Чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (IV ранг) |
31.01.19
03.02.19 |
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) |
08.02.19
21.02.19 |
Білорусь
|
Етап Кубка світу серед чоловіків та жінок (II ранг) |
21.02.19
24.02.19 |
Білорусь
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) |
10.03.19
20.03.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
ХХІ Всеукраїнський турнір "Пам'ять" серед юнаків та дівчат (IV ранг) |
15.03.19
17.03.19 |
Дніпропетровська
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) |
18.03.19
31.03.19 |
Волинська
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір "Весна" серед юнаків та дівчат пам'яті ЗТУ Є. В. Тешера (IV ранг) |
22.03.19
24.03.19 |
Харківська
|
Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат на призи Є. В. Мураєва (IV ранг) |
26.03.19
28.03.19 |
Харківська
|
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) |
28.03.19
16.04.19 |
Ів-Фр. НСБ "Заросляк"
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату Європи серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку |
29.03.19
11.04.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (II ранг) |
11.04.19
15.04.19 |
Кіпp
Укрспортзабезпечення |
Кубок України серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (III ранг) |
19.04.19
21.04.19 |
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) |
01.05.19
16.05.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Відкритий Всеукраїнський турнір серед юнаків "Перемога" (IV ранг) |
04.05.19
05.05.19 |
Волинська
|
Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (II ранг) |
16.05.19
20.05.19 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат середнього віку (IV ранг) |
30.05.19
02.06.19 |
Одеська
|
Чемпіонат України серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (пляжне самбо) (IV ранг) |
02.06.19
04.06.19 |
Одеська
|
Всеукраїнський турнір на призи ЗТУ В. В. Виноградова серед чоловіків (спортивне та бойове) (IІІ ранг) |
21.06.19
23.06.19 |
Київ
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку |
29.06.19
13.07.19 |
Івано-Франківська
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків та жінок (спортивне) |
11.07.19
28.07.19 |
Миколаївська
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед юніорів та юніорок |
11.07.19
28.07.19 |
Миколаївська
|
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед юнаків та дівчат старшого віку |
11.07.19
28.07.19 |
Миколаївська
|
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків (бойове) |
11.07.19
28.07.19 |
Миколаївська
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Відкритий чемпіонат з пляжного самбо" серед чоловіків та жінок (II ранг) |
15.07.19
17.07.19 |
Кіпp
|
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед кадетів |
29.07.19
11.08.19 |
Миколаївська
|
Всеукраїнський турнір "Кубок Юна Україна" серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (IV ранг) |
27.08.19
30.08.19 |
За пpизначенням
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) |
03.09.19
12.09.19 |
Івано-Франківська
|
Міжнародний турнір "Меморіал А. Чохели" серед чоловіків (II ранг) |
06.09.19
09.09.19 |
Грузія
|
Всеукраїнський турнір памяті засновника самбо в Україні заслуженого тренера України Р. О. Школьнікова серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (IІІ ранг) |
06.09.19
08.09.19 |
За пpизначенням
|
Кубок Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (II ранг) |
13.09.19
16.09.19 |
Чехія
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) |
14.09.19
01.10.19 |
Івано-Франківська
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір серед кадетів пам'яті заслуженого тренера України І. Х. Сагаєва (IV ранг) |
20.09.19
22.09.19 |
Вінницька
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) |
22.09.19
05.10.19 |
Ів-Фр. НСБ "Заросляк"
|
Всеукраїнський турнір серед кадетів та юнаків пам'яті заслуженого тренера України Р. С. Бабаянца (IV ранг) |
27.09.19
29.09.19 |
Одеська
|
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат |
01.10.19
09.10.19 |
Узбекистан
|
Чемпіонат світу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (II ранг) |
10.10.19
14.10.19 |
Узбекистан
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам'яті заслуженого тренера України Г. В. Конівця серед юнаків та дічат (IV ранг) |
11.10.19
13.10.19 |
Харківська
|
Кубок Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (II ранг) |
20.10.19
24.10.19 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків (бойове) |
24.10.19
06.11.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
|
Чемпіонат України серед кадетів (IV ранг) |
25.10.19
27.10.19 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат світу серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (II ранг) |
07.11.19
11.11.19 |
Корея
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір на призи президента ХАСБЄ Ю. Даниляка на честь МСУМК О. Кармазінського серед чоловіків (IІІ ранг) |
22.11.19
24.11.19 |
Харківська
|
Відновлювальний навчально-тренувальний збір |
01.12.19
18.12.19 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат світу серед кадетів (II ранг) |
06.12.19
09.12.19 |
Латвія
|
Всеукраїнський пам'яті М. С. Левицького серед юнаків 2006-2009 рр.н. (IV ранг) |
06.12.19
08.12.19 |
Львівська
|
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (III ранг) |
20.12.19
22.12.19 |
Київ
|