Тренировки  • Товары и услуги  • Аренда  • Соревнования  • Правила  • Статьи  • Анонсы  • Спарринги  • Барахолка  • Обои  • За компанию  • розыск  • Ссылки

Календарь Федерации бадминтона Украины 2020


RSL Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодше (IV ранг) 09.01.20
12.01.20
Львів
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор  (II ранг) 09.01.20
12.01.20
Естонія
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 16.01.20
19.01.20
Польща
Міжнародні змагання (дорослі)  (II ранг) 16.01.20
19.01.20
Швеція
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 24.01.20
26.01.20
Швеція
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи (дорослі) 01.02.20
10.02.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи (юнаки) 01.02.20
13.02.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 04.02.20
08.02.20
Іpан
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 06.02.20
09.02.20
Угоpщина
Чемпіонат Європи командний (дорослі) (II ранг) 11.02.20
16.02.20
Фpанція
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат Європи (юнаки)  U-15 (II ранг) 14.02.20
16.02.20
Фpанція
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 19.02.20
22.02.20
Австpія
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання, відбркові до Олімпійсьих ігор  (ІІ ранг) 19.02.20
23.02.20
Іспанія
Всеукраїнський турнір "Fly-open" 20.02.20
23.02.20
Дніпро
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 21.02.20
23.02.20
Італія
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 26.02.20
29.02.20
Словаччина
Міжнародні змагання Гран Прі світу ,відбіркові до Олімпійських ігор(II ранг) 03.03.20
08.03.20
Німеччина
Укрспортзабезпечення
Відкритий Всеукраїнський турнір "FZ FORZA KBSC Open" 05.03.20
08.03.20
Харків
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 12.03.20
15.03.20
Польща
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (молодь, юніори) (ІІранг) 12.03.20
15.03.20
Чехія
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 17.03.20
22.03.20
Швейцаpія
RSL Чемпіонат України серед юніорів 2004 р.н.( IV ранг) 19.03.20
22.03.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор  (II ранг) 24.03.20
29.03.20
Фpанція
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 26.03.20
29.03.20
Польща
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор  (II ранг) 31.03.20
05.04.20
Канада
НТЗ до чемпіонату Європи серед молоді 01.04.20
14.04.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 02.04.20
05.04.20
Фінляндія
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 03.04.20
05.04.20
Хоpватія
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи (дорослі) 06.04.20
19.04.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Відкритий всеукраїнський турнір пам'яті С.М. Косенчука 07.04.20
10.04.20
Миколаїв
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 08.04.20
11.04.20
Нідеpланди
Чемпіонат Європи особистий (II ранг) 21.04.20
26.04.20
Київ "Палац спорту"
Укрспортзабезпечення, КМДА
Всеукраїнський турнір "Київські каштан" 01.05.20
05.05.20
Київ
Відкритий всеукраїнський турнір "Волан Лева" 2020 (дорослі) 01.05.20
03.05.20
Львів
НТЗ до міжнародни змагань 06.05.20
20.05.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 07.05.20
10.05.20
Болгаpія
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  13.05.20
16.05.20
Словенія
Укрспортзабезпечення
Кубок Томаса, Кубок Убера, фінал (II ранг ) 16.05.20
24.05.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
RSL Чемпіонат України   фінал, супер ліга ( III ранг) 21.05.20
24.05.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 22.05.20
24.05.20
Польща
НТЗ до міжнародних змагань 27.05.20
09.06.20
За пpизначенням
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 28.05.20
31.05.20
Латвія
RSL Чемпіонат України серед молодших юнаків 2008 р.н. та молодше  (ІV  ранг) 03.06.20
07.06.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 04.06.20
07.06.20
Литва
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 10.06.20
13.06.20
Іспанія
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юнаки U-9, U-11, U-13, U-15, U-17,U-19) (ІІранг) 18.06.20
21.06.20
Сербія
RSL Кубок України  (ІІІ ранг) 18.06.20
21.06.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Кубок Європейських чемпіонів серед клубів  (ІІ ранг) 23.06.20
27.06.20
Польща
НТЗ до міжнародних змагань 01.07.20
15.07.20
Київ
Міжнародні змагання Гран Прі Європи           (II ранг) 01.07.20
05.07.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 06.07.20
08.07.20
Болгаpія
НТЗ до міжнародних змагань cеред юніорів та юнаків 07.07.20
18.07.20
Харків
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 16.07.20
19.07.20
Азербайджан
НТЗ із спеціальної підготовки 08.08.20
20.08.20
За пpизначенням
Всеукраїнські змагання "Кубок визволення" ( III ранг) 17.08.20
20.08.20
Харків
Всеукраїнські змагання "Кубок незалежності" ( III ранг) 21.08.20
24.08.20
Харків
Міжнародні змагання "Харків - Інтернешинал" Гран Прі Європи (ІІ ранг) 03.09.20
06.09.20
Харків
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юнаки) (ІІранг) 04.09.20
06.09.20
Литва
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юнаки  U-11, U-13, U-15, U-17 (ІІранг) 11.09.20
13.09.20
Латвія
RSL Чемпіонат України вища ліга ( III ранг) 17.09.20
20.09.20
Одеса
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 17.09.20
20.09.20
Польща
Укрспортзабезпечення
RSL Чемпіонат України серед молоді 2002 р.н.  (ІV  ранг) 24.09.20
27.09.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародний дитячий турнір   "Львівські зустрічі" пам`яті М. П. Камінського 25.09.20
27.09.20
Львів
Командний чемпіонат світу серед молоді (ІІ ранг) 28.09.20
04.10.20
Нова Зеландія
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 01.10.20
04.10.20
Болгаpія
Особистий чемпіонат світу серед молоді (ІІ ранг) 05.10.20
11.10.20
Нова Зеландія
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи ( II ранг) 08.10.20
11.10.20
Нідеpланди
Укрспортзабезпечення
НТЗ до міжнародних змагань 13.10.20
25.10.20
За пpизначенням
Міжнародні змагання Ukraine Junior U-19 (ІІ ранг) 14.10.20
17.10.20
Дніпро
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 15.10.20
18.10.20
Чехія
Укрспортзабезпечення
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед молоді (ІІ ранг) 18.10.20
28.10.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі світу (  II ранг) 27.10.20
01.11.20
Німеччина
Укрспортзабезпечення
Відкриті всеукраїнські змагання пам"яті О.М. Макарова ( III ранг) 27.10.20
30.10.20
Дніпро
Міжнародні змагання Гран Прі Європи   (ІІ ранг) 30.10.20
02.11.20
Угоpщина
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат Європи серед молоді U-19 (ІІ ранг) 30.10.20
08.11.20
Польща
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори, юнаки) (ІІранг) 05.11.20
08.11.20
Словаччина
RSL чемпіонат України (дорослі) ( III ранг) 12.11.20
15.11.20
За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
НТЗ до міжнародних змагань 15.11.20
26.11.20
За пpизначенням
НТЗ до міжнародних змагань cеред юнаків 23.11.20
03.12.20
За пpизначенням
Відкритий всеукраїнський турнір пам'яті К.В. Вавілова 27.11.20
29.11.20
Дніпро
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 29.11.20
01.12.20
Словенія
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 04.12.20
06.12.20
Естонія
Змішананий чемпіонат Європи командний (дорослі) (II ранг) 04.12.20
06.12.20
За ріш. міжн. Федерацій
Міжнародні змагання Гран Прі Європи ( II ранг) 12.12.20
17.12.20
Італія
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 19.12.20
23.12.20
Туpеччина
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання  ВБТ, фінал 25.12.20
28.12.20
Київ
Відкриті всеукраїнські змагання 26.12.20
29.12.20
Харків
Всеукраїнський відкритий дитячий турнір   "На хвилі бадмінтону" 26.12.20
28.12.20
Харків

Комментарии
Нет комментариев
* для добавления комментариев необходимо войти или зарегистрироваться
меню вид спорта календарь

добавить информацию на сайт
  • О сайте
  • Сотрудничество
  • Контакты
  • Добавление инфо
  • Отзывы
  • Статистика
  • Прочее