Міжнародний турнір "Indian Pro-League" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
01.01.20
15.01.20 |
Індія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Yasar Dogu" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
08.01.20
13.01.20 |
Туpеччина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до рейтингового міжнародного турніру у Італії (жінки) |
09.01.20
15.01.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до рейтингового міжнародного турніру у Італії (чоловіки) |
09.01.20
16.01.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Рейтинговий міжнародний турнір "Matteo Pellicone" (жінки та чоловіки) (ІІ ранг) |
14.01.20
19.01.20 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Відкритий всеукраїнський турнір ЗТ УРСР Л.О.Дуная з вільної боротьби серед кадетів та кадеток (2003-2004 рр.н.) (ІV ранг) |
15.01.20
18.01.20 |
Харків
|
Міжнародний турнір "Grand Prix de France Henri Deglane" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
16.01.20
20.01.20 |
Фpанція
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Klippan Lady Open" серед жінок, юніорок (ІІ ранг) |
16.01.20
20.01.20 |
Швеція
|
Міжнародний турнір "Takhti Cup" серед чоловіків (ІІ ранг) |
17.01.20
21.01.20 |
Іpан
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Dave Schultz Memorial" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
27.01.20
04.02.20 |
США
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату Європи серед жінок |
27.01.20
10.02.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату Європи серед чоловіків |
29.01.20
12.02.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Flatz Open" серед дорослих, юніорів та юнаків (чоловіки, жінки) (ІІ ранг) |
30.01.20
02.02.20 |
Австpія
|
ІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи Кам'янець-Подільського міського голови Сімашкевича М.Є. серед юнаків (2005 р.н. і молодших) (ІV ранг) |
31.01.20
01.02.20 |
Кам'ян.-Подільський
|
ІХ Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат "Колізей -2020" (ІІІ ранг) |
07.02.20
08.02.20 |
Харків
|
Чемпіонат Європи серед чоловіків (ІІ ранг) |
08.02.20
17.02.20 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед жінок (ІІ ранг) |
10.02.20
15.02.20 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Наші надії" серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народженя (ІV ранг) |
14.02.20
15.02.20 |
Херсон
|
ХХ Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений 76-й річниці визволення м.Кривого Рогу від нацистських загарбників (ІV ранг) |
18.02.20
19.02.20 |
Кривий Ріг
|
Відкритий всеукраїнський турнір О. Саакяна серед чоловіків (ІІI ранг) |
20.02.20
22.02.20 |
Харків
|
НТЗ з підготовки до відбіркового європейського ліцензійного міжнародного турніру до ОІ (I етап) (жінки) |
22.02.20
29.02.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
VIII всеукраїнський турнір з вільної боротьби памяті МСМК Ігоря Первачука (юніори та юніорки 2000-2003; молодші юнаки та дівчата 2005-2007) (ІІI ранг) |
28.02.20
01.03.20 |
Львів
|
XXVIII Всеукраїнський турнір серед кадетів (2003-2004 рр.н.) памяті дворазового чемпіона світу І.Шемякіна (ІV ранг) |
29.02.20
01.03.20 |
Полтава
|
НТЗ з підготовки до відбіркового європейського ліцензійного міжнародного турніру до ОІ (чоловіки) |
02.03.20
17.03.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з заключного етапу підготовки до відбіркового європейського ліцензійного міжнародного турніру до ОІ (жінки) |
07.03.20
17.03.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІІ ранг) |
10.03.20
13.03.20 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "V. Freidenfelds Cup" (юніори., юніорки) (ІІ ранг) |
12.03.20
16.03.20 |
Латвія
|
Відбірковий європейський ліцензійний міжнародний турнір до Олімпійських iгор серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
18.03.20
23.03.20 |
Угоpщина
Укрспортзабезпечення |
Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів та жінок, присвячений ветеранам вільної боротьби Хмельниччини (ІV ранг) |
20.03.20
21.03.20 |
Хмельницький
|
НТЗ з загально фізичної підготовки серед жінок |
27.03.20
08.04.20 |
Трускавець
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед кадетів та кадеток (2003-2004 р.н.) (ІV ранг) |
29.03.20
02.04.20 |
Харків
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "The Presidents Cup" серед юніорів (ІІ ранг) |
02.04.20
06.04.20 |
Грузія
|
Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (2000-2002 р.н.) (ІІІ ранг) |
06.04.20
10.04.20 |
Львів
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Dan Kolov & Nikola Petrov" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
08.04.20
13.04.20 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Victory Cup" серед кадетів та кадеток (ІІ ранг) |
10.04.20
12.04.20 |
Туpеччина
|
Міжнародний турнір Кубок Федерації Азербайджану з вільної боротьби (юніори, кадети) (ІІ ранг) |
12.04.20
18.04.20 |
Азербайджан
|
НТЗ з підготовки до відбіркового світового ліцензійного міжнародного турніру до ОІ (чоловіки) |
13.04.20
28.04.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з підготовки до відбіркового світового ліцензійного міжнародного турніру до ОІ (жінки) |
13.04.20
28.04.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Yadegar Imam Cup" серед юнаків (ІІ ранг) |
18.04.20
22.04.20 |
Іpан
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з підготовки до чемпіонату Європи серед юніорів (І етап) |
20.04.20
06.05.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з підготовки до чемпіонату Європи серед чоловіків до 23 років (І етап) |
27.04.20
13.05.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України U15 серед юнаків і дівчат 2005-2006 р.н. (ІV ранг) |
27.04.20
30.04.20 |
Київ Олімпійський коледж ім. Піддубного
Укрспортзабезпечення |
Відбірковий світовий ліцензійний міжнародний турнір до Олімпійських iгор серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
28.04.20
04.05.20 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Balkan Championships" серед кадетів та кадеток (ІІ ранг) |
30.04.20
04.05.20 |
Гpеція
|
Міжнародний турнір "Кубок Нахичевань" серед юніорів (ІІ ранг) |
02.05.20
07.05.20 |
Азербайджан
|
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) |
05.05.20
08.05.20 |
Запоріжжя
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga " серед юніорів і юніорок (ІІ ранг) |
06.05.20
11.05.20 |
Румунія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат ФСТ Динамо України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2003-2005 рр.н. спільно з НОК України ( ІІІ ранг) |
12.05.20
14.05.20 |
Харків
|
Міжнародний турнір "Petko Sirakov & Ivan Iliev" серед чоловіків та жінок до 23 років (ІІ ранг) |
13.05.20
18.05.20 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Відкритий чемпіонат Австрії" (жінки, дівчата) (ІІ ранг) |
16.05.20
19.05.20 |
Австpія
|
Міжнародний турнір "Champions" серед юніорів та юніорок (ІІ ранг) |
17.05.20
22.05.20 |
Туpеччина
|
Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат "Поліський килим" (ІІІ ранг) |
17.05.20
19.05.20 |
Житомирська
|
Відкритий Всеукраїнський командний турнір з боротьби вільної боротьби на призи СК "TS tech" (ІV ранг) |
17.05.20
18.05.20 |
Херсон
|
НТЗ з підготовки до Міжнародного турніру у Польщі (чоловіки) |
18.05.20
02.06.20 |
Одеська
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з підготовки до Міжнародного турніру серед жінок |
20.05.20
04.06.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Nordhagen Classic" (жінки та чоловіки до 23 років, юніори та юніорки) (ІІ ранг) |
24.05.20
28.05.20 |
Канада
|
Міжнародний турнір UWW "Sassari City Matteo Pellicone Memorial" (жінки та чоловіки) (ІІ ранг) |
28.05.20
31.05.20 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір UWW "Grand Prix of Germany" (жінки, юніорки, дівчата) (ІІ ранг) |
28.05.20
01.06.20 |
Німеччина
|
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Чорне море" (ІІI ранг) |
29.05.20
31.05.20 |
Одеса
|
Міжнародний турнір "16th Turkish World's Fevzi Seker" серед кадетів (ІІ ранг) |
30.05.20
31.05.20 |
Туpеччина
|
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату Європи серед кадетів |
01.06.20
13.06.20 |
Бровари
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату Європи серед кадеток |
01.06.20
15.06.20 |
Бровари
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед молодших юнаків та дівчат (2005-2006 рр.н.) (ІІ ранг) |
03.06.20
08.06.20 |
Болгаpія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Ziolkowski" серед чоловіків, "Poland Open" серед жінок (ІІ ранг) |
03.06.20
08.06.20 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
XVІІ відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби вільної "Кубок Мелітополя" (чоловіки та жінки) (ІІІ ранг) |
05.06.20
07.06.20 |
Мелітополь
|
НТЗ з підготовки до міжнародних турнірів збірної команди України серед жінок |
08.06.20
28.06.20 |
Ів-Фр. НСБ "Заросляк"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з підготовки до міжнародних турнірів збірної команди України серед чоловіків |
10.06.20
28.06.20 |
Ів-Фр. НСБ "Заросляк"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Stepan Sargsyan Cup" серед чоловіків (ІІ ранг) |
10.06.20
15.06.20 |
Вірменія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Леді Опен" жінки, юніорки (ІІ ранг) |
12.06.20
15.06.20 |
Австpія
|
IV Відкритий Всеукраїнський турнір-меморіал з боротьби вільної пам'яті ЗТУ О.Сазонова (кадети 2003-2006 р.н., юнаки, дівчата 2007-2009 рр.н.) (ІІІ ранг) |
12.06.20
13.06.20 |
Львів
|
ІІІ відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків на честь МСМК В.Федоренко ( ІІІ ранг) |
13.06.20
15.06.20 |
Бердянськ
|
Чемпіонат Європи серед кадетів (ІІ ранг) |
13.06.20
22.06.20 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату Європи серед юніорів (ІІ етап) |
13.06.20
27.06.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату Європи серед юніорок |
15.06.20
29.06.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед кадеток (ІІ ранг) |
15.06.20
20.06.20 |
Польща
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Grand Prix of Tbilisi" серед чоловіків (ІІ ранг) |
19.06.20
26.06.20 |
Грузія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату Європи серед чоловіків до 23 років |
25.06.20
08.07.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед юніорів (ІІ ранг) |
27.06.20
06.07.20 |
Македонія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед юніорок (ІІ ранг) |
29.06.20
04.07.20 |
Македонія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату Європи серед жінок до 23 років |
29.06.20
13.07.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з підготовки до міжнародних турнірів збірної команди України серед жінок |
29.06.20
11.07.20 |
Одеса
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Grand Prix of Spain" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
02.07.20
06.07.20 |
Іспанія
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір, присвячений ветеранам "Боротьба Прикарпаття" (2002-2004 рр.н.) (ІV ранг) |
09.07.20
11.07.20 |
Івано-Франківськ
|
Чемпіонат Європи серед чоловіків до 23 років (ІІ ранг) |
11.07.20
20.07.20 |
Австpія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з підготовки до міжнародних турнірів збірної команди України серед чоловіків |
12.07.20
26.07.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат Європи серед жінок до 23 років (ІІ ранг) |
13.07.20
18.07.20 |
Австpія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з підготовки до міжнародних турнірів збірної команди України серед жінок |
20.07.20
27.07.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату світу серед кадетів |
01.08.20
15.08.20 |
Бровари
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату світу серед кадеток |
03.08.20
17.08.20 |
Бровари
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу серед кадетів (ІІ ранг) |
15.08.20
24.08.20 |
Угоpщина
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу серед кадеток (ІІ ранг) |
17.08.20
22.08.20 |
Угоpщина
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату світу серед юніорів |
22.08.20
05.09.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату світу серед юніорок |
24.08.20
07.09.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ з підготовки до міжнародного турніру у Мінську (чоловіки) |
02.09.20
16.09.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу серед юніорів (ІІ ранг) |
05.09.20
14.09.20 |
Сербія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу серед юніорок (ІІ ранг) |
07.09.20
12.09.20 |
Сербія
Укрспортзабезпечення |
Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби присвячений пам'яті ЗТУ Романова М.О. серед юнаків та дівчат (2007-2008 рр.н.) (ІV ранг) |
11.09.20
12.09.20 |
Херсонська
|
ХІІІ Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків (2007 р.н.) та молодших дівчат (2004 р.н.) пам'яті МС В.Г.Кайди під патронатом НОК України (ІV ранг) |
11.09.20
13.09.20 |
Рівне
|
Міжнародний турнір О. Медведя серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
15.09.20
19.09.20 |
Білорусь
Укрспортзабезпечення |
ХII міжнародний традиційний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат памяті видатного тренера Закарпаття Е.Кудрона та до Дня м.Виноградів. |
18.09.20
20.09.20 |
Закарпатська
|
Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Дружба" серед дівчат (2004-2006 р.н.) (ІІI ранг) |
23.09.20
25.09.20 |
Бровари ВУФК
|
Командний всеукраїнський турнір серед кадетів "Планета" (ІV ранг) |
25.09.20
26.09.20 |
Одеса
|
Всеукраїнський турнір "Кубок голови м.Тернопіля серед юнаків та дівчат (2005-2007 рр.н.) (ІV ранг) |
25.09.20
27.09.20 |
Тернопіль
|
Відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби вільної (дорослі U23) пам'яті МСМК М.Караєва (чоловіки) (ІІІ ранг) |
25.09.20
27.09.20 |
Харків
|
Міжнародний турнір "Ion Cornianu & Ladislau Simon" чоловіки та жінки до 23 років. (ІІ ранг) |
30.09.20
05.10.20 |
Румунія
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до Міжнародного турніру з вільної боротьби, присвяченого видатним українським борцям та тренерам (жінки) |
03.10.20
18.10.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ до Міжнародного турніру з вільної боротьби, присвяченого видатним українським борцям та тренерам (чоловіки) |
03.10.20
18.10.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам, (боротьба вільна, чоловіки) (ІІ ранг) |
13.10.20
19.10.20 |
Київ "Палац спорту"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам, (боротьба вільна, жінки) (ІІ ранг) |
13.10.20
18.10.20 |
Київ "Палац спорту"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до Кубку світу серед жінок |
14.10.20
29.10.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Кубок світу серед чоловіків (ІІ ранг) |
15.10.20
19.10.20 |
За ріш. міжн. Федерацій
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Кубок Туреччини" (юніори) (ІІ ранг) |
21.10.20
26.10.20 |
Туpеччина
|
НТЗ з підготовки до міжнародних турнірів (жінки) |
23.10.20
07.11.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Всеукраїнський турнір "Тернове поле" (чоловіки) (ІІІ ранг) |
23.10.20
25.10.20 |
Тернопіль
|
ІІІ відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків 2003-2004 рр.н. присвячений ветеранам боротьби Запорізького краю на призи Міської федерації (ІV ранг) |
25.10.20
27.10.20 |
Запоріжжя
|
Кубок світу серед жінок (ІІ ранг) |
29.10.20
02.11.20 |
За ріш. міжн. Федерацій
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір серед юніорів "Martyrs Cup" (ІІ ранг) |
31.10.20
04.11.20 |
Іpан
Укрспортзабезпечення |
Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби присвячений пам'яті Іллі Кулика серед юніорів та юніорок (ІII ранг) |
05.11.20
07.11.20 |
Херсон
|
Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2004-2005 рр.н.) "Кубок Древлян" (ІV ранг) |
06.11.20
08.11.20 |
Коростень
|
Міжнародний турнір "Bill Farrell" серед чоловіків та жінок (ІІ ранг) |
06.11.20
12.11.20 |
США
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків до 23 років |
06.11.20
21.11.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ заключного етапу підготовки до чемпіонату світу серед жінок до 23 років |
09.11.20
23.11.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Міжнародний турнір "Day of Children" серед юнаків (ІІ ранг) |
14.11.20
18.11.20 |
Іpан
Укрспортзабезпечення |
XIV Всеукраїнський турнір з боротьби вільної на призи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного серед юніорів та юніорок (ІV ранг) |
15.11.20
17.11.20 |
Мелітополь
|
ХVIIІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби О.Медведя серед юніорів (2000-2002 рр.н.) (ІІІ ранг) |
20.11.20
22.11.20 |
Б. Церква
|
Чемпіонат світу серед чоловіків до 23 років (ІІ ранг) |
21.11.20
30.11.20 |
Фінляндія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат світу серед жінок до 23 років (ІІ ранг) |
23.11.20
28.11.20 |
Фінляндія
Укрспортзабезпечення |
Командний чемпіонат України (чоловіки) (ІV ранг) |
24.11.20
25.11.20 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2007-2009 р.н. (ІV ранг) |
26.11.20
29.11.20 |
Хмельницький
|
Відкритий всеукраїнський турнір ім.Б.Хмельницького серед юнаків та дівчат 2004-2005 рр.н. (ІV ранг) |
26.11.20
28.11.20 |
Хмельницький
|
Чемпіонат світу серед клубних команд (чоловіки) (ІІ ранг) |
30.11.20
04.12.20 |
Іpан
|
Кубок України серед чоловіків та жінок (ІІІ ранг) |
01.12.20
04.12.20 |
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки до міжнародних турнірів (жінки) |
05.12.20
19.12.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки (юніорки) |
05.12.20
19.12.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки (юніори) |
10.12.20
22.12.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
НТЗ із загальної фізичної підготовки до до Міжнародних турнірів (чоловіки) |
10.12.20
22.12.20 |
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення |
Відкритий Кубок СК "TS tech" з вільної боротьби серед юнаків та дівчат з нагоди новорічних свят (ІV ранг) |
11.12.20
12.12.20 |
Херсон
|
Міжнародний турнір "Indian Pro-League" (чоловіки та жінки) (ІІ ранг) |
15.12.20
15.01.21 |
Індія
|
ІІІ Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок памяті ЗТУ Стадніка В. (ІІI ранг) |
18.12.20
19.12.20 |
Львів
|
XII Відкритий Всеукраїнський турнір присвячений видатним борцям Донеччини серед юнаків та дівчат (ІV ранг) |
20.12.20
22.12.20 |
Бахмут
|