Тренировки  • Товары и услуги  • Аренда  • Соревнования  • Правила  • Статьи  • Анонсы  • Спарринги  • Барахолка  • Обои  • За компанию  • розыск  • Ссылки

Календарь соревнований Федерации самбо Украины 2020


Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) 03.01.20
13.01.20
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (IV ранг)  22.01.20
25.01.20
Суми
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) 05.02.20
19.02.20
Білорусь
Укрспортзабезпечення
Етап Кубка світу серед чоловіків та жінок (II ранг)  20.02.20
24.02.20
Білорусь
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір "Дитячий фестивалю САМБО" серед юнаків та дівчат  (IV ранг)  21.02.20
23.02.20
Київ
ХХІ Всеукраїнський турнір "Пам'ять" серед юнаків та дівчат  (IV ранг)  13.03.20
15.03.20
Дніпропетровська
Фінал Кубка світу серед чоловіків та жінок (II ранг)  19.03.20
23.03.20
За ріш. міжн. Федерацій
Кубок України серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (III ранг)  20.03.20
22.03.20
Волинська
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату Європи серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку 26.03.20
08.04.20
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір "Весна" серед юнаків та дівчат пам'яті ЗТУ Є. В. Тешера (IV ранг)  27.03.20
29.03.20
Харківська
Всеукраїнський турнір "Восход" серед чоловіків (спортивне та бойове)  (IІІ ранг)  27.03.20
29.03.20
Київ
Чемпіонат України (пляжне) (IV ранг)  03.04.20
05.04.20
За пpизначенням
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) 07.04.20
19.04.20
Ів-Фр. НСБ "Заросляк"
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат Європи серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (II ранг) 09.04.20
13.04.20
Болгаpія
Укрспортзабезпечення
Етап Кубка світу серед чоловіків та жінок (II ранг)  24.04.20
27.04.20
Фpанція
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат світу серед чоловіків та жінок (пляжне) (II ранг) 01.05.20
03.05.20
Кіпp
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат "Кубок Перемога" (IV ранг)  03.05.20
05.05.20
Волинська
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) 06.05.20
20.05.20
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат "Чорноморський фестиваль САМБО" (IV ранг)  09.05.20
10.05.20
Одеська
Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (II ранг) 21.05.20
25.05.20
За ріш. міжн. Федерацій
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат середнього віку (IV ранг)  29.05.20
01.06.20
Одеська
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед юнаків та дівчат старшого віку  22.06.20
08.07.20
Ів-Фр. НСБ "Заросляк"
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків та жінок 22.06.20
08.07.20
Ів-Фр. НСБ "Заросляк"
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед юніорів 22.06.20
08.07.20
Ів-Фр. НСБ "Заросляк"
Всеукраїнський турнір на призи ЗТУ В. В. Виноградова серед чоловіків (спортивне та бойове)  (IІІ ранг)  22.06.20
24.06.20
Київ
Етап Кубка світу серед чоловіків та жінок (II ранг)  30.06.20
04.07.20
Казахстан
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) 15.07.20
30.07.20
Болгаpія
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку 15.07.20
30.07.20
За пpизначенням
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку 23.08.20
05.09.20
Івано-Франківська
Міжнародний турнір "Меморіал Л. Айрапетяна" серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове)  (II ранг) 06.09.20
10.09.20
Вірменія
Всеукраїнський турнір "Кубок Юна Україна" серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (IV ранг)  11.09.20
15.09.20
Одеська
Міжнародний турнір "Меморіал А. Чохелі" серед чоловіків (II ранг)  11.09.20
15.09.20
Грузія
Всеукраїнський турнір серед кадетів пам'яті заслуженого тренера України І. Х. Сагаєва (IV ранг)  18.09.20
20.09.20
Вінницька
Міжнародний турнір "Меморіал А. Доги" серед чоловіків, жінок (спортивне та бойове) юніорів та юніорок (II ранг)  20.09.20
23.09.20
Молдова
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат 23.09.20
07.10.20
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Етап Кубка світу серед чоловіків та жінок (II ранг)  24.09.20
27.09.20
Великобpитанія
Всеукраїнський турнір серед кадетів та юнаків пам'яті заслуженого тренера України Р. С. Бабаянца (IV ранг)  25.09.20
27.09.20
Одеська
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (III ранг) 01.10.20
04.10.20
Одеська
Чемпіонат світу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (II ранг) 08.10.20
12.10.20
Сербія
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків (бойове) 14.10.20
28.10.20
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Всеукраїнський турнір серед юнаків пам'яті кошового отамана Івана Сірка (IV ранг)  16.10.20
18.10.20
Дніпропетровська
Чемпіонат України серед кадетів  (IV ранг)  23.10.20
25.10.20
За пpизначенням
Всеукраїнський турнір серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) пам'яті засновника самбо в Україні ЗТУ Р. О. Школьнікова (IІІ ранг)  25.10.20
27.10.20
Київ
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) 29.10.20
05.11.20
Туркміністан
Чемпіонат світу серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (II ранг) 05.11.20
09.11.20
Туркміністан
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки до чемпіонату світу серед кадетів 17.11.20
30.11.20
Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Всеукраїнський турнір на призи Ю. Даниляка  серед юнаків, дівчат, чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (IІІ-V ранг)  20.11.20
22.11.20
Харківська
Чемпіонат світу серед кадетів  (II ранг) 01.12.20
04.12.20
Хоpватія
Кубок Європи серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) (II ранг)  11.12.20
14.12.20
Іспанія

Комментарии
Нет комментариев
* для добавления комментариев необходимо войти или зарегистрироваться
меню вид спорта календарь

добавить информацию на сайт
  • О сайте
  • Сотрудничество
  • Контакты
  • Добавление инфо
  • Отзывы
  • Статистика
  • Прочее