У серпні 2011 року на виконання завдань Державної цільової соціальної програми «Хокей України» за спільною ініціативою Федерації хокею і головного спортивного відомства країни МОНмолодьспорту в Республіканському вищому училищі фізичної культури розпочало роботу нове спортивне відділення - хокею з шайбою. Відділення стало основою для створення у кооперації із Федерацією спортивно-методичного центру «Академія хокею». Восени минулого року проведено перший відбір 20 юних хокеїстів для п’ятирічного навчального курсу у цьому спортивному закладі.
Наразі фахівцями цих двох закладів завершується підготовча робота щодо організації та проведення другого відбору до спортивного центру, у якому зможуть взяти участь юнаки 1999 року народження. З 23 по 25 серпня 2012 року на спортивному та льодовому майданчиках відбудеться тестування юних хокеїстів , які мають бажання вступити до відділення хокею РВУФК. Для участі у тестуванні абітурієнти повинні до 15 червня 2012 року надіслати до офісу Федерації заповнену анкету спортсмена. Анкету можна направити на електронну адресу office@fhu.com.ua або на факc (044) 4840273. Слідкуйте за нашою подальшою інформацією. |


