Графік проведення Кубка України з гімнастики спортивної, 23 – 25 лютого 2011 р., м. Київ (спортзал ДП ”ОСГС”)
Г Р А Ф І К
ПРОВЕДЕННЯ КУБКА УКРАЇНИ
З ГІМНАСТИКИ СПОРТИВНОЇ
23 – 25 лютого 2011 р.
м. Київ (спортзал ДП ”ОСГС”)
23 лютого
9.00 – 16.00
--
Приїзд учасників змагань, суддів.
Проходження мандатної комісії, розміщення учасників змагань.
Опробування приладів.
17.00
--
Нарада представників команд та суддів.
24 лютого
Визначення переможців у командних змаганнях (жінки та чоловіки) та у багатоборстві (жінки та чоловіки). Визначення фіналістів в окремих видах багатоборства (жінки та чоловіки).