Всеукраїнський турнір пам'яті М. Ксенофонтова серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІІ-ІV ранг) |
06.02.19
09.02.19 |
Миколаїв
|
Кубок світу, етап (ІІ ранг) |
06.03.19
10.03.19 |
Поpтугалія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір " Warsawа Cup" серед дорослих, юніоров та юнаків (ІІ ранг) |
14.03.19
18.03.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Кубок світу, етап (ІІ ранг) |
18.03.19
26.03.19 |
США
Укрспортзабезпечення |
ВІдкритий всеукраїнський турнір "Весняна зірка" серед дорослих, юніорів та юнаків (ІV ранг ) |
22.03.19
24.03.19 |
Кривий Ріг ДЮСШ
|
Кубок світу, етап (ІІ ранг) |
10.04.19
15.04.19 |
Бельгія
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам'яті П. О. Сафроненко серед дорослих, юніорів та юнаків ( ІІІ-ІV ранг ) |
12.04.19
15.04.19 |
Харків
|
Міжнародні змагання пам'яті Г. Хмелевського серед дорослих, юніорів, та юнаків (ІІ ранг) |
01.05.19
05.05.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Київські каштани" серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІ ранг) |
01.05.19
05.05.19 |
Київ ВСБ ЗСУ
|
Тестові змагання - ІІ Європейські ігри |
01.05.19
05.05.19 |
Білорусь
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Pod Wawelem" серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІ ранг) |
08.05.19
12.05.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед дорослих (ІІІ ранг) |
13.05.19
17.05.19 |
Вінниця СК "Авангард"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Фортеця" серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІ ранг) |
30.05.19
02.06.19 |
Білгород-Дністровський
|
Чемпіонат України серед юнаків (IV ранг) |
11.06.19
14.06.19 |
Вінниця СК "Авангард"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальноїх загальної фізичної підготовки до серед дорослих, юніорів та юнаків |
01.08.19
31.08.19 |
Берегове
Укрспортзабезпечення |
Кубок України серед дорослих (ІІІ ранг) |
17.09.19
20.09.19 |
Вінниця СК "Авангард"
Укрспортзабезпечення |
Кубок світу, етап (ІІ ранг) |
18.09.19
23.09.19 |
Поpтугалія
|
Всеукраїнський турнір пам' яті ЗТУ Г. Горяїнова. серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІІ-ІV ранг) |
03.10.19
06.10.19 |
Кам'янське СК "Прометей"
|
НТЗ із спеціальної підготовки до Європейських змагань серед вікових груп |
11.10.19
20.10.19 |
Вінниця СК "Авангард"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із спеціальної підготовки до чемпіонату Європи серед дорослих та юніорів |
18.10.19
27.10.19 |
Вінниця СК "Авангард"
Укрспортзабезпечення |
Європейські змагання серед юніорів (11-16, 12- 18, років) (ІІ ранг) |
20.10.19
28.10.19 |
Ізpаїль
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів (13-19 років) (ІІ ранг) |
28.10.19
04.11.19 |
Ізpаїль
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед юніорів (ІV ранг) |
13.11.19
17.11.19 |
Львів Спорткомплекс ЛДУФК
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір Гран - Прі пам'яті С. Героня серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІ ранг) |
20.11.19
24.11.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір пам'яті ЗТ Беларусь В Ліфшиця серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІ ранг) |
05.12.19
10.12.19 |
Білорусь
|
5-ий Міжнародний турнір Zwinger Acro Cup , (ІІ ранг)) |
05.12.19
08.12.19 |
Німеччина
|
Відновлювальний навчально-тренувальний збір |
07.12.19
17.12.19 |
Вінниця СК "Авангард"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Lviv Оpen" серед дорослих, юніорів та юнаків ( ІІ ранг) |
12.12.19
15.12.19 |
Львів Спорткомплекс ЛДУФК
|
Всеукраїнський турнір памяті ЗТУ О.Ф.Чернявого серед дорослих, юніорів та юнаків (ІІІ-ІV ранг ) |
17.12.19
20.12.19 |
Львів Спорткомплекс ЛДУФК
|