Міжнародний турнір з боксу серед жінок, молодь, юніорок та дівчат (ІІ ранг) |
14.01.20
21.01.20 |
Сербія
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед дівчат (ІІ ранг) |
19.01.20
26.01.20 |
Великобpитанія
Федерація |
Сумісний навчально-тренувальний збір з боксу (юніори) |
20.01.20
30.01.20 |
Великобpитанія
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
21.01.20
27.01.20 |
Болгаpія
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу із загальної та спеціальної фізичної підготовки до кваліфікаційного турніру (жінки) |
31.01.20
21.02.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу із СФП та ВТТМ (чоловіки) |
02.02.20
22.02.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
04.02.20
09.02.20 |
Угоpщина
Федерація |
Чемпіонат України з боксу серед жінок (молоді, юніорок, дівчат) (ІV ранг) |
10.02.20
16.02.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Чемпіонат України з боксу серед молоді (ІV ранг) |
12.02.20
18.02.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків "Пам`яті О.В. Асауленко" (ІІІ ранг) |
17.02.20
23.02.20 |
Кривий Ріг
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
24.02.20
29.02.20 |
Азербайджан
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
24.02.20
29.02.20 |
Німеччина
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з загальної та спеціальної фізичної підготовки (молодь) |
26.02.20
08.03.20 |
Чернівецька
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу по підготовці до кваліфікаційного, ліцензійного міжнародного турніру (чоловіки) |
01.03.20
13.03.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу до кваліфікаційного, ліцензійного міжнародного турніру (жінки) |
01.03.20
13.03.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед жінок, жінок-молоді, юніорок та дівчат (ІІ ранг) |
04.03.20
09.03.20 |
Латвія
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед молоді (ІІ ранг) |
08.03.20
14.03.20 |
Литва
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед молоді пам'яті П.Р. Поповича (IІ ранг) |
10.03.20
14.03.20 |
Б. Церква
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу до міжнародного турніру (юніори) |
11.03.20
23.03.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Кваліфікаційний, ліцензійний турнір з боксу серед чоловіків та жінок до ХХХІ Олімпійських ігор (ІІ ранг) |
13.03.20
23.03.20 |
Великобpитанія
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з загальної та спеціальної фізичної підготовки (молодь) |
21.03.20
02.04.20 |
Чернівецька
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед юніорів (ІІ ранг) |
24.03.20
29.03.20 |
Болгаpія
Федерація |
Зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків (ІV ранг) |
26.03.20
19.04.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Чемпіонат ФСТ "Динамо" серед юнаків 2006-2007 р.н. |
31.03.20
04.04.20 |
Харків СК "Динамо"
ФСТ |
Навчально-тренувальний збір з боксу серед чоловіків - відновлюючий |
01.04.20
19.04.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Навчально-тренувальний збір із спеціальної фізичної підготовки по підготовці (жінки) |
01.04.20
21.04.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з загальної та спеціальної фізичної підготовки (чоловіки) |
06.04.20
23.04.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу - заключний до чемпіонату Європи (жінки-молодь) |
10.04.20
23.04.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу по підготовці до міжнародного турніру (юніори) |
11.04.20
23.04.20 |
Харків КДЮСШ "ХТЗ"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу - заключний до чемпіонату Європи (чоловіки-молодь) |
12.04.20
23.04.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Міжнародний турнір з бокс серед чоловіків (ІІ ранг) |
13.04.20
17.04.20 |
Фpанція
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
13.04.20
17.04.20 |
Грузія
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед юніорів пам`яті В.Д. Литвака (ІІ ранг) |
15.04.20
19.04.20 |
Одеса
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу до міжнародного турніру (чоловіки) |
20.04.20
03.05.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
21.04.20
27.04.20 |
Сербія
Федерація |
Чемпіонат Європи з боксу серед молоді (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) |
23.04.20
02.05.20 |
Чорногорія
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед юніорів на призи ЗМС С.П. Данильченка (ІІ ранг) |
24.04.20
28.04.20 |
Харків
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед жінок (ІІ ранг) |
24.04.20
30.04.20 |
Казахстан
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу серед чоловіків до 22 років по підготовці до міжнародного турніру |
28.04.20
11.05.20 |
Білгород-Дністровський
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з загальної та спеціальної фізичної підготовки до чемпіонату Європи (жінки - юніорки) |
28.04.20
18.05.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу по підготовці до кваліфікаційного ліцензійного міжнародного турніру - заключний (чоловіки) |
01.05.20
13.05.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір - заключний до ліцезійного міжнародного турніру (жінки) |
01.05.20
13.05.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед дівчат (ІІ ранг) |
03.05.20
08.05.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Чемпіонат України з боксу серед юнаків (ІІІ ранг) |
04.05.20
10.05.20 |
Бердянськ
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків класу "А" пам'яті М. Мангера (IІ ранг) |
04.05.20
10.05.20 |
Херсон
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків до 22 років (ІІ ранг) |
11.05.20
16.05.20 |
Литва
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
11.05.20
16.05.20 |
Польща
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
11.05.20
16.05.20 |
Фінляндія
Федерація |
Кваліфікаційний, ліцензійний турнір з боксу серед чоловіків та жінок до ХХХІІ Олімпійських ігор (ІІ ранг) |
14.05.20
24.05.20 |
Фpанція
Федерація |
Чемпіонат ФСТ "Спартак" серед юнаків 2006-2007 р.н. та юніорів 2004-2005 р.н. |
16.05.20
20.05.20 |
Скадовськ
ФСТ |
Чемпіонат України з боксу серед юніорів (ІII ранг) |
18.05.20
24.05.20 |
Донецька
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу із загальної фізичної підготовки (чоловіки) |
18.05.20
31.05.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед жінок-юніорок (ІІ ранг) |
19.05.20
25.05.20 |
Сербія
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу із спеціальної фізичної підготовки та вдосконалення техніко-тактичної майстерності (чоловіки) |
23.05.20
12.06.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу до міжнародного турніру (юнаки) |
25.05.20
07.06.20 |
Харків КДЮСШ "ХТЗ"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу із загальної та спеціальної фізичної підготовки (молодь) |
26.05.20
10.06.20 |
Чернівецька
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед жінок (ІІ ранг) |
02.06.20
09.06.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної фізичної підготовки до ХХХІІ Олімпійських ігор (жінки) |
04.06.20
24.06.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з загальної та спеціальної фізичної підготовки (юніори) |
08.06.20
26.06.20 |
Львівська Сколе НСБ "Тисовець"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу із загальної та спеціальної фізичної підготовки до ХХХІІ Олімпійських ігор (чоловіки) |
08.06.20
28.06.20 |
Львівська Сколе НСБ "Тисовець"
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед юнаків та дівчат пам`яті А.М. Кліманова (ІІ ранг) |
08.06.20
13.06.20 |
Харків
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед юніорів (ІІ ранг) |
10.06.20
16.06.20 |
Угоpщина
Федерація |
Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам'яті Ю.Ю. Беладзе (IV ранг) |
15.06.20
21.06.20 |
Запоріжжя
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу серед молоді по підготовці до міжнародного турніру |
21.06.20
30.06.20 |
Харків КДЮСШ "ХТЗ"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу (юнаки) |
25.06.20
12.07.20 |
Надвірне
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу серед чоловіків до 22 років по підготовці до міжнародного турніру |
25.06.20
08.07.20 |
Коломия
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу зі загальної та спеціальної фізичної підготовки по підготовці до чемпіонату Європи (дівчата) |
28.06.20
11.07.20 |
Львівська Сколе НСБ "Тисовець"
Федерація |
Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам'яті В.П. Звєрєва |
30.06.20
05.07.20 |
Кропивницький
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед молоді (ІІ ранг) |
01.07.20
06.07.20 |
Німеччина
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед молоді (ІІ ранг) |
01.07.20
06.07.20 |
Німеччина
Федерація |
Міжнародний турнір турнір з боксу серед молоді пам'яті Б. К. Андреєва (ІІ ранг) |
01.07.20
07.07.20 |
Харків
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу - заключний до чемпіонату Європи (юніорки) |
03.07.20
15.07.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу -заключний до чемпіонату Європи (юніори) |
03.07.20
15.07.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу до ХХХІІ Олімпійських ігор (чоловіки) |
05.07.20
13.07.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу до ХХХІІ Олімпійських ігор (жінки) |
05.07.20
13.07.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
16.07.20
26.07.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Кубок України з боксу серед чоловіків (ІІІ ранг) |
20.07.20
26.07.20 |
Маріуполь
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед жінок-молоді (ІІ ранг) |
20.07.20
27.07.20 |
Сербія
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед молоді (жінки) (ІІ ранг) |
20.07.20
27.07.20 |
Сербія
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу - заключний до чемпіонату Європи (дівчата) |
24.07.20
06.08.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу - заключний до чемпіонату Європи (юнаки) |
24.07.20
06.08.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з загальної та спеціальної фізичної підготовки (молодь) |
27.07.20
14.08.20 |
Чернівецька
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з загальної та спеціальної фізичної підготовки(чоловіки до 22 років) |
02.08.20
22.08.20 |
Львівська Сколе НСБ "Тисовець"
Федерація |
Чемпіонат Європи з боксу серед юнаків та дівчат (IІ ранг) |
07.08.20
16.08.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед юніорів (ІІ ранг) |
17.08.20
23.08.20 |
Сербія
Федерація |
Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді(ІV ранг) |
18.08.20
23.08.20 |
Хмельницький
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу серед молоді заключний до чемпіонату світу |
24.08.20
04.09.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків (ІV ранг) |
24.08.20
29.08.20 |
Запорізька
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків класу "А" пам'яті С. Трестіна |
24.08.20
30.08.20 |
Одеса
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу заключний до чемпіонату Європи до 22 років (жінки) |
30.08.20
13.09.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу заключний до чемпіонату Європи до 22 років (чоловіки) |
30.08.20
13.09.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед жінок (ІІ ранг) |
01.09.20
07.09.20 |
Польща
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед молоді (ІІ ранг) |
02.09.20
06.09.20 |
Чехія
Федерація |
Чемпіонат світу з боксу серед молоді (чоловіки) (ІІ ранг) |
05.09.20
17.10.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з загальної та спеціальної фізичної підготовки до чемпіонату світу (жінки-молодь) |
07.09.20
23.09.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Відкритий всеукраїнський турнір з боксу чоловіків пам`яті А.П.Петрова (ІV ранг) |
07.09.20
13.09.20 |
Кривий Ріг
Федерація |
Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед жінок, жінок-молоді, юніорок та дівчат (ІV ранг) |
07.09.20
13.09.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Чемпіонат ФСТ "Спартак" серед юнаків 2007-2008 р.н. та юніорів 2005-2006 р.н. |
14.09.20
18.09.20 |
Скадовськ
ФСТ |
Чемпіонат Європи з боксу до 22 років серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
14.09.20
23.09.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Чемпіонат України з боксу серед жінок, (ІІІ ранг) |
14.09.20
20.09.20 |
Умань
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з спеціальної фізичної підготовки та вдосконалення техніко-тактичної майстерності (чоловіки) |
23.09.20
13.10.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з загальної та спеціальної фізичної підготовки (жінки) |
28.09.20
18.10.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед дівчат (ІІ ранг) |
04.10.20
10.10.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Чемпіонат України з боксу серед юніорів - перехідний (ІV ранг) |
05.10.20
11.10.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу -заключний до чемпіонату світу (жінки-молодь) |
06.10.20
18.10.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків групи "А" "Кубок Лева" (ІІ ранг) |
06.10.20
11.10.20 |
Львів
Федерація |
Чемпіонат світу з боксу серед студентів (ІІ ранг) |
10.10.20
15.10.20 |
Польща
МОН |
Чемпіонат світу з боксу серед жінок-молоді (ІІ ранг) |
19.10.20
28.10.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед юніорів (ІІ ранг) |
20.10.20
24.10.20 |
Іpландія
Федерація |
Чемпіонат України з боксу серед юнаків - перехідний (ІV ранг) |
26.10.20
01.11.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Чемпіонат України з боксу серед чоловіків (ІІІ ранг) |
02.11.20
09.11.20 |
Одеса
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
10.11.20
15.11.20 |
Сербія
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу серед юніорів до Всеукраїнського турніру |
20.11.20
01.12.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Чемпіонат України з боксу серед молоді - перехідний (ІV ранг) |
23.11.20
29.11.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (ІІ ранг) |
24.11.20
29.11.20 |
Хоpватія
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу до Всеукраїнського турніру (юнаки) |
26.11.20
07.12.20 |
Коломия
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з поглибленого медичного обстеження (жінки) |
02.12.20
04.12.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів (ІV ранг) |
02.12.20
06.12.20 |
Донецька
Федерація |
Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків (ІV ранг) |
02.12.20
06.12.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років - перехідний (ІV ранг) |
07.12.20
13.12.20 |
Запоріжжя
Федерація |
Навчально-тренувальний збір з боксу з поглибленого медичного обстеження (чоловіки) |
07.12.20
13.12.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Федерація |
Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків (ІV ранг) |
08.12.20
12.12.20 |
За пpизначенням
Федерація |
Чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат (VІ ранг) |
09.12.20
15.12.20 |
Івано-Франківська
Федерація |
Міжнародна матчева зустріч серед чоловіків (ІІ ранг) |
10.12.20
13.12.20 |
За пpизначенням
Федерація |