НТЗ зі спеціальної підготовки в класі "470" |
29.01.18
09.02.18 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки |
10.02.18
22.02.18 |
Чорногорія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки |
12.02.18
23.02.18 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи з кайтбордінгу |
15.02.18
19.02.18 |
Марокко
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки в класі "470" |
19.02.18
02.03.18 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонати Європи, Африки з кайтбордінгу серед юнаків - континентальні кваліфікаційні відбори на ІІІ Юнацькі літні Олімпійські ігри (ІІ ранг) |
20.02.18
25.02.18 |
Марокко
Укрспортзабезпечення |
Міжнародна регата "Андалузьський олімпійський тиждень" (ІІ ранг) |
24.02.18
02.03.18 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи в класі "Фінн" (ІІ ранг) |
07.03.18
17.03.18 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки |
19.03.18
30.03.18 |
Чорногорія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки |
20.03.18
29.03.18 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародна регата - "Призи Принцеси Софії" (ІІ ранг) |
30.03.18
07.04.18 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи в класі "Techno 293" серед юнаків (ІІ ранг) |
01.04.18
07.04.18 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи в класі "Laser 4,7 " (ІІ ранг) |
07.04.18
14.04.18 |
Гpеція
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи в класі "Laser R" серед юніорів (ІІ ранг) |
07.04.18
14.04.18 |
Угоpщина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки (дорослі, юніори) |
14.04.18
25.04.18 |
Україна
Укрспортзабезпечення |
Етап Кубку світу - "Олімпійський тиждень Франції" (ІІ ранг) |
22.04.18
29.04.18 |
Фpанція
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки (юніори, юнаки) |
26.04.18
06.05.18 |
Україна
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи в класі "Soling" (ІІ ранг) |
01.05.18
05.05.18 |
Угоpщина
|
Всеукраїнські змагання в олімпійських класах "Олімпійський тиждень" (ІІІ ранг) |
02.05.18
06.05.18 |
Вишгород
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи в класі "Laser", "Laser R" (ІІ ранг) |
05.05.18
12.05.18 |
Фpанція
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнські змагання серед юнаків і дівчат "Шаболатський тиждень"(IV ранг) |
08.05.18
12.05.18 |
Одеська
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи в класі "470" |
10.05.18
15.05.18 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи у класі "470" (ІІ ранг) |
16.05.18
24.05.18 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Етап Кубку Європи - "Дельта Ллойд регата" (ІІ ранг) |
24.05.18
28.05.18 |
Нідеpланди
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу серед радіокерованих яхт (ІІ ранг) |
24.05.18
26.05.18 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнські змагання "Київський вітрильний тиждень" (IІІ ранг) |
25.05.18
29.05.18 |
Вишгород
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи в класі "Dragon" (ІІ ранг) |
26.05.18
01.06.18 |
Угоpщина
|
Чемпіонат України серед крейсерсько – перегонових яхт (ORC) (ІІІ ранг) |
06.06.18
12.06.18 |
Світловодськ
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки (юніори, юнаки) |
09.06.18
19.06.18 |
Україна
Укрспортзабезпечення |
Етап Кубку Європи - "Кільський тиждень" (ІІ ранг) |
16.06.18
25.06.18 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнські змагання серед юнаків і дівчат "Вітрила надій" (IV ранг) |
20.06.18
24.06.18 |
Світловодськ яхт-клуб "Кристал"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи в класі "Оптиміст" серед юнаків (ІІ ранг) |
22.06.18
30.06.18 |
Нідеpланди
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу у класі "Фінн" серед юніорів (ІІ ранг) |
01.07.18
31.07.18 |
Фінляндія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу у класі "RS:X" серед юніорів (ІІ ранг) |
01.07.18
08.07.18 |
Фpанція
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи у класі "470" серед юніорів (ІІ ранг) |
03.07.18
11.07.18 |
Поpтугалія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу WS |
06.07.18
16.07.18 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Етап Кубку Європи у класі "Laser" (ІІ ранг) |
07.07.18
10.07.18 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу в класі "Laser 4,7" серед юнаків (ІІ ранг) |
09.07.18
17.07.18 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Кубок України в олімпійських класах (ІІІ ранг) |
18.07.18
22.07.18 |
Вишгород
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу в класі "Кадет" серед юнаків (ІІ ранг) |
21.07.18
03.08.18 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу WS |
25.07.18
29.07.18 |
Данія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу WS (ІІ ранг) |
30.07.18
12.08.18 |
Данія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу в класі "Techno 293" серед юнаків (ІІ ранг) |
04.08.18
12.08.18 |
Латвія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу з кайтбордінга серед юнаків (ІІ ранг) |
04.08.18
11.08.18 |
Китай
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України в неолімпійських номерах програми (ІІІ ранг) |
05.08.18
09.08.18 |
Миколаїв яхт-клуб ОСДЮШОР
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України з командних перегонів у класі "Оптиміст" (ІV ранг) |
09.08.18
12.08.18 |
Южний
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи у класі "Laser" серед юніорів до 21 року (ІІ ранг) |
17.08.18
24.08.18 |
Швеція
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи у класі "RS:X" серед дорослих, серед юніорів (ІІ ранг) |
18.08.18
25.08.18 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу у класі "Laser R" серед юніорів (ІІ ранг) |
18.08.18
25.08.18 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу у класі "470" серед юніорів (ІІ ранг) |
19.08.18
26.08.18 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи з командних перегонів у класі "Оптиміст" (ІІ ранг) |
20.08.18
25.08.18 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України з кайтбордінгу (ІІІ, ІV ранг) |
22.08.18
26.08.18 |
Одеська
Укрспортзабезпечення |
Етап Кубку Європи у класі "Laser" (ІІ ранг) |
24.08.18
28.08.18 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу в класі "Оптиміст" серед юнаків (ІІ ранг) |
27.08.18
06.09.18 |
Кіпp
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи в класі "SB20" (ІІ ранг) |
28.08.18
01.09.18 |
Іpландія
|
Чемпіонат України у класі "Фінн" (ІІІ ранг) |
29.08.18
02.09.18 |
Дніпро
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України в олімпійських номерах програми (ІІІ ранг), чемпіонат України в класах "Platu25" з пересадкою, "SB20" (ІІІ ранг) |
11.09.18
16.09.18 |
Вишгород
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед юнаків і дівчат (ІV ранг) |
18.09.18
23.09.18 |
Білгород-Дністровський
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед юніорів (ІІІ ранг) |
03.10.18
07.10.18 |
Україна
Укрспортзабезпечення |
Кубок України з кайтбордінгу (ІІІ ранг) |
05.10.18
10.10.18 |
Одеська
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнські змагання серед юнаків і дівчат "Вітрила добра" (IV ранг) |
13.10.18
17.10.18 |
Одеська
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки (дорослі, юніори) |
15.10.18
26.10.18 |
Україна
Укрспортзабезпечення |
Кубок Європи з командних перегонів у класі "Оптиміст" (ІІ ранг) |
25.10.18
28.10.18 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки (юніори, юнаки) |
28.10.18
07.11.18 |
Україна
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки |
19.11.18
30.11.18 |
Чорногорія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародна регата "Imperia Winter Regatta" (ІІ ранг) |
02.12.18
08.12.18 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки |
09.12.18
19.12.18 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки |
17.12.18
27.12.18 |
Чорногорія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародна регата "Palamos Christmas Race" (ІІ ранг) |
20.12.18
26.12.18 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародна регата "Різдвяна регата" (ІІ ранг) |
28.12.18
31.12.18 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
Етап Кубку Європи у класі "Laser" (ІІ ранг) |
28.12.18
31.12.18 |
Хоpватія
Укрспортзабезпечення |