НТЗ із загальної підготовки до міжнародного турніру (дорослі) |
09.01.19
23.01.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (дорослі) |
14.01.19
28.01.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
XXIV Всеукраїнський турнір пам'яті Є.Трухіна (ІІІ ранг) |
23.01.19
25.01.19 |
Запоріжжя
|
Міжнародний турнір "Tahti Cup" (ІІ ранг) |
24.01.19
25.01.19 |
Іpан
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України (ІІІ ранг) |
30.01.19
01.02.19 |
Кременчук
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Vehbi Emre" (ІІ ранг) |
01.02.19
03.02.19 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір на призи Федерації греко-римської боротьби Харківської області (кадети) (ІV ранг) |
01.02.19
02.02.19 |
Харків
|
Міжнародний турнір "Petko Sirakov & Ivan Iliev" (юніори) (ІІ ранг) |
07.02.19
10.02.19 |
Болгаpія
|
Міжнародний турнір "Grand Prix Zagreb Open" (дорослі) (ІІ ранг) |
08.02.19
10.02.19 |
Хоpватія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнародного турніру (дорослі) |
10.02.19
23.02.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнародного турніру (дорослі) |
14.02.19
28.02.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи серед дорослих до 23 років (дорослі ) |
17.02.19
04.03.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Відкритий всеукраїнський турнір пам'яті І.Г.Толмачьова ( молодші юнаки) (ІV ранг) |
18.02.19
19.02.19 |
Одеса
|
Міжнародний турнір (кадети) (ІІ ранг) |
18.02.19
20.02.19 |
Білорусь
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам'яті О.Колчинського (U15) (ІV ранг) |
19.02.19
21.02.19 |
Київ
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки до міжнародного турніру (юнаки) |
21.02.19
03.03.19 |
Рівненська
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Imre Polak Memorial " (ІІ ранг) |
22.02.19
24.02.19 |
Угоpщина
Укрспортзабезпечення |
Фінал Всеукраїнських ігор з єдиноборств (U15) (ІІІ ранг) |
27.02.19
28.02.19 |
Київ СК "Атлет"
МОН |
Всеукраїнський турнір пам'яті В.О.Гречишникова (кадети, молодші юнаки до 15) (IV ранг) |
27.02.19
01.03.19 |
Миколаїв
|
Міжнародний турнір "Dan Kolov & Nikola Petrov" серед дорослих (ІІ ранг) |
28.02.19
02.03.19 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір на призи олімп. Чемпіона І. Г. Богдана (дорослі) ((ІІ ранг) |
01.03.19
03.03.19 |
Миколаїв
|
Всеукраїнський турнір присвячений видатним тренерам Криворіжжя (кадети) (ІVранг) |
01.03.19
03.03.19 |
Кривий Ріг
|
Всеукраїнський турнір "Надія" (юнаки, юніори) (ІV ранг) |
03.03.19
05.03.19 |
Костопіль
|
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (дорослі) |
03.03.19
17.03.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи (дорослі до 23 років) (II ранг) |
04.03.19
10.03.19 |
Сербія
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір "Наші надії" (молодші юнаки) (ІV ранг) |
10.03.19
12.03.19 |
Харків
|
Міжнародний турнір (ІІ ранг) |
15.03.19
16.03.19 |
Данія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед юніорів (ІV ранг) |
21.03.19
23.03.19 |
Кривий Ріг
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір присвячений дню визволення м.Вознесенськ від фашиських загарбників (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) |
23.03.19
23.03.19 |
Миколаївська
|
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (дорослі) |
28.03.19
08.04.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (кадети) |
28.03.19
12.04.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір "Орлятко 2019" (молодші юнаки до 15) (IV ранг) |
01.04.19
30.04.19 |
Тернопіль
|
Чемпіонат України серед кадетів (ІV ранг) |
04.04.19
07.04.19 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Відкритий всеукраїнський турнір "April wrestling games 2019" (молодші юнаки) (ІV ранг) |
05.04.19
07.04.19 |
Харків
|
Міжнародний турнір (юніори) (ІІ ранг) |
05.04.19
07.04.19 |
Хоpватія
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам"яті О.Вакуленко (юнаки) (ІV ранг) |
05.04.19
07.04.19 |
Краматорськ
|
Міжнародний турнір М.Вахтангадзе (юніори) (II ранг) |
06.04.19
07.04.19 |
Грузія
Укрспортзабезпечення |
Відкритий всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ К.К.Пульчо (юнаки) (ІV ранг) |
07.04.19
09.04.19 |
Одеса
|
Чемпіонат Європи (дорослі ) (II ранг) |
08.04.19
14.04.19 |
Румунія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Azerbaijan wrestling Federation cup" (кадети, юніори) (II ранг) |
13.04.19
16.04.19 |
Азербайджан
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед молодших юнаків (IV ранг) |
18.04.19
21.04.19 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки до міжнародного турніру (юнаки) |
20.04.19
08.05.19 |
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення |
ІІ відкритий турнір на призи Української переробної компанії шкіри (м.Вознесенськ) (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) |
20.04.19
20.04.19 |
Миколаївська
|
НТЗ з загальної фізичної підготовки до міжнародного турніру (юніори) |
24.04.19
08.05.19 |
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної підготовки до чемпіонату Європи (юніори) |
24.04.19
10.05.19 |
Запоріжжя
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнародного турніру (дорослі) |
28.04.19
09.05.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам"яті М.І.Вепрєнцова (юнаки) (ІV ранг) |
01.05.19
31.05.19 |
Константинівка
|
Всеукраїнський турнір пам'яті С.Коваля (кадети) (ІV ранг) |
02.05.19
04.05.19 |
Конотоп
|
Всеукраїнський турнір пам'яті В.Геппи (кадети) (ІV ранг) |
02.05.19
04.05.19 |
Конотоп
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір (юніори) (II ранг) |
02.05.19
05.05.19 |
Казахстан
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Dumitru Pervulesku&Vasile Iorga" (юніори) (II ранг) |
02.05.19
05.05.19 |
Румунія
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам'яті А.М.Панасюка (юнаки) (ІV ранг) |
05.05.19
06.05.19 |
Угледар
|
Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам (ІІ ранг) |
07.05.19
13.05.19 |
Київ "Палац спорту"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір Branderburg Cup (юніори) (ІІ ранг) |
10.05.19
11.05.19 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Відкритий всеукраїнський турнір "Kharkiv Open 2019" (молодші юнаки до15) (ІV ранг) |
17.05.19
19.05.19 |
Харків
|
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнародного турніру (дорослі) |
19.05.19
02.06.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (юніори) |
19.05.19
04.06.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнарордного турніру (дорослі) |
22.05.19
02.06.19 |
Одеса
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір (дорослі) (ІІ ранг) |
24.05.19
25.05.19 |
Сербія
Укрспортзабезпечення |
Відкритий турнір присвячений Дню м.Вознесенська (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) |
25.05.19
25.05.19 |
Миколаївська
|
Міжнародний турнір "GRAND PRIX CHOMUTOV 2019" (юніори, кадети) (ІІ ранг) |
27.05.19
28.05.19 |
Чехія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи (юніори) (II ранг) |
03.06.19
09.06.19 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (кадети) |
05.06.19
17.06.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України (дорослі до 23 років) (ІІІ ранг) |
07.06.19
10.06.19 |
Черкаси
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір на призи В.Н.Сербіна, В.А.Старченко (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) |
08.06.19
10.06.19 |
Новий Буг
|
Чемпіонат Європи (кадети) (II ранг) |
17.06.19
23.06.19 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (молодші юнаки) |
18.06.19
28.06.19 |
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення |
Всесвітні ігри з єдиноборств (U15) (IІ ранг) |
18.06.19
20.06.19 |
Угоpщина
МОН |
Міжнародний турнір "Yedegar Imam Cup" (юнаки) (II ранг) |
20.06.19
21.06.19 |
Іpан
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (кадети) |
25.06.19
10.07.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи (молодші юнаки, U15) (II ранг) |
28.06.19
30.06.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з загальної фізичної підготовки до чемпіонату світу (дорослі) |
01.07.19
10.07.19 |
Одеса
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам"яті Є.Ворка (юніори) (IV ранг) |
03.07.19
05.07.19 |
Тернопіль
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної підготовки до чемпіонату світу (юніори) |
10.07.19
24.07.19 |
Б. Церква
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Гран Прі Іспанії" (ІІ ранг) |
13.07.19
14.07.19 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки до міжнародного турніру (дорослі) |
17.07.19
31.07.19 |
Ів-Фр. НСБ "Заросляк"
Укрспортзабезпечення |
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (кадети) |
17.07.19
29.07.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір О.Караваєва (дорослі) (II ранг) |
26.07.19
28.07.19 |
Білорусь
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу (кадети) (IІ ранг) |
29.07.19
04.08.19 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (юніори) |
01.08.19
12.08.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Ion Cornianu&ladislau Simon" (дорослі) (ІІ ранг) |
01.08.19
04.08.19 |
Румунія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір Питлясінского (дорослі) (II ранг) |
02.08.19
04.08.19 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір (дорослі) (ІІ ранг) |
02.08.19
04.08.19 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір (дорослі) (II ранг) |
08.08.19
11.08.19 |
Грузія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (дорослі) |
11.08.19
24.08.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу (юніори) (IІ ранг) |
12.08.19
18.08.19 |
Естонія
Укрспортзабезпечення |
Відкритий всеукраїнський турнір пам'яті І.М.Піддубного (дорослі) (ІV ранг) |
17.08.19
18.08.19 |
Черкаська
Укрспортзабезпечення |
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (дорослі) |
02.09.19
15.09.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (дорослі) |
02.09.19
15.09.19 |
Казахстан
Укрспортзабезпечення |
Командний чемпіонат України, дорослі (ІІІ ранг) |
13.09.19
15.09.19 |
Миколаїв ПС
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам'яті П.І.Шулька (молодші юнаки до 15) (III ранг) |
13.09.19
14.09.19 |
Тернопіль
|
Чемпіонат світу (дорослі) (ІІ ранг) |
14.09.19
22.09.19 |
Казахстан
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам"яті ЗТУ М.І.Романенка (юніори, юнаки) ( IV ранг) |
15.09.19
17.09.19 |
Кропивницький
|
Відкритий турнір на призи м.Баштанки (молодь, юніори, юнаки) (ІV ранг) |
15.09.19
15.09.19 |
Баштанка
|
Відкритий турнір присвячений дню підприємців м.Вознесенськ (кадети) (ІV ранг) |
21.09.19
21.09.19 |
Миколаївська
|
Командний чемпіонат України (молодші юнаки, U15, 2004-2005 р.н.) (ІV ранг) |
22.09.19
24.09.19 |
Одеса
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Кубок Б.Турлиханова" (дорослі) (ІІ ранг) |
23.09.19
24.09.19 |
Казахстан
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (дорослі до 23) |
23.09.19
05.10.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Відкритий всеукраїнський турнір "Надія 2019" (юнаки) (ІV ранг) |
29.09.19
01.10.19 |
Полтава
|
Всеукраїнський турнір пам"яті МС С.Козлова (юніори, юнаки) (ІV ранг) |
02.10.19
04.10.19 |
Харків
|
Всеукраїнський турнір "Золота осінь" ( молодші юнаки) (смт Рівне)(ІV ранг) |
04.10.19
06.10.19 |
Миколаївська
|
Всеукраїнський відкритий турнір пам"яті МСУ, кавалера ордену "За мужність ІІІ ступеня" В.Ставського (юнаки, молодші юнаки) (IV ранг) |
05.10.19
07.10.19 |
Костопіль
|
Чемпіонат України серед юнаків (2003-2004 р.н.) (ІV ранг) |
10.10.19
12.10.19 |
Б. Церква
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір "Перша столиця 2019" (молодші юнаки до 15) (ІV ранг) |
12.10.19
13.10.19 |
Харків
|
ІІІ Відкритий турнір присвячений пам'яті воїнам АТО м.Вознесенська (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) |
12.10.19
12.10.19 |
Миколаївська
|
Заключний НТЗ зі спеціальної підготовки до чемпіонату світу (дорослі до 23) |
13.10.19
28.10.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам"яті ЗТУ Л.Г.Гайріяна (дорослі) (ІІІ ранг) |
19.10.19
21.10.19 |
Київ ЦСК ЗСУ
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Republic Cup" (юніори) (ІІ ранг) |
26.10.19
28.10.19 |
Туpеччина
|
Чемпіонат світу (дорослі до 23 років) (IІ ранг) |
28.10.19
03.11.19 |
Угоpщина
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір, присвячений майстрам спорту Гайсинщини та дню створення НОК України (кадети, мол. юнаки) (ІV ранг) |
02.11.19
04.11.19 |
Гайсин
|
Всеукраїнський турнір пам"яті Б.Д.Тимошенка (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) |
02.11.19
04.11.19 |
Харків
|
Міжнародний турнір "Martyrs Cup" (юніори) (ІІ ранг) |
02.11.19
03.11.19 |
Іpан
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнські змагання "Кубок України серед юніорів" (2000-2002 р.н.) (ІV ранг) |
08.11.19
10.11.19 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір памяті М.Токаря (юнаки) (III ранг) |
15.11.19
17.11.19 |
Мукачево
|
Відкритий турнір присвячений Дню енегретика (молодші юнаки) (ІV ранг) |
16.11.19
16.11.19 |
Южноукраїнськ
|
Міжнародний турнір "Day of Children" (молодші юнаки) (II ранг) |
16.11.19
17.11.19 |
Іpан
Укрспортзабезпечення |
НТЗ зі спеціальної підготовки до міжнарордного турніру (дорослі) |
17.11.19
30.11.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір "Вінниця-2019" (кадети, мол. юнаки) (ІV ранг) |
17.11.19
19.11.19 |
Вінниця
|
Відкритий всеукраїнський турнір "Без кордонів" (кадети, молоджі юнаки до 15) (III ранг) |
22.11.19
24.11.19 |
Берегове
|
Відкритий турнір присвячений 7-й річниці ФОК "Водограй" (м.Вознесенськ) (юнаки, молодші юнаки) (ІV ранг) |
23.11.19
25.11.19 |
Миколаївська
|
Кубок світу |
30.11.19
01.12.19 |
Іpан
Укрспортзабезпечення |
19 Всеукраїнський турнір пам"яті МС В.Д.Дем'яного (юнаки) (IV ранг) |
01.12.19
30.12.19 |
Тернопіль
|
НТЗ з загальної фізичної підготовки до міжнародних турнірів (юніори) |
05.12.19
20.12.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір (дорослі) (II ранг) |
06.12.19
07.12.19 |
Фінляндія
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір пам'яті П.Барашковського (ІV ранг) |
06.12.19
08.12.19 |
Миколаїв
|
НТЗ з загальної фізичної підготовки до міжнародних турнірів (дорослі) |
09.12.19
24.12.19 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу серед спортивних клубів (дорослі) (II ранг) |
16.12.19
17.12.19 |
Іpан
Укрспортзабезпечення |
Кубок України (III ранг) |
20.12.19
22.12.19 |
Миколаїв МОК КДЮСШ
Укрспортзабезпечення |
Відкритий турнір "Сніжинка" (кадети, молодші юнаки) (ІV ранг) |
20.12.19
22.12.19 |
Миколаїв ПС
|