Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи. чоловіки (молодь до 21 р.) |
02.01.19
08.01.19 |
Коростень
|
Міжнардний турнір по підготовці до чемпіонату Європи серед чоловіків. (ІІ ранг) |
03.01.19
07.01.19 |
Австpія
|
Молодіжний чемпіонат Європи в приміщенні, чоловіки до 21 р. (IІ ранг) |
09.01.19
14.01.19 |
Поpтугалія
Укрспортзабезпечення, Федерація |
Навчально-тренувальний збір, дівчата |
09.01.19
15.01.19 |
Бориспіль
|
Чемпіонат України в приміщеннях, жінки, 2 тур (IІІ ранг) |
10.01.19
14.01.19 |
Суми СДЮШОР "Динамо"
|
Міжнардний турнір, юнаки, 2006-2007 р.н. (ІІ ранг) |
15.01.19
19.01.19 |
Польща
|
Міжнардний турнір, дівчата, 2006-2007 р.н. (ІІ ранг) |
15.01.19
19.01.19 |
Польща
|
Чемпіонат Європи в приміщеннях до 21 р. жінки (IІ ранг) |
17.01.19
21.01.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір по підготовці до хокейної серії (опен), пів фінал, жінки |
23.01.19
31.01.19 |
Туpеччина
|
Чемпіонат України в приміщенні, чоловіки група Б (фінал) (IІІ ранг) |
24.01.19
28.01.19 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат України в приміщенні серед дівчат 2005-2006 р.н. (ІV ранг) |
24.01.19
28.01.19 |
Бориспіль
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України в приміщенні, чоловіки група А (фінал) (IІІ ранг) |
24.01.19
28.01.19 |
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення, Федерація |
Чемпіонат України в приміщенні серед юнаків 2003 - 2004 р.н. (IV ранг) |
29.01.19
02.02.19 |
Шостка
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України в приміщенні серед дівчат 2004-2005 р.н. (ІV ранг) |
31.01.19
03.02.19 |
Суми СДЮШОР "Динамо"
Укрспортзабезпечення |
Кубок Європейських. чемпіонів в приміщенні, чоловіки (IІ ранг) |
06.02.19
11.02.19 |
Ноpвегія
|
Чемпіонат України в приміщенні серед юнаків 2005-2006 р.н. (IV ранг) |
07.02.19
11.02.19 |
Калинівка
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України в приміщенні, жінки, фінал (IІІ ранг) |
07.02.19
11.02.19 |
Суми СДЮШОР "Динамо"
Укрспортзабезпечення, Федерація |
Чемпіонат України в приміщеннях серед дівчат 2003-2004 р.н. (IV ранг) |
12.02.19
15.02.19 |
Бориспіль
Укрспортзабезпечення |
Кубок Європейських. чемпіонів в приміщеннях, жінки (IІ ранг) |
15.02.19
17.02.19 |
Німеччина
|
Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи серед жінок (молодь до 21 р.) |
20.02.19
28.02.19 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат України в приміщенні серед юнаків 2007-2008 р.н. (IV ранг) |
21.02.19
25.02.19 |
Калинівка
|
Міжнародний турнір ім. Жмакіна, юнаки та дівчата 2003-2004 р.н. (II ранг) |
22.02.19
24.02.19 |
Білорусь
|
Чемпіонат України в приміщеннях серед дівчат 2007-2008 р.н. ( IV ранг) |
25.02.19
01.03.19 |
Суми
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України в приміщенні серед юнаків 2009-2010 р.н. (IV ранг) |
28.02.19
04.03.19 |
Коростень
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір по підготовці до чемпіонату Європи, чоловіки |
01.03.19
10.03.19 |
Берегове
|
Чемпіонат України в приміщеннях серед дівчат 2006-2007 р.н. (IV ранг) |
07.03.19
11.03.19 |
Бориспіль
|
Юнацький турнір пам`яті Реви О.С. юнаки 2005-2006 р.н. (IV ранг) |
07.03.19
10.03.19 |
Калинівка
|
Навчально-тренувальний збір по підготовці до хокейної серії (опен), жінки |
10.03.19
21.03.19 |
За пpизначенням
|
Міжнародний дитячий турнір "Висхідні зірочки", юнаки та дівчата 2008-2009 р.н. (ІV ранг) |
17.03.19
20.03.19 |
Суми СДЮШОР "Динамо"
|
Міжнародний турнір по підготовці до Хокейних серій (опен) серед чоловіків (ІІ ранг) |
22.03.19
31.03.19 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат України в приміщеннях серед дівчат 2008-2009 р.н. (IV ранг) |
25.03.19
28.03.19 |
Суми
|
Навчально-тренувальний збір по підготовці до чемпіонату Європи серед дівчат до 16 р. |
01.04.19
10.04.19 |
Бориспіль
|
Міжнародний турнір, жінки (II ранг) |
03.04.19
07.04.19 |
Білорусь
|
Міжнародний турнір по підготовці до Хокейних серій (опен) серед чоловіків ( ІІ ранг) |
04.04.19
07.04.19 |
За пpизначенням
|
Міжнародний турнір по підготовці до Хокейних серій (опен) серед жінок ( ІІ ранг) |
06.04.19
11.04.19 |
Нідеpланди
|
Чемпіонат України серед чоловіків, 4 тур (III ранг) |
11.04.19
15.04.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Юнацький турнір пам`яті Драчука (юнаки) (IV ранг) |
12.04.19
16.04.19 |
Кривий Ріг
|
Міжнародний турнір "Кубок Співдружності", 1 тур ( ІІ ранг) |
17.04.19
22.04.19 |
Білорусь
|
Кубок Європейських чемпіонів Трофі, жінки (IІ ранг) |
17.04.19
23.04.19 |
Великобpитанія
|
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи жінки ( молодь до 21 р.) |
18.04.19
23.04.19 |
Нідеpланди
|
Чемпіонат України серед дівчат 2003-2004 р.н. (IV ранг) |
22.04.19
26.04.19 |
Бориспіль
|
Чемпіонат України серед юніорів 2001-2002 р.н. (IV ранг) |
22.04.19
26.04.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Чемпіонат України серед жінок, 3 тур (III ранг) |
25.04.19
29.04.19 |
За пpизначенням
|
Міжнародний турнір "Кубок Політехніка" серед юнаків 2006-2007 р.н. (ІV ранг) |
29.04.19
03.05.19 |
Коростень
|
Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи, жінки |
01.05.19
10.05.19 |
Білорусь
|
Чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 р.н., (IV ранг) |
02.05.19
06.05.19 |
Шостка
|
Чемпіонат України серед дівчат 2006-2007 р.н.) (IV ранг) |
02.05.19
06.05.19 |
Суми
|
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи серед чоловіків ( ІІ ранг) |
03.05.19
07.05.19 |
За ріш. міжн. Федерацій
|
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи серед юнаків до 16 р. ( ІІ ранг) |
03.05.19
07.05.19 |
За ріш. міжн. Федерацій
|
Чемпіонат України серед чоловіків, 5 тур (III ранг) |
09.05.19
13.05.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Чемпіонат України серед юнаків 2007-2008 р.н.) (IV ранг) |
16.05.19
20.05.19 |
Чернівці
|
Чемпіонат України серед дівчат 2008-2009 р.н., (IV ранг) |
17.05.19
21.06.19 |
Суми
|
Міжнародний турнір, жінки (ІІ ранг) |
23.05.19
26.05.19 |
Бельгія
|
Чемпіонат України серед чоловіків, 6 тур (III ранг) |
24.05.19
28.05.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. (IV ранг) |
30.05.19
03.06.19 |
Коростень
|
Чемпіонат України серед жінок, 4 тур (III ранг) |
30.05.19
03.06.19 |
За пpизначенням
|
Кубок Європейських чемпіонів, Трофі, чоловіки (ІІ ранг) |
06.06.19
10.06.19 |
Швейцаpія
|
Кубок Європейських чемпіонів, Челенджер ІІІ, чоловіки (ІІ ранг) |
06.06.19
10.06.19 |
Туpеччина
|
Кубок Європейських чемпіонів, Челенджер ІІІ, жінки (ІІ ранг) |
07.06.19
10.06.19 |
Бориспіль
|
Хокейні серії (опен), півфінал, відбіркові змагання до О.І. жінки (II ранг) |
08.06.19
16.06.19 |
Іpландія
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи серед дівчат до 16 р. |
08.06.19
19.06.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Чемпіонат України серед юнаків 2006-2007 р.н., (IV ранг) |
12.06.19
16.06.19 |
Черкаси
|
Чемпіонат України серед дівчат 2002-2003 р. н., 1 тур (IV ранг) |
12.06.19
16.06.19 |
Бориспіль
|
Хокейні серії (опен), півфінал, відбіркові змагання до О.І. чоловіки, (II ранг) |
15.06.19
24.06.19 |
Фpанція
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України "Хокей-5" серед юнаків та дівчат (ІV ранг) |
20.06.19
24.06.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи серед юнаків до 18 р. |
20.06.19
24.06.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи серед дівчат до 16 р. |
24.06.19
30.06.19 |
Бориспіль
|
Чемпіонат України серед жінок, фінал (III ранг) |
26.06.19
30.06.19 |
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний дитячий турнір "Еко-продукт", юнаки та дівчата 2006-2007 р.н. (ІV ранг) |
26.06.19
30.06.19 |
Суми хок. стадіон
|
Чемпіонат України серед чоловіків, фінал (III ранг) |
26.06.19
30.06.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи жінки (молодь до 21 р.) ( ІІ ранг) |
27.06.19
02.07.19 |
Білорусь
|
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи серед чоловіків ( ІІ ранг) |
28.06.19
02.07.19 |
За ріш. міжн. Федерацій
|
Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи, чоловіки |
01.07.19
10.07.19 |
За пpизначенням
|
Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи, чоловіки (молодь до 21 р.) |
01.07.19
10.07.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Чемпіонат Європи серед дівчат до 16 р. (II ранг) |
02.07.19
07.07.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед юнаків до 16 р. (ІІ ранг) |
02.07.19
07.07.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір до чемпіонату Європи, чоловіки (молодь до 21 р.) ( ІІ ранг) |
10.07.19
14.07.19 |
Чехія
|
Міжнародний турнір до чемпіонату Європи, чоловіки ( ІІ ранг) |
11.07.19
15.07.19 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат Європи серед жінок, молодь до 21 р. (ІІ ранг) |
14.07.19
20.07.19 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед чоловіків ( молодь до 21 р. (ІІ ранг) |
17.07.19
22.07.19 |
Литва
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи, жінки |
22.07.19
31.07.19 |
Суми
|
Міжнародний турнір до чемпіонату Європи, чоловіки ( ІІ ранг) |
22.07.19
26.07.19 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат Європи, чоловіки (II ранг) |
26.07.19
03.08.19 |
Фpанція
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи, жінки, (II ранг) |
04.08.19
10.08.19 |
Шотландія
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір, жінки |
15.08.19
24.08.19 |
За пpизначенням
|
Міжнародний турнір "Прометейі", чоловіки ( ІІ ранг) |
15.08.19
18.08.19 |
Білорусь
|
Кубок України серед чоловіків (III ранг) |
23.08.19
27.08.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Кубок Співдружності", 2 тур ( ІІ ранг) |
27.08.19
30.08.19 |
Білорусь
|
Чемпіонат України серед юнаків 2010-2011 р.н., (IV ранг) |
05.09.19
09.09.19 |
Калинівка
|
Чемпіонат України серед жінок, 1 тур (III ранг) |
12.09.19
16.09.19 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат України серед чоловіків, 1 тур (III ранг) |
12.09.19
16.09.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Чемпіонат України серед юнаків 2008-2009 р.н., (IV ранг) |
16.09.19
19.09.19 |
Коростень
|
Міжнародний юнацький турнір пам`яті Литвинюка (юнаки 2008-2009 р. н.) (IV ранг) |
19.09.19
22.09.19 |
Коростень
|
Турнір серед дорослих пам`яті С. Панасенка |
20.09.19
23.09.19 |
Кривий Ріг
|
Чемпіонат України серед дівчат 2007 - 2008 р. н., (IV ранг) |
24.09.19
28.09.19 |
Бориспіль хок. стадіон "Колос"
|
Чемпіонат України серед юнаків 2005-2006 р.н., (IV ранг) |
24.09.19
28.09.19 |
Шостка
|
Чемпіонат України серед чоловіків, 2 тур (III ранг) |
03.10.19
07.10.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Чемпіонат України серед жінок, 2 тур (III ранг) |
03.10.19
07.10.19 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат України серед дівчат 2005-2006 р. н., (IV ранг) |
10.10.19
14.10.19 |
Суми
|
Чемпіонат України серед юнаків 2003-2004 р.н., 1 тур (IV ранг) |
10.10.19
14.10.19 |
Суми
|
Чемпіонат України серед чоловіків, 3 тур (III ранг) |
17.10.19
21.10.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Чемпіонат України серед дівчат 2004-2005 р. н., (IV ранг) |
17.10.19
21.10.19 |
Бориспіль
|
Міжнародний турнір жінки ( ІІ ранг) |
17.10.19
22.10.19 |
Польща
|
Навчально-тренувальний збір, жінки |
22.10.19
30.10.19 |
Бориспіль
|
Чемпіонат України серед юніорів 2002-2003 р. н.) (III ранг) |
24.10.19
28.10.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи в приміщеннях, чоловіки |
28.10.19
05.11.19 |
Вінниця л/а-хок. стадион
|
Міжнародний турнір, чоловіки ( ІІ ранг) |
31.10.19
04.11.19 |
Австpія
|
Міжнародний турнір, чоловіки ( ІІ ранг) |
07.11.19
11.11.19 |
Чехія
|
Міжнародний юнацький турнір пам`яті Федоренка, юнаки (IV ранг) |
07.11.19
11.11.19 |
Шостка ДЮСШ "Освіта"
|
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи серед жінок (ІІ ранг) |
13.11.19
18.11.19 |
Чехія
|
Міжнародний дитячий турнір в приміщенні "Сумська осінь", юнаки та дівчата 2007-2008 р.н. (ІV ранг) |
14.11.19
17.11.19 |
Суми СДЮШОР "Динамо"
|
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи, чоловіки (ІІ ранг) |
21.11.19
25.11.19 |
Німеччина
|
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи серед жінок (ІІ ранг) |
21.11.19
25.11.19 |
Німеччина
|
Чемпіонат України в приміщенні серед чоловіків, група Б, 1 тур (IІІ ранг) |
28.11.19
02.12.19 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат України в приміщенні, жінки, 1 тур (IІІ ранг) |
28.11.19
02.12.19 |
Суми
|
Чемпіонат України в приміщенні серед чоловіків, група А, 1 тур (IІІ ранг) |
28.11.19
02.12.19 |
Шостка
|
Навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи в приміщеннях, жінки |
04.12.19
10.12.19 |
Нідеpланди
|
Чемпіонат України в приміщенні серед дівчат 2004-2005 р. н. (IV ранг) |
05.12.19
09.12.19 |
Бориспіль
|
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи серед жінок (ІІ ранг) |
12.12.19
16.12.19 |
Литва
|
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи, чоловіки (ІІ ранг) |
12.12.19
16.12.19 |
Білорусь
|
Чемпіонат України в приміщенні серед дівчат 2007-2008 р. н. (IV ранг) |
16.12.19
20.12.19 |
Бориспіль
|
Чемпіонат України в приміщенні серед юніорів 2002-2003 р.н. (IV ранг) |
16.12.19
20.12.19 |
Шостка
|
Чемпіонат України в приміщенні серед чоловіків, група А, 2 тур (IІІ ранг) |
19.12.19
23.12.19 |
Шостка
|
Чемпіонат України в приміщенні серед чоловіків, група Б, 2 тур (IІІ ранг) |
19.12.19
23.12.19 |
За пpизначенням
|
Міжнародний турнір по підготовці до чемпіонату Європи, жінки (ІІ ранг) |
20.12.19
24.12.19 |
Німеччина
|
Міжнародний Різдвяний турнір серед юнаків та дівчат (ІІ ранг) |
27.12.19
29.12.19 |
Білорусь
|