Січень
нд, 01 - нд, 15 |
Indian Pro League |
Індія |
|
вт, 17 - сб, 21 |
Мiжнародний турнір Takhti Cup |
Іран |
|
чт, 19 - сб, 21 |
Відкритий всеукраїнський турнір ЗТ УРСР Л.О.Дуная з вільної боротьби серед кадетів та кадеток (2000-2001 рр.н.) (ІV ранг) |
Харків |
|
чт, 26 - пн, 30 |
Міжнародний турнір "Paris Tournament" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
Франція |
|
Лютий
ср, 01 - нд, 05 |
Міжнародний турнір "Flatz Open" серед дорослих, юніорів та юнаків (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) |
Австрія |
|
пт, 03 - сб, 04 |
Відкритий всеукраїнський турнір серед юніорів та юніорок (1997-99р.н.) та юнаків та дівчат (2000-2002 рр.н.) (ІV ранг) |
Кривий Ріг |
|
сб, 04 - нд, 05 |
Всеукраїнський турнір "Колізей" з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2002-2003 рр.н.) (ІV ранг) |
Харків |
|
вт, 07 - пт, 10 |
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІІ ранг) |
Хмельницький |
|
вт, 14 - сб, 18 |
Кубок світу серед чоловіків (ІІ ранг) |
Іран |
|
ср, 15 - пн, 20 |
Міжнародний турнір "Klippan Lady Open" серед жінок, юніорок (ІІ ранг) |
Швеція |
|
чт, 16 - сб, 18 |
Відкритий Всеукраїнський турнір "Наші надії" з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2000-2002 рр.н.) (ІV ранг) |
Херсон |
|
ср, 22 - пн, 27 |
Міжнародний турнір "Petko Sirakov & Ivan Iliev" серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) |
Болгарія |
|
чт, 23 - пн, 27 |
Міжнародний турнір "V. Freidenfelds Cup" (юніори., юніорки) (ІІ ранг) |
Латвія |
|
пт, 24 - нд, 26 |
Відкритий Всеукраїнський турнір І.Шемякіна серед юнаків та дівчат (2000-2001 рр.н.) (ІV ранг) |
Полтава |
|
вт, 28 - нд, 05 |
Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам (ІІ ранг) |
Київ |
- Вільна боротьба
- Жіноча боротьба
- Греко-римська бороть
|
Березень
чт, 02 - пн, 06 |
Кубок світу серед жінок (ІІ ранг) |
|
|
пн, 06 - вт, 07 |
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам'яті МСМК, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука (юнаки, дівчата 2002-2004 рр.н.) (ІV ранг) |
Львів |
|
ср, 08 - пн, 13 |
Міжнародний турнір "Yasar Dogu" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
Туреччина |
|
пт, 10 - нд, 12 |
Всеукраїнський турнір О.Оніщука (юніори 1997-1999 рр.н., жінки) (ІІІ-IV ранг) |
Хмельницький |
|
чт, 16 - пт, 17 |
Відкритий всеукраїнський турнір О. Саакяна серед чоловіків (ІІI ранг) |
Харків |
|
нд, 26 - пн, 03 |
Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІ ранг) |
Угорщина |
- Вільна боротьба
- Жіноча боротьба
- Греко-римська
|
вт, 28 - чт, 30 |
Всеукраїнський турнір присвячений видатним тренерам і спортсменам (юнаки та дівчата) (2000-2001 рр.н.) (ІV ранг) |
Ковель |
|
Квітень
вт, 04 - чт, 06 |
Всеукраїнський турнір "Олімпійські надії" серед юнаків і дівчат (2000-2001 рр.н.) (ІV ранг) |
Біла Церква |
|
ср, 05 - пт, 07 |
Відкритий всеукраїнський турнір "Юний динамівець" серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. (ІІI ранг) |
Харків |
|
ср, 05 - пн, 10 |
Міжнародний турнір "Dan Kolov & Nikola Petrov" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
Болгарія |
|
чт, 06 - нд, 09 |
Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (1997-99 р.н.) (ІІІ ранг) |
Івано-Франківськ |
|
ср, 12 - пт, 14 |
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (чоловіки та жінки) (ІІІ ранг) |
Мелітополь |
|
ср, 12 - пт, 14 |
VII Всеукраїнський турнір пам'яті видатних ветеранів-борців Дніпропетровщини серед юнаків (2002-2003 рр.н.) (ІV ранг) |
Дніпро |
|
ср, 12 - вт, 18 |
Міжнародний турнір Кубок Федерації Азербайджану з вільної боротьби (юніори, кадети) (ІІ ранг) |
Азербайджан |
|
пт, 14 - нд, 16 |
Кубок України з вільної боротьби серед ветеранів (ІV ранг) |
За призначенням |
|
вт, 18 - чт, 20 |
Міжнародний турнір "Yadegar Imam Cup" серед юнаків (ІІ ранг) |
Іран |
|
вт, 18 - чт, 20 |
Всеукраїнський турнір МС СССР С.А.Сітайло серед юнаків та дівчат 2002-2004 рр.н. у м.Новоград-Волинський (ІV ранг) |
Новоград-Волинський |
|
пт, 21 - нд, 23 |
Всеукраїнський турнір, присвячений ветеранам "Боротьба Прикарпаття" (2000-2002 рр.н.) (ІV ранг) |
Івано-Франківськ |
|
нд, 30 - пн, 08 |
Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
Сербія |
|
Травень
вт, 02 - нд, 07 |
Міжнародний турнір "Кубок Нахичевань" серед юніорів (ІІ ранг) |
Азербайджан |
|
пт, 05 - нд, 07 |
XVII Всеукраїнський турнір "Кубок Токмака" присвячений Дню Перемоги з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2002-2004 рр.н.) (ІV ранг) |
Токмак |
|
ср, 10 - пн, 15 |
Міжнародний турнір "S. Rusu, Ioan W. Popovici and G. Berceanu, V. Iorga" серед юніорів і юніорок (ІІ ранг) |
Румунія |
|
вт, 16 - пт, 19 |
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (2000-2001 р.н.) (ІV ранг) |
Чернівці |
|
вт, 16 - пт, 19 |
Міжнародний турнір "Відкритий чемпіонат Австрії" (жінки, дівчата) (ІІ ранг) |
Австрія |
|
ср, 17 - пн, 22 |
Міжнародний турнір "Champions" серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) |
Туреччина |
|
пт, 19 - чт, 25 |
Міжнародний турнір Алі Алієва серед чоловіків (ІІ ранг) |
Росія |
|
ср, 24 - нд, 28 |
Міжнародний турнір "Nordhagen Classic" (жінки та чоловіки до 23 років, юніори та юніорки) (ІІ ранг) |
Канада |
|
чт, 25 - нд, 28 |
Міжнародний турнір UWW "Sassari City Matteo Pellicone Memorial" (жінки та чоловіки) (ІІ ранг) |
Італія |
|
сб, 27 - пн, 29 |
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Чорне море" (ІІI ранг) |
Одеса |
|
Червень
чт, 01 - пн, 05 |
Міжнародний турнір UWW "Grand Prix of Germany" (жінки, юніорки, дівчата) (ІІ ранг) |
Німеччина |
|
вт, 06 - чт, 08 |
Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат (ІV ранг) |
Львів |
|
вт, 06 - пт, 09 |
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) |
Житомир |
|
чт, 08 - вт, 13 |
Міжнародний турнір "Grand Prix of Tbilisi" серед чоловіків (ІІ ранг) |
Грузія |
|
пн, 12 - чт, 15 |
Міжнародний турнір "Леді Опен" жінки, юніорки (ІІ ранг) |
Австрія |
|
сб, 17 - нд, 18 |
Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат, присвячений пам"яті заслуженого тренера України Шматка Ю.Ф. м.Ржищів (ІV ранг) |
Київська область |
|
нд, 25 - пн, 03 |
Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) |
Німеччина |
|
чт, 29 - сб, 01 |
Відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків, присвяченого Дню народження Романа Шухевича (ІV ранг) |
Київ |
|
пт, 30 - вт, 04 |
Міжнародний турнір "Stepan Sargsyan Cup" серед чоловіків (ІІ ранг) |
Вірменія |
|
Липень
пн, 03 - пт, 07 |
Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби меморіал пам'яті борців та тренерів Львівщини (юнаки, дівчата 2000-2002 рр.н.) (ІІІ ранг) |
Львів |
|
ср, 05 - пн, 10 |
Міжнародний турнір "Ziolkowski" серед чоловіків, "Poland Open" серед жінок (ІІ ранг) |
Варшава |
|
ср, 12 - пн, 17 |
Міжнародний турнір "Golden Grand Prix" чоловіки та жінки (ІІ ранг) |
Баку |
|
чт, 13 - пн, 17 |
Міжнародний турнір "Grand Prix of Spain" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
Іспанія |
|
чт, 20 - пн, 24 |
Міжнародний турнір "Ion Cornianu & Ladislau Simon" (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) |
Румунія |
|
нд, 23 - пн, 31 |
Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат (ІІ ранг) |
Боснія та Герцоговина |
|
нд, 30 - пн, 07 |
Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) |
Фінляндія |
|
Серпень
сб, 19 - нд, 27 |
Чемпіонат світу серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
Франція |
|
нд, 27 - пн, 28 |
Всеукраїнські змагання на Кубок козацької слави, присвячений борцям за волю України (юнаки 2002-2004 р.н.) (м.Здвижівка) (ІV ранг) |
Київська обл. |
|
Вересень
сб, 02 - пн, 04 |
Відкритий всеукраїнський турнір МС СССР В.Г.Кайди серед юнаків 2002-2004 рр.н. (ІV ранг) |
Здолбунів |
|
нд, 03 - пн, 11 |
Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат (ІІ ранг) |
Греція |
|
сб, 09 - пн, 11 |
Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби ЗТУ Романова Н.О. (2002-2003 та 2004-2006 рр.н.) (ІV ранг) |
Херсон |
|
чт, 14 - пн, 18 |
Міжнародний турнір О. Медведя серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
Білорусь |
|
сб, 16 - пн, 18 |
XХІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2002-2003 рр.н.) Героя Радянського Союзу П.І.Матюха (ІV ранг) |
Токмак |
|
сб, 16 - пн, 18 |
Відкритий всеукраїнський турнір, присвячений Дню м.Виноградова (дівчата 2000-2001, 2002-2004 рр.н.) (ІV ранг) |
Виноградів |
|
пн, 18 - чт, 21 |
Всеукраїнський турнір на призи В.М.Літвіна серед юнаків та дівчат 2002-2004 рр.н. у м.Новоград-Волинський (ІV ранг) |
Новоград-Волинський |
|
вт, 19 - ср, 20 |
Відкритий всеукраїнський командний турнір Е.Асхарова (2000-2002 рр.н.)(ІІІ ранг) |
Харків |
|
ср, 20 - пт, 22 |
Всеукраїнський турнір І.Муромець (юніори 1997-1999 рр.н.) (ІІІ ранг) |
Чернігів |
|
пт, 22 - пн, 25 |
Всеукраїнський турнір (юнаки, дівчата 2001-2002 р.н.) (ІV ранг) |
Болград |
|
сб, 23 - пн, 25 |
Всеукраїнський турнір ЗТУ В. Рідченка (юнаки та дівчата) 2002-2003 рр.н. (ІV ранг) |
Бровари |
|
чт, 28 - вт, 03 |
Міжнародний турнір "Dmitry Korkin" серед чоловіків (ІІ ранг) |
Росія |
|
пт, 29 - нд, 01 |
Відкритий Всеукраїнський турнір "Довбуша" серед юніорів 1997-1999 рр.н. (ІII ранг) |
Коломия |
|
Жовтень
нд, 01 - пн, 02 |
Всеукраїнський турнір на призи міського голови Тернопіля серед юнаки та дівчата (2002-2004 рр.н.) (ІV ранг) |
Тернопіль |
|
чт, 05 - сб, 07 |
Всеукраїнський турнір "Студентські ігри Слобожанщини" присвячений Дню юриста зі спортивної боротьби (вільна, греко-римська, жіноча) (ІІІ ранг) |
Харків |
- Вільна та жіноча
- Греко-римська
|
чт, 12 - вт, 17 |
Міжнародний турнір "Intercontinental Cup" серед чоловіків (ІІ ранг) |
Росія |
|
сб, 14 - нд, 15 |
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок "Меморіал пам'яті ЗТУ В.Стадніка" (ІІІ ранг) |
Хмельницький |
|
сб, 21 - пн, 23 |
Всеукраїнський турнір "Тернове поле" (чоловіки) (ІІІ ранг) |
Тернопіль |
|
сб, 21 - чт, 26 |
Міжнародний турнір "Кубок Туреччини" (юніори) (ІІ ранг) |
Туреччина |
|
вт, 24 - сб, 28 |
Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 2002-2003 р.н. (ІV ранг) |
Ужгород |
|
вт, 31 - сб, 04 |
Міжнародний турнір серед юніорів "Martyrs Cup" (ІІ ранг) |
Іран |
|
Листопад
ср, 01 - пт, 03 |
Міжнародний турнір з вільної боротьби дворазового Олімпійського чемпіона Сослана Андієва (ІІ ранг) |
Росія |
|
пн, 06 - нд, 12 |
Міжнародний турнір "Bill Farrell" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
США |
|
пн, 06 - ср, 08 |
Всеукраїнський турнір "Трускавецькі джерела" серед юнаків та дівчат 2004-2006 рр.н., юнаки 2001-2003 р.н. (ІV ранг) |
Трускавець |
|
вт, 07 - чт, 09 |
Всеукраїнські змагання на Кубок Древлян (юнаки, дівчата) 2001-2002 рр.н. (ІV ранг) |
Коростень |
|
вт, 07 - вт, 14 |
Відкритий Кубок Європи серед чоловіків та жінок "ALROSA CUP" (ІІ ранг) |
Росія |
|
чт, 09 - сб, 11 |
ХІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам"яті майстра спорту СРСР В.Алексийчука серед юнаків (2002-2003 рр.н.) (ІV ранг) |
Кам'янець-Подільський |
|
чт, 09 - сб, 11 |
Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби Героя Радянського Союзу І.Кулика серед юніорів та жінок 1997-1999 рр.н. (ІII ранг) |
Херсон |
|
вт, 14 - сб, 18 |
Міжнародний турнір "Day of Children" серед юнаків (ІІ ранг) |
Іран |
|
ср, 15 - пт, 17 |
Відкритий всеукраїнський турнір "Солідарність" (чоловіки) (ІV ранг) |
Дніпро |
|
пт, 17 - сб, 18 |
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи Таврічеського Державного Агротехнологічного університету, присвяченого святкуванню Дня м.Мелітополя (юнаки 2001-2001 рр.н.) (ІV ранг) |
Мелітополь |
|
пт, 17 - нд, 19 |
Всеукраїнський турнір пам'яті Є. Бусловича (2003-2004 рр.н.) (ІV ранг) |
Київ |
|
сб, 18 - пн, 20 |
Відкритий Всеукраїнський ювілейний XXV Меморіал тренера Богдана Сцібайло (2001-2002, 2005-2006 рр.н.) (ІV ранг) |
Тернопіль |
|
вт, 21 - пн, 27 |
Міжнародний турнір "Brazil Cup" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
Бразилія |
|
вт, 21 - пн, 27 |
Міжнародний турнір "Kunayev D.A." серед чоловіків (ІІ ранг) |
Казахстан |
|
пт, 24 - нд, 26 |
ХV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби О.Медведя серед юніорів (1997-1999 рр.н.) (ІІІ ранг) |
Біла-Церква |
|
нд, 26 - вт, 28 |
Відкритий всеукраїнський турнір ім.Б.Хмельницького серед юнаків та дівчат 2001-2002 рр.н. (ІV ранг) |
Хмельницький |
|
ср, 29 - пт, 01 |
Кубок України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) |
Бровари |
|
чт, 30 - пн, 04 |
Чемпіонат світу серед клубних команд (чоловіки) (ІІ ранг) |
Іран |
|
Грудень
сб, 02 - пн, 04 |
Чемпіонат України серед клубних команд з вільної жіночої та греко-римської боротьби (юнаки, дівчата) (ІVранг) |
Бровари |
- Вільна та жіноча
- Греко-римська
|
нд, 24 - пн, 25 |
X всеукраїнський турнір МС Пушкіна О.П. 2002-2003 рр.н. (IV ранг) |
Куп'янськ |
|
вт, 26 - ср, 27 |
Всеукраїнський турнір "Крок до Олімпу" на призи Олімпійського призера В.Андрійцева серед юнаків та дівчат 2004-2006 рр.н. (ІV ранг) |
Малин |
|
|