11 лютого 2017 року в Києві відбудеться один з найголовніших національних стартів зимового легкоатлетичного сезону – Кубок України з легкої атлетики у приміщенні!Упродовж цілого дня, починаючи з 9:50 і до 18:00, у манежі вируватиме бурхливе життя. Найкращі легкоатлети країни боротимуться за перемогу у національному Кубку, а також за виконання нормативів Європейської легкоатлетичної асоціації (ЄА). Адже ці змагання стануть одним з етапів відбору на чемпіонат Європи у приміщенні, який відбудеться 3-5 березня у Белграді (Сербія). Серед тих, хто на даний момент зареєструвався для участі у змаганнях, – бронзова призерка Лондона-2012 з потрійного стрибка Ольга Саладуха (виступатиме у стрибках у довжину), бронзова призерка Пекіна-2008 з бігу на 1500 метрів Наталія Тобіас (виступатиме на дистанції 3000 метрів), а також низка призерів чемпіонатів світу, Європи та інших престижних міжнародних змагань. Окрім цього, під час церемонії відкриття, яка розпочнеться о 14:00, відбудеться нагородження відзнаками ФЛАУ та ЄА найкращих легкоатлетів та тренерів 2016 року. Місце проведення змагань - манеж КМШВСМ за адресою: вул. Павла Тичини, 18. Запрошуємо вболівальників на трибуни манежу КМШВСМ підтримати наших атлетів! Повний розклад змагань:
Прес-служба Федерації легкої атлетики України | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||