|
9 лютого 2020 року в столиці відбудуться фінальні змагання Кубку Києва з панкратіону та греплінгу.
![]() Запрошуємо усіх охочих відвідати особисто-командні змагання Кубку Києва з панкратіону та греплінгу серед чоловіків та жінок! Вас очікують видовищні поєдинки, море емоцій та справжній драйв, який буває лише на змаганнях з бойових мистецтва та єдиноборств! На кону стоятимуть не тільки нагороди та звання чемпіона, а й можливість взяти участь у Кубку України та виступити разом з найсильнішими бійцями країни. Змагання пройдуть серед спортсменів 2002 року народження та старше. Жінки - до 53 кг, до 58 кг, до 64 кг, до 71 кг, понад 71 кг Чоловіки - до 57 кг, до 62 кг, до 66 кг, до 71 кг, до 77 кг, до 84 кг, до 92 кг, до 100 кг, понад 100 кг. Програма змагань: 13.00-13.30 - Урочисте відкриття змагань. 13.30-17.00 - Панкратіон фул – попередні та фінальні поєдинки 2002 р.н.та старші. 17.30-18.30 Підведення підсумків, нагородження учасників змагань.
Усім фанатам бойових мистецтв ми наполегливо рекомендуємо звільнити 9 листопада і приїхати за адресою м. Київ, вул. Бориспільська, 8. Це однозначно варто Вашої уваги. Чекаємо на Вас з нетерпінням. До зустрічі на Кубку Києва!
Вхід вільний. Організатор змагань - Федерація панкратіону та грепплінгу м. Києва https://www.facebook.com/pankrationkiev |


