Після проведення Дня відкритих дверей у Республіканському вищому училищі фізичної культури до відділення хокею з шайбою, яке розпочне свою роботу у вересні цього року, спостерігається підвищений інтерес з боку юних хокеїстів та їх батьків.
26, 27 та 28 серпня 2011 року у м. Києві відбудеться вступне тестування до спортивного закладу.
Для складення графіку тестів на льоду Федерація хокею України збирає заявки від вихованців ДЮСШ, які бажають продовжити опановувати професію хокеїста в хокейному центрі. Для того аби взяти участь у вступних тестах юні хокеїсти повинні до 10 серпня 2011 року надіслати до офісу Федерації хокею повністю заповнену анкету спортсмена.
Заповнені анкети необхідно надсилати на факс (044) 484-02-73 або на електронну пошту office@fhu.com.ua