|
19 червня 2019 року в Києві відбудеться круглий стіл на тему реформування спорту в Україні.
![]() Збирається Спортивна Громада щоб опрацювати й максимально удосконалити організаційно-правові механізми державної політики у сфері Фізичної Культури й Спорту. Нам треба усім разом відпрацювати максимально ефективну формулу фінансування клубів, заходів та організацій міста. Щоб це були не пропозиції до змін, а практично вимога. Буде підписано "Меморандум о співпраці" з усіма керівниками організацій. Тоді наші слова матимуть ще більшу вагу! Дуже важливо, щоб нас було якнайбільше. Прийшов час змін! Що нас чекатиме на заході: - презентація програми - обговорення та доопрацювання - підписання меморандуму співпраці між усіма учасниками круглого столу - запис відео-звернення до преЗедента щодо невідкладності реформ в спорті Місце проведення заходу - колонна зала КМДА, вул. Хрещатик 36. Час проведення - з 13:00 - 16:00. Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/forms/d/1WFDNh4Z4e_B_zvaIMeedzypTeFaJQdtS_9j1H1bYR_0/edit Сторінка події в Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/1683540401779369 |


