|
6 березня 2011 року відбудуться естафетні змагання, присвячені святу 8 березня Місце проведення – Пуща-Водиця (район бази КДЮСШ). Початок об 11:30. Двохетапні естафети, 1 ет. –дівочий, 2 ет.- чоловічий. Хто не в естафеті - стартує із загального старту через 15 хв. після старту естафет. Групи: ЧЖ 14,18, 21, 35. Переможці в естафетах нагороджуються подарунками. Взнос згідно міського регламенту (3, 7, 10 грн.). Не відмовимося від спонсорської підтримки. Відмітка – компостером. Заявки – до 22.00 4.03.2011 Чернишу Є.Ю. (т.2747549, cheyu@ukr.net) Детальна інформація – Дудін А.В. (д.2480540, м.0681233852). |

