Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу (плавання в ластах) |
01.02.20
15.02.20 |
На місцях
Укрспортзабезпечення |
Кубок України (акватлон, фінал, ІІІ ранг) |
13.02.20
15.02.20 |
Одеська
|
Кубок України (фінал, плавання в ластах, ІІІ ранг) |
15.02.20
18.02.20 |
Київ
|
Кубок світу (1 етап, плавання в ластах) (ІІ ранг) |
21.02.20
23.02.20 |
Угоpщина
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу |
04.03.20
19.03.20 |
На місцях
Укрспортзабезпечення |
Міжнародні змагання (акватлон, ІІ ранг) |
10.03.20
12.03.20 |
Литва
|
Кубок світу (2 етап, плавання в ластах) (ІІ ранг) |
20.03.20
22.03.20 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України серед юнаків, Всеукраїнські змагання (плавання в ластах, ІV ранг) |
26.03.20
29.03.20 |
Київська
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу |
02.04.20
16.04.20 |
На місцях
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України (фрідайвінг, бассейн, ІІІ ранг) |
09.04.20
12.04.20 |
Харківська
|
Чемпіонат України (підводна стрільба по мішенях, дорослі, юнаки, ІІІ-ІV ранг) |
10.04.20
13.04.20 |
Київська
|
Відкритий Кубок Балтики (плавання в ластах, ІІ ранг) |
16.04.20
19.04.20 |
Литва
|
Кубок світу (3 етап, плавання в ластах) (ІІ ранг) |
17.04.20
19.04.20 |
Фpанція
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України (підводне фотографування в басейні, дорослі, юніори, ІІІ ранг) |
25.04.20
27.04.20 |
Харківська
|
Кубок світу (підводне полювання, ІІ ранг) |
30.04.20
03.05.20 |
Хоpватія
|
Чемпіонат України (плавання в ластах, дорослі, юніори, басейн, ІІІ-IV ранг) |
10.05.20
14.05.20 |
Дніпропетровська
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України (акватлон, дорослі, юніори, юнаки, ІІІ-IV ранг) |
15.05.20
18.05.20 |
Миколаївська
|
Кубок світу (підводна стрільба по мішеннях, ІІ ранг) |
15.05.20
20.05.20 |
Фpанція
|
Кубок світу (4 етап, плавання в ластах) (ІІ ранг) |
22.05.20
25.05.20 |
США
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України (плавання в біластах, дорослі, юніори, басейн, ІІІ ранг) |
23.05.20
26.05.20 |
Київ
|
Міжнародні змагання (підводне орієнтування, ІІ ранг) |
05.06.20
08.06.20 |
Словаччина
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу (плавання в ластах) |
05.06.20
25.06.20 |
На місцях
|
Кубок України (етап, підводне полювання, ІІІ ранг) |
12.06.20
15.06.20 |
Київська
|
Міжнародні змагання (підводне орієнтування, ІІ ранг) |
12.06.20
15.06.20 |
Чехія
|
Чемпіонат світу (фрідайвінг, басейн, ІІ ранг) |
15.06.20
21.06.20 |
Сербія
Укрспортзабезпечення |
Міжнародні змагання (підводне орієнтування, ІІ ранг) |
19.06.20
22.06.20 |
Угоpщина
|
Кубок України (підводне фотополювання, ІІІ ранг) |
20.06.20
21.06.20 |
Харківська
|
Міжнародні змагання (підводне орієнтування, ІІ ранг) |
26.06.20
29.06.20 |
Хоpватія
|
Чемпіонат України (підводне орієнтування, дорослі, юніори, юнаки, ІІІ-ІV ранг) |
02.07.20
08.07.20 |
Харківська
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (юніори, плавання в ластах) |
03.07.20
18.07.20 |
На місцях
|
Чемпіонат Європи (акватлон, дорослі, юніори, юнаки, ІІ ранг) |
05.07.20
07.07.20 |
За ріш. міжн. Федерацій
Укрспортзабезпечення |
Кубок України (етап, підводне полювання, ІІІ ранг) |
10.07.20
13.07.20 |
Одеська
|
Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки до чемпіонату світу (фрідайвінг, басейн) |
15.07.20
04.08.20 |
Київ
|
Чемпіонат Європи (юніори, плавання в ластах, ІІ ранг) |
19.07.20
26.08.20 |
Італія
Укрспортзабезпечення |
Кубок України (підводне орієнтування, ІІІ ранг) |
02.08.20
09.08.20 |
Харківська
|
Чемпіонат світу ( плавання в ластах) (ІІ ранг) |
02.08.20
08.08.20 |
За ріш. міжн. Федерацій
|
Чемпіонат України (підводне полювання, ІІІ ранг) |
07.08.20
10.08.20 |
Хмельницька
|
Чемпіонат України (плавання в ластах, дорослі, юніори, марафон, ІІІ ранг) |
10.08.20
11.08.20 |
Київ
|
Чемпіонат Європи (дорослі, юніори, підводне орієнтування, ІІ ранг) |
26.08.20
02.09.20 |
Угоpщина
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу (підводне полювання) |
01.09.20
10.09.20 |
На місцях
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу (плавання в ластах, марафон) |
01.09.20
18.09.20 |
На місцях
|
Всеукраїнські змагання (акватлон, відкрита вода, дорослі, юніори, ІІІ-IV ранг) |
06.09.20
09.09.20 |
Миколаївська
|
Чемпіонат світу (підводне фотографування, відкрита вода, ІІ ранг) |
10.09.20
14.09.20 |
Ліван
|
Чемпіонат світу (підводне полювання, ІІ ранг) |
17.09.20
21.09.20 |
Італія
|
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу (фрідайвінг) |
21.09.20
27.09.20 |
За пpизначенням
|
Чемпіонат світу (плавання в ластах, марафон, дорослі, юніори,ІІ ранг) |
24.09.20
28.09.20 |
Колумбія
Укрспортзабезпечення |
Чемпіонат України (підводне фотографування, відкрита вода, ІІІ ранг) |
25.09.20
27.09.20 |
Одеська
|
Чемпіонат світу (фрідайвінг, відкрита вода, ІІ ранг) |
28.09.20
04.10.20 |
Фpанція
Укрспортзабезпечення |
IV чемпіонат Європи (підводне фотографування (ІІ ранг) |
05.10.20
09.10.20 |
Фpанція
Укрспортзабезпечення |
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу (фінал, плавання в ластах) |
10.10.20
30.10.20 |
На місцях
Укрспортзабезпечення |
Кубок України (фінал, підводне полювання, ІІІ ранг) |
16.10.20
19.10.20 |
Черкаська
|
Кубок світу (фінал, плавання в ластах) (ІІ ранг) |
25.10.20
30.10.20 |
Єгипет
Укрспортзабезпечення |
Міжнародні змагання (юнаки, плавання в ластах, ІІ ранг) |
03.11.20
06.11.20 |
Польща
|
Міжнародні змагання (юнаки, плавання в ластах, ІІ ранг) |
27.11.20
29.11.20 |
Угоpщина
|
Міжнародні змагання (плавання в ластах, ІІ ранг) |
01.12.20
03.12.20 |
Німеччина
Укрспортзабезпечення |
Відновлюваний навчально-тренувальний збір (плавання в ластах) |
06.12.20
26.12.20 |
На місцях
|