Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти) «RiseUp Cup», IV ранг |
14.02.20
16.02.20 |
Чернігівська |
Міжнародний турнір » Miss Valentine» (II ранг) |
26.02.20
04.03.20 |
Естонія |
Кубок Світу (дорослі)- І етап. (ІІ ранг) |
10.03.20
16.03.20 |
Фінляндія |
Кубок Світу серед юніорів- І етап. (ІІ ранг) |
10.03.20
16.03.20 |
Фінляндія |
Міжнародний турнір- діти (ІІ ранг) |
10.03.20
16.03.20 |
Фінляндія |
Чемпіонат України (юніори, юнаки, діти), IV ранг |
27.03.20
29.03.20 |
Сумська |
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти) «Грація», IV ранг |
27.03.20
29.03.20 |
Сумська |
Кубок Світу (дорослі) — ІІ етап. (ІІ ранг) |
14.04.20
20.04.20 |
Казахстан |
Кубок Світу серед юніорів- ІІ етап. (ІІ ранг) |
14.04.20
20.04.20 |
Казахстан |
Міжнародний турнір- діти (ІІ ранг) |
14.04.20
20.04.20 |
Казахстан |
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти), «Хотичанка — 2020», IV ранг |
01.05.20
03.05.20 |
Запорізька |
Кубок Світу ( дорослі) — ІІІ етап. (ІІ ранг) |
26.05.20
02.06.20 |
Росія |
Кубок Світу серед юніорів- ІІІ етап. (ІІ ранг) |
26.05.20
02.06.20 |
Росія |
Чемпіонат Європи ( дорослі) — ІІІ етап. (ІІ ранг) |
26.05.20
02.06.20 |
Росія |
Чемпіонат Європи серед юніорів- ІІІ етап. (ІІ ранг) |
26.05.20
02.06.20 |
Росія |
Міжнародний турнір- діти (ІІ ранг) |
26.05.20
02.06.20 |
Росія |
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти), «Одеса-2020»? IV ранг |
29.05.20
31.05.20 |
Одеська |
Відкритий Чемпіонат ЦР ФСТ «Україна» |
25.09.20
27.09.20 |
Вінницька |
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти) «Подільські зорі», IV ранг |
25.09.20
27.09.20 |
Вінницька |
Чемпіонат України, ІІІ ранг |
23.10.20
25.10.20 |
Дніпропетровська |
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти) «Крила перемоги», IV ранг |
23.10.20
25.10.20 |
Дніпропетровська |
Кубок Світу (дорослі) ІV етап та фінал (ІІ ранг) |
20.10.20
28.10.20 |
Малазія |
Кубок Світу серед юніорів ІV етап та фінал (ІІ ранг) |
20.10.20
28.10.20 |
Малазія |
Міжнародний турнір- діти (ІІ ранг) |
20.10.20
28.10.20 |
Малазія |
Чемпіонат Світу (дорослі) (ІІ ранг) |
18.11.20
22.11.20 |
Болгарія |
Чемпіонат Світу серед юніорів (II ранг) |
18.11.20
22.11.20 |
Болгарія |
Міжнародний турнір- діти (ІІ ранг) |
18.11.20
22.11.20 |
Болгарія |
Кубок України (фінал), ІІІ ранг |
10.12.20
12.12.20 |
Харківська |
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти) «Алькор», IV ранг |
10.12.20
12.12.20 |
Харківська |