичної підготовки до чемпіонату світу серед та кадетів |
14.08.19
18.08.19 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу серед юніорів та кадетів (II ранг) |
19.08.19
25.08.19 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
ІІІ етап Кубку України "Стріли Слобожанщини" (ІІІ ранг) |
22.08.19
25.08.19 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Міжнародне змагання "Золота Осінь" серед дорослих та кадетів (ІІ ранг) |
09.09.19
14.09.19 |
Львів СК "Динамо"
Укрспортзабезпечення |
Фінал Кубку світу (ІІ ранг) |
14.09.19
16.09.19 |
За ріш. міжн. Федерацій
Укрспортзабезпечення |
Кубок Європи серед клубних команд (II ранг) |
14.09.19
15.09.19 |
Словенія
|
НТЗ з інтегральної підготовки |
22.09.19
01.10.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Установчий НТЗ із спеціальної та загальної фізичної пілготовки |
26.09.19
04.10.19 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Фінал Кубку України серед дорослих (ІІІ ранг) |
26.09.19
30.09.19 |
Нова Каховка УСБ "Динамо"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи зі стрільби з лука (польової) - (ІІ ранг) |
30.09.19
05.10.19 |
Словенія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки та відновлення |
07.10.19
20.10.19 |
Трускавець
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної фізичної підготовки зі стрільби з лука |
16.10.19
31.10.19 |
Корея
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнське змагання "Київські вогні" (III-IV ранг) |
25.10.19
28.10.19 |
Київ
Укрспортзабезпечення |
Установчий НТЗ із загальної фізичної підготовки |
11.11.19
24.11.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
Кубок України в приміщенні серед дорослих (ІІІ ранг) |
24.11.19
29.11.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір "Кадетський турнір пам'яті Заслуженого тренера України В. Ю. Морозова" 2002 р. н. та молодших (III ранг) |
06.12.19
08.12.19 |
Харків
|
Відбірковий НТЗ із загальної фізичної пілготовки до чемпіонату світу 2020 в приміщенні |
06.12.19
10.12.19 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнське змагання присвячене пам'яті Заслуженого тренера України Р.І.Труша (III ранг) |
20.12.19
22.12.19 |
Львів
|