Відкритe всеукраїнське змагання "Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана" (III ранг) |
09.01.20
12.01.20 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки до міжнародних змагань |
10.01.20
26.01.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів. |
22.01.20
26.01.20 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів (ІІІ, ІV ранг) |
25.01.20
31.01.20 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до загальної фізичної підготовки до міжнародних змагань. |
08.02.20
23.02.20 |
Таіланд
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України в приміщенні серед кадетів 2003-2005, 2006 року народження та молодших (IVранг) |
19.02.20
22.02.20 |
Черкаси
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до чемпіонату Європи. |
01.03.20
14.03.20 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
Підготовчий НТЗ до ліцензійного чемпіонату Європи |
04.03.20
18.03.20 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів |
09.03.20
18.03.20 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнське змагання серед сильніших спортсменів (ІІІ ранг) |
19.03.20
23.03.20 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до турніру Кахраман Багатір (юніори) |
26.03.20
31.03.20 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір Кахраман Багатир (ІІ ранг) |
01.04.20
05.04.20 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до чемпіонату Європи |
06.04.20
18.04.20 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів та кадетів |
13.04.20
19.04.20 |
Нова Каховка
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед дорослих (IІІ ранг) |
19.04.20
25.04.20 |
Нова Каховка УСБ "Динамо"
Укрспортзабезпечення |
І етап Кубку світу (ІІ ранг) |
20.04.20
26.04.20 |
Гватемала
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнське змагання "Кубок міського голови м. Харкова" серед дорослих (ІІІ ранг) |
30.04.20
03.05.20 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до ліцензійного чемпіонату Європи |
02.05.20
14.05.20 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
ІІ етап Кубку світу (ІІ ранг) |
04.05.20
10.05.20 |
Китай
Укрспортзабезпечення |
Відкрите всеукраїнське змагання "Олімпійські надії" (IV ранг) |
11.05.20
16.05.20 |
Львів СДЮШОР "Електрон"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до чемпіонату Європи |
15.05.20
17.05.20 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи (ІІ ранг) |
20.05.20
26.05.20 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
І етап Кубку України "Кубок м. Чернівці" (ІІІ ранг) |
28.05.20
31.05.20 |
Чернівці
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до Гран-Прі Європи |
01.06.20
08.06.20 |
Хоpватія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до Гран-Прі Європи (юніори) |
03.06.20
08.06.20 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
Гран-Прі Європи (ІІ ранг) |
09.06.20
13.06.20 |
Хоpватія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до ІІІ етапу Кубку світу |
14.06.20
20.06.20 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед кадетів 2003-2005, 2006 року народження та молодших (IV) зі стрільби з лука |
17.06.20
21.06.20 |
Чернівці
Укрспортзабезпечення |
ІІІ етап Кубку світу (ІІ ранг) |
21.06.20
28.06.20 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед юніорів 2000 р.н. та молодших (IV ранг) |
22.06.20
26.06.20 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
ІІ етап Кубку України присвячене пам'яті ЗТУ Кокота Б.З. (ІІІ ранг) |
26.06.20
01.07.20 |
Львів СДЮШОР "Електрон"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки до етапу Кубку Європи серед юніорів та кадетів |
26.06.20
05.07.20 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
Етап Кубку Європи серед юніорів та кадетів (II ранг) |
06.07.20
11.07.20 |
Румунія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з загальної фізичної підготовки серед кадетів |
20.07.20
26.07.20 |
Чернігів
Укрспортзабезпечення |
Відкрите всеукраїнське змагання "Кубок Сівершіни" серед юніорів та кадетів (III,ІV ранг) |
23.07.20
26.07.20 |
Чернігів
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів |
25.07.20
11.08.20 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед кадетів |
01.08.20
12.08.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ та УОР (ІІІ-IV ранг) |
03.08.20
08.08.20 |
Херсонська
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів та кадетів |
12.08.20
16.08.20 |
Великобpитанія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед юніорів та кадетів (II ранг) |
17.08.20
22.08.20 |
Великобpитанія
Укрспортзабезпечення |
ІІІ етап Кубку України "Стріли Слобожанщини" (ІІІ ранг) |
27.08.20
30.08.20 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Міжнародне змагання "Золота Осінь" серед дорослих та кадетів (ІІ ранг) |
07.09.20
12.09.20 |
Львів СК "Динамо"
Укрспортзабезпечення |
Фінал Кубку світу (ІІ ранг) |
26.09.20
27.09.20 |
Данія
Укрспортзабезпечення |
Фінал Кубку України серед дорослих (ІІІ ранг) |
02.10.20
05.10.20 |
Нова Каховка УСБ "Динамо"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з загальної фізичної підготовки та відновлення (юніори) |
15.10.20
30.10.20 |
Трускавець
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнське змагання "Київські вогні" (III-IV ранг) |
30.10.20
02.11.20 |
Київ
Укрспортзабезпечення |
НТЗ загальної фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки |
12.11.20
22.11.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Кубок України в приміщенні серед дорослих (ІІІ ранг) |
23.11.20
28.11.20 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з загальної фізичної підготовки (юніори) |
01.12.20
10.12.20 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір "Кадетський турнір пам'яті ЗТУ Морозова В.Ю." 2003 року народження та молодших (III ранг) |
04.12.20
06.12.20 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з загальної фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки |
05.12.20
20.12.20 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Берлін Опен (ІІ ранг) |
11.12.20
13.12.20 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнське змагання присвячене пам'яті Заслуженого тренера України Р.І.Труша (III ранг) |
20.12.20
22.12.20 |
Львів
Укрспортзабезпечення |